ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Как така от едно момиче чистите пари са до 18 000 евро, а от 6 момичета брутния доход е 1 млн. евро. Или Цветанов не може да смята правилно или сводника нещо не си върши добре работата, като губи някакви си 900 000 евро приблизително за година (разликата, ако 6 момичета му донесат чисти приблизително 108 000 евро и посочения цитиран размер на брутната сума за година). Колкото и подкупи и разходи да има в един подобен "бизне", не ми се вярва чак толкова много пари да се губят някъде по веригата. В противен случай печалбата би изглеждала незначителна.
Като гледам втората снимка, как в обкръжението на Цветанов има 4 жени..., но хайде без лоши и груби мисли. Все пак дамите са елегантни и навярно със значителен умствен потенциал
Цветанов баш си може да смята ,но на теб математиката нещо не ти е силна.6момичета х 18000=108000-евро на месец х 12м.=1296000евро годишно.Малко за подкуп и "консумативи"и ето ти чисто милион евро
НЕ ПРАВИ ХОРСКАТА СМЕТКА АМИ КАЖИ КАК ЖИВЕЯТ ВАШТИ ИЗБИРАТЕЛИ С 300-400ЛВ И ПО 6 ЧОВЕКА В АПАРТАМЕНТ 50КВ. !!!!!! ЩО НЕ КАЖЕШ ВАШИТЕ ПЕЧАЛБИ НА МЕСЕЦ КОЛКО СА И КАК СИ КУПУВАТЕ ПО 6-7 ИМОТА С ТЕЗ МИЛИЦИОНЕРСКИ ЗАПЛАТИ НИАМА ЛИ ДА СЕ ОСАЗНАИ ТОЗ ЗАСПАЛ НАРОД НАИ-НАКРАЯ КО ТОЛКОВА ВИ ВИАРВА НЕЗНАМ !!!! КАТО ТИ СЕ ВИЖДА ТОЛКОВА ПЕЧЕЛИВЩО ЩО НЕ ИЗКАРАШ ТЕЗ ГУРЛИ ДЕТО СА ДО ТЕБЕ В ЕС И ША ПИЧЕЛИШ ПО 4000000 НА ГОДИНА АМА ТЕ СА МАЛКО ЗАХАБЕНИ И МОЖЕ ДА НЕ ТИ ИЗЛЕЗЕ СМЕТКАТА !!!!!
Трябва да се издигне ПАМЕТНИК на тези проститутки и сводници,ако ги нямаше до сега 1 000 пъти по зле щеше да е българия,това са само измишлотини за да укротят родителите.Това са луди пари за една държава те идват в България тука се харчат.Особенно пчеливши са някои ключови градове,където износа на проститутки е активен.
ами да легализират проституцията и тези пари ще влязат в бюджета , а не както досега парички да лапад само шефовете в ПОЛИЦИЯТА които им се дават като подкуп
"Сведенията за моята смърт са силно преувелечени", беше казал някой. Та и данните на министъра. В Германия един сеанс струва средно 60 евро, от които 20 за труженичката, останалите за работодателя. Това прави средно по 20 сеанса на работен ден, което само по себе си е невъзможно.
А за това, че няма желание за легализирането у нас, си има своето обяснение. Тогава всеки ще може да си вземе по две момичета и да преживява, а сега не може всеки, а само познайте кой?
легализирайте проституцията бе .. държавата ща се оправи за 0-ла време .. дори до края на годината ще имаме излишък в бюджета и тъкмо ще помогнем и ние на гърците ..
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 XXX
Като гледам втората снимка, как в обкръжението на Цветанов има 4 жени..., но хайде без лоши и груби мисли. Все пак дамите са елегантни и навярно със значителен умствен потенциал
16:14 13.07.2012
2 Само ЦСКА
16:20 13.07.2012
3 3454
16:21 13.07.2012
4 Захарче
17:02 13.07.2012
5 МаКсИТуУу
Коментиран от #20
17:08 13.07.2012
6 3554
17:17 13.07.2012
7 тц тц тц
17:30 13.07.2012
8 коко
17:56 13.07.2012
9 IdiotSi
6 момичета * 18к = 108000 (МЕСЕЧНО ОТ 6 МОМИЧЕТА)
108000 месечно * 12 месеца(1 година) = 1 296 000 (ГОДИШНО)
Къде ти избягаха 900 000 мой ?
17:58 13.07.2012
10 ШОШО
18:10 13.07.2012
11 Бхд БхД
18:19 13.07.2012
12 Юлиян Георгиев
18:42 13.07.2012
13 mazonaki
19:02 13.07.2012
14 3456
19:09 13.07.2012
15 холандеца
19:43 13.07.2012
16 novopazarec
21:52 13.07.2012
17 прост
А за това, че няма желание за легализирането у нас, си има своето обяснение. Тогава всеки ще може да си вземе по две момичета и да преживява, а сега не може всеки, а само познайте кой?
22:08 13.07.2012
18 Пламен Кисьов
22:33 13.07.2012
19 Иван Йовчев
23:58 13.07.2012
20 Иван Йовчев
До коментар #5 от "МаКсИТуУу":
5 дни в месеца*23:59 13.07.2012
21 897
09:25 14.07.2012
22 ВИП АМГ
20:01 14.07.2012
23 Дядо поп
20:42 14.07.2012
24 бежанец
00:16 15.07.2012
25 niko
22:13 14.08.2012