Соломон Паси
Бившият външен министър се обърна към Борисов по повод издигането на Кристалина Георгиева като втори кандидат на България за генерален секретар на ООН:
“ Господин Борисов, отговаряте ли с главата си за това решение? Нашият премиер има полицейска експертиза, това е похвално, но с тази експертиза не може да спре мотористите по бул. „Цариградско шосе” да карат бързо. Кажете ми, щом не може да спре мотористите, как той изобретява такива тънки световни ходове, като вкарването на втора кандидатура в последния момент на надпреварата? „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 the machine
Коментиран от #23, #37
15:44 27.07.2020
2 Що ли
Коментиран от #6, #25, #31, #45, #56, #57, #80, #87
15:45 27.07.2020
3 вече се набутах
Коментиран от #7
15:45 27.07.2020
4 Майна
Коментиран от #9
15:46 27.07.2020
5 Притрябвал ми е
Коментиран от #18
15:46 27.07.2020
6 дарил у чекмеджето
До коментар #2 от "Що ли":
Тва пари за статисти на първа линия бре.15:46 27.07.2020
7 Ха-ха
До коментар #3 от "вече се набутах":
Нормално От Божков какво се очаква15:46 27.07.2020
8 СМЕНИХ ГО ВЕЧЕ
15:47 27.07.2020
9 Голяма смяна
До коментар #4 от "Майна":
На еднакви цифри ще прави15:48 27.07.2020
10 Корона глад
Коментиран от #19
15:48 27.07.2020
11 Рожден ден
да го поздравите и благодарите за блокираната държава.
Коментиран от #83
15:48 27.07.2020
12 az #МУТРИ, ВЪН!
15:49 27.07.2020
13 Жоро
Коментиран от #35, #58, #64
15:49 27.07.2020
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Знам знам🙄
Коментиран от #27
15:50 27.07.2020
16 Последния Софиянец
Коментиран от #26
15:51 27.07.2020
17 ЧРД много здраве и късмет
Коментиран от #38, #39, #65
15:51 27.07.2020
18 Ммммммм
До коментар #5 от "Притрябвал ми е":
Чакай малко знае той и има но като му доиде времето тогаваКоментиран от #20
15:51 27.07.2020
19 2loop
До коментар #10 от "Корона глад":
Сигурно на рождения ден на Б Б хаха15:52 27.07.2020
20 Ха дано
До коментар #18 от "Ммммммм":
Чакаме!15:55 27.07.2020
21 В.В.П.
15:56 27.07.2020
22 ЛилиПутин
15:57 27.07.2020
23 неееееее
До коментар #1 от "the machine":
Сигурно същия, но с НУЛИ...:))) или 111...15:58 27.07.2020
24 МИТЕТО
16:00 27.07.2020
25 Hmmm
До коментар #2 от "Що ли":
Шиши и за тролове ли плаща :?16:01 27.07.2020
26 Митко 58
До коментар #16 от "Последния Софиянец":
Сподели какво се случило.Коментиран от #32
16:02 27.07.2020
27 нанана
До коментар #15 от "Знам знам🙄":
50 в затвор и 50 в болница;)))))16:03 27.07.2020
28 Кой68
Коментиран от #77
16:04 27.07.2020
29 Много не благодарни хора
Коментиран от #34, #66, #69
16:04 27.07.2020
30 Пешо
1.В пещерата в която си отседнал аскетично, отшелнически да е в Бояна.
2.Гардероб претъпкан Аскетично с дрехи.
3.Уиски ,,Аскет" за 300 лева до каменния нар.
4.Под 1 500 000 Евро и 3-4кюлчета злато в шкафчето не е Аскетично.
5.Патлак до главата ти на шкафа, е за всеки Аскет задължително.
6.Регулярно търкаляне на каменният нар с доказана Аскета, владееща Аскет-сутра за олабване на Аскета и доказване със снимков или видео материал за неговия Аскетизъм.
7.Аскета се пази от
16:09 27.07.2020
31 Българин
До коментар #2 от "Що ли":
И парите за тези дарения от къде са? Ти разбираш ли какви глупости и простотии дрънкаш и пишеш.16:09 27.07.2020
32 Последния Софиянец
До коментар #26 от "Митко 58":
В ноща срещу събота хвърлиха срещу народа пред телевизията хиляди жандармеристи и десетки бронирани коли.Брат ми му шиха рана на ръката,а един приятел го изнесохме със счупен крак.Но бяха позорно разбити от група момичета и момчета не ходили в казарма.Затова крият .От срам.Коментиран от #78
16:10 27.07.2020
33 ТОЗИ
16:10 27.07.2020
34 Българин
До коментар #29 от "Много не благодарни хора":
Ти си болен и то неизлечимо.16:11 27.07.2020
35 Гешо
До коментар #13 от "Жоро":
Като откраднеш от държавата/от парите на народа/ над 5 милиарда лева , защо да не им ,,даря" някакви си 2-3 милиона.Бълха го ухапала по г@зът.16:12 27.07.2020
36 0899222222
Коментиран от #79
16:13 27.07.2020
37 Урко
До коментар #1 от "the machine":
Пиши Тиквения телефон: 0888758498Коментиран от #49, #53
16:14 27.07.2020
38 Любомир
До коментар #17 от "ЧРД много здраве и късмет":
Да е жив и здрав и до живот да си получава подаръка при бай Ставри.16:15 27.07.2020
39 Пъпеш
До коментар #17 от "ЧРД много здраве и късмет":
Нали това са мойте и твоите крадени пари бе, мозък!? Боже, Господи, какъв прост матрял!!!! И чакай оправия с тоя матрял....Коментиран от #41
16:17 27.07.2020
40 олееее
1-Аз се усмихвам,но това ми дава възможност да те манипулирам;)
2- не работя по незначителни проекти;)
16:29 27.07.2020
41 Ааа не вявам
До коментар #39 от "Пъпеш":
Да е откраднал някога нещо той е голям бизнесмен и си изкарва достатъчно пари. Грешиш за тия работиКоментиран от #43, #51
16:29 27.07.2020
42 Сретен Йосич
Коментиран от #61
16:30 27.07.2020
43 Лош матрял
До коментар #41 от "Ааа не вявам":
Ти си мама Ирена Кръстева, нЪли, как те излових по бели гащи!Коментиран от #44, #68
16:32 27.07.2020
44 Ти нормален ли си бе
До коментар #43 от "Лош матрял":
Аз съм беизболист от New York YankeesКоментиран от #46
16:52 27.07.2020
45 Жоро
До коментар #2 от "Що ли":
Къш бе парцал16:56 27.07.2020
46 Лош матрял
До коментар #44 от "Ти нормален ли си бе":
ААаахахахахахахаха, хапчетата, бейзболисте, хап-че-та-та!!! Майко мила, що болен народ има, че и има достъп до интернет!!....16:58 27.07.2020
47 Що не даваш твоя пъзльо
17:02 27.07.2020
48 Логически, а не граматически
Коментиран от #50, #63
17:04 27.07.2020
49 И тоз нема вайбър
До коментар #37 от "Урко":
Еееее не мога да им прата картинки17:08 27.07.2020
50 Гешо
До коментар #48 от "Логически, а не граматически":
Днес подлизурковците, няма да могат да разберат къде ще се плюска на корем, пак за наша сметка.17:10 27.07.2020
51 Пешо
До коментар #41 от "Ааа не вявам":
,,Ааа не вявам"....Пише се не вдявам.17:13 27.07.2020
52 Матей
17:14 27.07.2020
53 Нъц
До коментар #37 от "Урко":
Аааа няма, как да е този, щот Баце не може да го запомни!17:16 27.07.2020
54 TNT
17:27 27.07.2020
55 анти ГЕРБ
17:35 27.07.2020
56 ShantavShop
До коментар #2 от "Що ли":
Дал е малка част от това дето е откраднал от нас!!!17:37 27.07.2020
57 ShantavShop
До коментар #2 от "Що ли":
Дал е малка част от това дето е откраднал от нас!!!17:37 27.07.2020
58 Аз българина
До коментар #13 от "Жоро":
Лошо е да си прост и да вярваш в това. А може би не вярвш, но имаш интерес...17:44 27.07.2020
59 Ха ха ха ха ха ха
Коментиран от #60
18:06 27.07.2020
60 Ха ха ха ха ха ха
До коментар #59 от "Ха ха ха ха ха ха":
Нищо не излиза.Божчо,за хайвер ли ни пращаш 🤣🤣🤣
Щом това те забавлява,егати примитивното същество дето си.
18:16 27.07.2020
61 ЧЕКМЕДЖЕТО НА МАФИЯТА
До коментар #42 от "Сретен Йосич":
ПУСКАЙТЕ СМС ТЯХ ЩЕ ГИ ПОЛУЧИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! ПОЖЕЛАЙ ТЕ МУ НЕЩО НА МАФИОТА!Коментиран от #73
18:37 27.07.2020
62 тцтцтц
18:54 27.07.2020
63 май
До коментар #48 от "Логически, а не граматически":
за неплатена сметка18:58 27.07.2020
64 Отче
До коментар #13 от "Жоро":
Боже виж че Жорко пак не подготвен се е изказал. Това агънце много го е закъсало горкото. Моля те постарай се да му помогнеш. Амин!!!19:49 27.07.2020
65 Отче
До коментар #17 от "ЧРД много здраве и късмет":
Още едно много заблудено агънце. Помогни му Боже. Амин!!!19:51 27.07.2020
66 Хи хи хи
До коментар #29 от "Много не благодарни хора":
Ей, провокатор:)21:29 27.07.2020
67 Келеш си е ама
21:34 27.07.2020
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Късно е чадо за прошка
До коментар #29 от "Много не благодарни хора":
Театъра изгоря , и този го назначили за артист?21:40 27.07.2020
70 Добро прасе да да
Да разкаже, за КТБ, Офшорките, Булгартабак, Вива ком, и всичко присвоено от Гешевския обир на КТБ.
Има материал ,за цял роман далавери.
21:45 27.07.2020
71 Да ама не
23:21 27.07.2020
72 мангуста
23:22 27.07.2020
73 ШО СИ МИСЛИШ ЧЕ ШЕ ПОЛУЧИ
До коментар #61 от "ЧЕКМЕДЖЕТО НА МАФИЯТА":
СЛАГАМ БЛОКАЖА И НЯМА НИ ЗВЪНЕНЕ НИ СМСИ ДАЖЕ СЪС СКРИТ НОМЕР АКО ИСКАШ МИ ЗВЪНИ БЛОКАЖ ИМА СПЕЦИАЛНИ РЕЦЕПТИ!00:57 28.07.2020
74 Тъпо
Коментиран от #76, #84
08:48 28.07.2020
75 любопитен
13:42 28.07.2020
76 никой
До коментар #74 от "Тъпо":
Право питаш ............... през 90-те , като биеше и рекетираши хората във Велинград МУ беше екстра .....бизнесмен .Сега , като рекетират НЕГО - ооох боли .
13:47 28.07.2020
77 А кой ще падне
До коментар #28 от "Кой68":
в пропаста14:00 28.07.2020
78 Стига бе
До коментар #32 от "Последния Софиянец":
"хиляди жандармеристи и десетки бронирани коли". Ти така ако броиш и парите...14:39 28.07.2020
79 нхъдъдндхд
До коментар #36 от "0899222222":
Нормално.Умните хора не използваме смартфони.Не си ши чувал "Умен собственик,глупав телефон"?И обратното.Коментиран от #81
14:58 28.07.2020
80 гост
До коментар #2 от "Що ли":
Пожелавам ти да открадне от теб и да даде на мен!15:26 28.07.2020
81 Кауш
До коментар #79 от "нхъдъдндхд":
Това последното в кавичките кърти! За ББ ли намекваш?15:26 28.07.2020
82 НОСТРАДАМУС
15:34 28.07.2020
83 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
До коментар #11 от "Рожден ден":
Господин Божков!!! Щом си враг на моя враг, значи сме приятели!!! Нека бъде блокирана държавата! НЕКА БЪДЕ ОКОВАН В ПРАНГИТЕ НА ИВАНЧЕВА, ПРЕСТЪПНИКА БОЙКО МЕТОДИЕВ БОРИСОВ! ОКОВАН ДА ОБИКАЛЯ ПЛОЩАДИ И ДА ВИКА: АЗ СЪМ ПРЕСТЪПНИК! АЗ СЪМ ПРОСТ! АЗ СЪМ ЛЪЖЕЦ! АЗ СЪМ УБИЕЦ НА БЪЛГАРИ!!!18:46 28.07.2020
84 Осигуряваше пари за
До коментар #74 от "Тъпо":
МУТРАТА БОРИСОВ! СКЪПИ ЧАСОВНИЦИ ЗА ВЛАДИ КРАДЕЦА И АПАРТАМЕНТИ ЗА АЛЧНИТЕ УРОДИ ОТ ГЕРБ!!!18:49 28.07.2020
85 onq s konq
16:37 29.07.2020
86 незнайко
18:23 29.07.2020
87 ПУРКО
До коментар #2 от "Що ли":
абе левак ако си гладен и ти предложи наркодилър уморил стотина деца с дрогата си от порите си ти ще вземеш ли а ако е да значи си като него21:14 29.07.2020
88 Docenta
22:54 29.07.2020