Цветан Цветанов
Заместник - председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов коментира регистрацията на партията за изборите за държавен глава.
“ Винаги сме максимално добре подготвени за всеки национален избор. Това е възможен вариант да видим как работят структурите. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мистър Материал
Коментиран от #108
21:34 19.02.2018
2 Ма много си въртял бе
Коментиран от #34
21:36 19.02.2018
3 me be re
21:40 19.02.2018
4 Айде-айде
Коментиран от #9, #81, #104, #106
21:51 19.02.2018
5 въпрос
Коментиран от #135
21:59 19.02.2018
6 ПАЗАРДЖИК
21:59 19.02.2018
7 СВ ВВВВВВВВВВ
22:00 19.02.2018
8 ПАЗАРДЖИК
Коментиран от #49, #110
22:00 19.02.2018
9 Mercedes Benz
До коментар #4 от "Айде-айде":
Майбах е собственост на Мерцедес почети малко по темата и после се вайкай!Коментиран от #58
22:01 19.02.2018
10 Morgoth
22:13 19.02.2018
11 Поредния
Коментиран от #14, #16, #25
22:14 19.02.2018
12 Грозен
Коментиран от #15
22:16 19.02.2018
13 MM333
На колко много хора ГРОЗДЕТО им е кисело!!!Колко много завист!!!!
Започвам да си мисля ,че БЕДЕН не е социално положение,а диагноза.
Коментиран от #17, #22, #55, #64
22:20 19.02.2018
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 баси
До коментар #12 от "Грозен":
Тоя с толкова пари може да си направи каквато пиша си поиска. А ти може да му предложип всеки един от семеиството си за да я пробва на него. :D22:25 19.02.2018
16 До поредния смях
До коментар #11 от "Поредния":
Поредния без пари бе!!Дааа!Два за лев ги дават!?...Ти кво караш бе?Луноход ли?22:26 19.02.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Георги Славов
22:37 19.02.2018
19 винету
22:46 19.02.2018
20 гост
22:51 19.02.2018
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Селянина с колелото
До коментар #13 от "MM333":
Ся...Богатия...БЕДЕН не е ДИАГНОЗА! Всичко знаем как станахте богати, нали?????дядо крандалллллл, тате и той и дойде време и ти....Та я ми кажи как така се взима завод, ей така ....ходиш си и те питат "абе? завод да ти трябва а ? Миришат ви парите бе....на ...такова на ДС, БКП, и други болни мозъци които историята не трябва да помни. Моя дядо за разлика от вашите е бил гл. Архитект на голям български град....една керемида не е взел, а е и вербуван от ДС, ма ги е отсвирил, иначе досега да имам Вила във всеки курорт на България + някой завод за десерт. От него знам никога ама никога да не обръщам внимание на разни политически помии и подлоги в тоя живот.....партия ли е пълен бардак е! Черните Волги знаете ли колко пъти спираха от пред пред нас, живеехме в центъра на въпросния град ПО НАЕМ!....И ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО МОЖЕХА ДА МУ НАПРАВЯТ......ДА МУ БЛИЖАТ САМО ТОПКИТЕ! МРЪСНИТЕ КОМУНИСТИ, ЗАЩОТО НЯМАШЕ С КАКВО ДА ГО ДЪРЖАТ ИЗКЪСО. А Вие нали си знаете всеки месец и накрая на годината да снесете 20% на тоя който ви еДАЛ .....а вие си преценете партиката коя е? Балъци с балъците! Богати били, бедни полупримати можещи да ходят право и да харчат готови парици, ама и вие ще ходите на 2 метра под земята а там не питат колко пари имаш онея белите червииКоментиран от #99
23:07 19.02.2018
23 ГГГГГ
Коментиран от #24
23:11 19.02.2018
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 СофияНОИ
До коментар #11 от "Поредния":
Това на снимката е последния модел Мерцедес Майбах 2017 г. с базова цена 368 000 евро! Мерцедес и Майбах са една компания - но първия модел 2004 г. се продаваше само под марка Майбах - днешният от 2017 г. е Мерцедес Майбах и се куплира само с мотора от Ес 600 със 630 коня - а оборудването е индивидуолно - 44 вида кожен салон с избор на шевовете - като задните седалки са кожени кресла с кожена подложка за колената...само коженият салон на новия Майбах струва колкото един чисто нов Голф - 15 000 евро.Коментиран от #27, #130
23:14 19.02.2018
26 Plovdiv
23:17 19.02.2018
27 Селянина с колелото
До коментар #25 от "СофияНОИ":
Ся ако кажеш че и кожата е запазена от Аушвиц за специални хора, егати кожата а ? Дреме ми на мене за кожения салон честно да ти кажа, такава кола никога не бих си купил не защото е скъпа и сме БЕДНИ, България+нова кола= пълен резил.....този Майбах е толкова дълъг че ако простия БОГАТАШ я кара сам ще е като файтонджия, а повечето си ги карат, щото имат много пари ма малко акъл.23:20 19.02.2018
28 Кермен
Какво се ядосвате и завиждате..
Майбах в гробищата няма,там е два на един без комин!!
23:24 19.02.2018
29 ми24
23:24 19.02.2018
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Селянина с колелото
Коментиран от #72
23:29 19.02.2018
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 хайло
Коментиран от #37, #138
23:48 19.02.2018
34 ЦОРКО
До коментар #2 от "Ма много си въртял бе":
Много. много си прав.....НО!...ако си с Maybach ти пука по малко23:52 19.02.2018
35 Гоуст
00:02 20.02.2018
36 Гост
00:03 20.02.2018
37 хайло майло
До коментар #33 от "хайло":
Ти към богатите ли се причисли ве цървул, така че почвай да духаш и ти !Коментиран от #53, #84, #121
00:05 20.02.2018
38 666
00:09 20.02.2018
39 Този коментар е премахнат от модератор.
40 vasik atanasova
00:48 20.02.2018
41 Гост
00:56 20.02.2018
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Иво
01:51 20.02.2018
44 Onya s konya
Коментиран от #60
02:42 20.02.2018
45 W222
03:02 20.02.2018
46 Гост
До коментар #42 от "Селянина с колелото":
Злобата на бедния цървул няма край. Дядо му бил от царската армия-глупости на търкалета.Всеки може да си измисля и да пише небивалици тук. Едно нещо обаче е сигурно-завистта е национално чувство номер едно.Коментиран от #47, #82
03:55 20.02.2018
47 W222
До коментар #46 от "Гост":
Така е.Българина освен да завижда друго неможе да прави затова и 90% нямат пари,и все някой друг им е виновен за това.Обвиняват богатите и успели хора за своите неуспехи04:31 20.02.2018
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 Дадада
До коментар #8 от "ПАЗАРДЖИК":
Точно толкова е цената, а шест еднакви цифри е 7 бона04:58 20.02.2018
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 ссср
07:50 20.02.2018
52 гощо
Коментиран от #66, #134
08:00 20.02.2018
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 мамка ви
08:24 20.02.2018
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Даймлер
Коментиран от #65
08:38 20.02.2018
57 БОКО
08:41 20.02.2018
58 Айде-айде
До коментар #9 от "Mercedes Benz":
Ишлеме някакво си.Ясно.
Не ми ги фали!
Коментиран от #77
08:55 20.02.2018
59 Лекуващия завист
Коментиран от #63
09:19 20.02.2018
60 бмве34
До коментар #44 от "Onya s konya":
много си зле бе човек стига писа глупости ти бмв не си виждал и на снимка сигурно ама се правиш на знаеш само09:19 20.02.2018
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Айде-айде
До коментар #59 от "Лекуващия завист":
Шамари и то по много.Само тоягата оправя мързела и завистта. 🐱😁🤑🐓🐶
09:33 20.02.2018
64 Доктора
До коментар #13 от "MM333":
Бедноста не е диагноза.Тя е резултат от МОЗЪЧЕН НЕДОИМЪК,много коварна епидемия.09:41 20.02.2018
65 Разбирател
До коментар #56 от "Даймлер":
Сигурно краде,няма начин да е умен.Умен в тази държава съм само аз и всички останали са глупаци.09:44 20.02.2018
66 Гражданина
До коментар #52 от "гощо":
Ти може би си от София,което може би е и предпоставка да си гражданин?09:55 20.02.2018
67 Гос
09:58 20.02.2018
68 Коко
10:04 20.02.2018
69 Ганьо
Коментиран от #74
10:05 20.02.2018
70 Frank
10:11 20.02.2018
71 ала бала
10:23 20.02.2018
72 Morgoth
До коментар #31 от "Селянина с колелото":
Факт е, че много от богатите са богати по "втория" начин и много от тях заради това, че тати е бил на правилното място в партията 89-та година. Но е факт и че много от бедните са бедни, заради липса на талант или просто от мързел. Защо трябва да работиш като помощите са почти колкото заплатата? Защо трябва да инвестираш в себе си и да учиш с години след като можеш да изпукаш младостта си в иху-аху? Това е мислене което води до бедност и което не е съвсем непопулярно по нашия край.10:25 20.02.2018
73 бял
Коментиран от #90
10:44 20.02.2018
74 Я изкарай Гано
До коментар #69 от "Ганьо":
Да бе, сега като каза- кич архитектурен на 2-ма собственика навярно11:02 20.02.2018
75 Тутурутка
11:03 20.02.2018
76 Х.й Пий Чай от Китай
11:16 20.02.2018
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 агент08
12:19 20.02.2018
79 Кольо
12:23 20.02.2018
80 Баба Яга
12:24 20.02.2018
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Селянина с колелото
До коментар #46 от "Гост":
Само да вметна ЧЕ!, не завиждам на никой с повече пари, както казаха инвестирал в себе си и станал от полупримат...примат, никъде не съм казал че съм беден, живея нормално и парите ми стигат, не да си поръчвам десерт с настъргано злато отгоре...от онова ядливото, за БОГАТИТЕ....пффффффф, просто подобни пошли хора с мнооооооого крадени пари се самозабравиха и си мислят че ще им свалям шапка....да ама НЕ! Същото важи и за подобни черни колици каращи се от подобни богати примати, които ми святкат от зад на магистралата от 2-3 км. да им правя път че нали ние летимммм и за нас 200-1000лв глоба са нищо...те робите нали работят. Точно подобния примат не мисли че като излети пред мене на някой завой просто ще си продължа на пред с усмивка и дори няма да ме интересува какво става, а последното нещо което ще види е как гъзъ му е минава пред очите, освен 240 км/ч които е залепил с бързия кон. Споко не карам някоя каруца за бедни.....стара ми е колата ма е v8.....ама това да не помислите че е някаква фантазия...както дядо ми, не аз просто съм беден и си измислям тука факти които съм гледал с очите си през комунизъма....когато въпросните членчета идваха с волгите пред нас и долазваха в кабинета на дядо ми да му леят умнотии как познавал толкова хора и ако им стане уше ще живее много по-добре и ще бъде техния човек....ехххх каква идиля. Ма това е само една фантазия няма за какво да вярвате на бедните те са раснали горе на липата в гнездо!12:29 20.02.2018
83 гажъггжа
12:29 20.02.2018
84 Този коментар е премахнат от модератор.
85 Този коментар е премахнат от модератор.
86 Селянина с колелото
До коментар #84 от "хайло":
Малиииии, и ся кво......как го каза а "а ти можеш да ми ръфаШ цървулите"......богат па носи цървули....ахаххахахаха. БОГАТ СИ НА ПРОСТОТИЯ..........БЕДЕН СИ БРАТО, АМА МНОГО НА АКЪЛ...МНОГО! а МАМА И ТАТКО И ДЯДО И БАБА И ......????А? Кво ще ти купят.....а? мозък? Има наливен ако ти трябва ма е скъп няма ти стигнат парите бе БОГАТИЯ....ПФФФФФФФ!12:54 20.02.2018
87 Госта
12:59 20.02.2018
88 компетентен
12:59 20.02.2018
89 Госта
13:01 20.02.2018
90 Очния лекар
До коментар #73 от "бял":
Не ти не може да си бял.13:02 20.02.2018
91 Ваньо
Коментиран от #96
13:02 20.02.2018
92 Кобрата
И какво му е впечатляващото на този номер? Все едно като го е сложил и вече е безсмъртен... И на него му трябват 2 грама олово и ще отиде при останалите, които демонстрираха по същият начин и се мислеха за някакви божества... Аз като видя подобен номер от тези, които уж се водят "златни" и струват повече от тези, които са ги купили, си мисля - "Ето го поредният селски гъзар, които си е повярвал и се мисли за нещо повече от останалите"...ама НЕ Е!
13:24 20.02.2018
93 SAAB
13:28 20.02.2018
94 Оня
13:29 20.02.2018
95 made in
13:42 20.02.2018
96 Този коментар е премахнат от модератор.
97 Този коментар е премахнат от модератор.
98 само главни букви
14:56 20.02.2018
99 Този коментар е премахнат от модератор.
100 Съседа
Коментиран от #101
15:51 20.02.2018
101 Батко
До коментар #100 от "Съседа":
Колеги,Днес имах възможност да се поразходя с возилото.
Мисля че си заслужава парите.
А номера - случайно се е паднал!
16:33 20.02.2018
102 Майню
Понеже трудно помним две букви втората съм я повторил 6 пъти!
16:43 20.02.2018
103 БМК
16:50 20.02.2018
104 Wolf
До коментар #4 от "Айде-айде":
Ами то си е Мерцедес Майбах бе пич😂😂😂Коментиран от #107
17:10 20.02.2018
105 Версия
18:16 20.02.2018
106 Защо
До коментар #4 от "Айде-айде":
Не само на теб .Това си е Mercedes , всеки може да го види, и не знам защо ти слагат минуси.18:22 20.02.2018
107 виж ти
До коментар #104 от "Wolf":
Абе марката Maybach е собственост на Daimler , но погледни какво е Maybach автомобил преди да пишеш.18:24 20.02.2018
108 Гост
До коментар #1 от "Мистър Материал":
Че се отличава от по тъпите си събратя.19:18 20.02.2018
109
Коментиран от #122
19:30 20.02.2018
110 По точно цената на такъв номер струва 78
До коментар #8 от "ПАЗАРДЖИК":
Такъв номер струва 7800лв19:49 20.02.2018
111 Plovdiv
20:08 20.02.2018
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 Гост
20:18 20.02.2018
114 Марко
Този човек очевидно има доста пари. В портфейла си.
И доста проблеми. В главата.
Това е положението...
Да е жив и здрав!
20:43 20.02.2018
115 Public Enemy
21:12 20.02.2018
116 Този коментар е премахнат от модератор.
117 Гост
22:03 20.02.2018
118 оня с дроня
22:10 20.02.2018
119 From USA
22:41 20.02.2018
120 Този коментар е премахнат от модератор.
121 хайло
До коментар #37 от "хайло майло":
да богат съм и каквото не мога да си купя мама и тати ще ми го купят, а ти гледай да не хванеш гъбички докато дъвчеш цървула ми23:58 20.02.2018
122 Бг простотия
До коментар #109 от " ":
Кой е тоя бе тюлен00:15 21.02.2018
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Този коментар е премахнат от модератор.
125 Люлинец
08:22 21.02.2018
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 густо майна
13:55 21.02.2018
128 Този коментар е премахнат от модератор.
129 Guest
17:17 22.02.2018
130 Mdaaaa
До коментар #25 от "СофияНОИ":
Мерси г-н Гугъл, а сега да ни поръчаш по един нов голф за 15000 евро, че търся ама нещо по над 20 ми излизат......21:55 07.06.2018
131 Тотомото
23:45 07.06.2018
132 123.300д
00:07 08.06.2018
133 Костадин Йорданов
08:34 08.06.2018
134 Главчо
До коментар #52 от "гощо":
Пловдив беше Готин,с атмосфера,с интелигентни хора,с хора на изкуството....Сега част от Онези Пловдивчани са извън България,други у Софето и т.н. Сегашният Пловдив е пълен с новопловдивчани с регистрация на колите К,Х,СМ,РА... За които най-важното е ходят на мол и някоя чалготека и у Фейсо пишат от ПЛОВДИВ...
12:34 08.06.2018
135 Отговор
До коментар #5 от "въпрос":
Вадят се дубликати за 22 лева.19:57 08.06.2018
136 Дългия
15:47 11.06.2018
137 СМ ЕЕЕЕ Х
21:41 13.06.2018
138 Бай кор
До коментар #33 от "хайло":
Пенделяшко ти с на тати голф тройката ли си богатия да осъществя полов акт с пряката ти роднина от женски пол12:57 19.06.2018
139 Крокодила Гена
Коментиран от #141
20:58 19.06.2018
140 Бойко
23:05 19.06.2018
141 Данъкоплатец
До коментар #139 от "Крокодила Гена":
В България няма такива,които да си плащат данъците16:25 14.07.2018