ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Минеш ли тунела, вече си в друго измерение на "българщината". На царица Йоанна катастрофите се случват периодично и изглеждат по този начин. От "мат'реала' е...
По-различен е, да. Не е комплексирана нискоинтелигентна чалга-маймуна от провинцията, мислеща се за нещо повече от обикновен изсъхнал фекал, какъвто е масовия случай в северозападните квартали.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 СссереМ
10:05 29.01.2018
2 112
10:11 29.01.2018
3 666666
10:13 29.01.2018
4 Японеца
Коментиран от #7
10:13 29.01.2018
5 Нормално...
Коментиран от #6
10:16 29.01.2018
6 Софиянец
До коментар #5 от "Нормално...":
Да не би на "Цариградско" да е по-различен "мат'реала'?Коментиран от #8
10:46 29.01.2018
7 гост
До коментар #4 от "Японеца":
Е с 50км/ч, защо задаваш такива въпроси? Всичко е изрядно у нас.13:41 29.01.2018
8 дейба
До коментар #6 от "Софиянец":
По-различен е, да. Не е комплексирана нискоинтелигентна чалга-маймуна от провинцията, мислеща се за нещо повече от обикновен изсъхнал фекал, какъвто е масовия случай в северозападните квартали.18:14 29.01.2018