Скок в цената на тока от първи юли предлагат и трите обществени доставчици на електроенергия у нас, стана ясно от техни позиции, разпространение до медиите. В КЕВР бяха внесени ценовите заявления, които отразяват предложенията на дружествата за промяна на цените на услугите по разпределение и снабдяване с електрическа енергия.
Предложеното поскъпване за клиентите на ЕНЕРГО-ПРО ще е в размер на 1,62 процента. Клиентите на EVN може да плащат с 2,1 процента по-скъп ток. При ЧЕЗ увеличението на дневната тарифа ще бъде с част от стотинката, а нощната ще се повиши с 4,8 стотинки.
Информацията идва на фона на желанието на EVN за въвеждане на нов начин за калкулиране на цената за битови клиенти.
-4 +79
-0 +72
-1 +61
Коментиран от #49
-1 +78
-1 +44
-1 +53
Мая идва, подгответе се!!!
-5 +28
Коментиран от #13, #15
-58 +1
Коментиран от #17, #33
-2 +39
-2 +30
-4 +17
-0 +25
-2 +41
-0 +28
Коментиран от #24
-0 +41
Коментиран от #35
-0 +18
-0 +26
До коментар #20 от "ВАНЯ":
Класика, винаги така правят.
-0 +20
-0 +25
По бай Тошово време КИЛОВат беше 1 ст
Коментиран от #50
-0 +20
-0 +13
-0 +10
-0 +15
-0 +12
-0 +11
До коментар #22 от "Пипи":
А най добре е със соларни керемиди ,за тези дето живеят във къщи като мен .Вярно работата опира до много пари 15-20 хиляди лева но пък завинаги човк се освобождава от бандитите и разбойниците от тези енергийни дружества . Във зависимост от квадратурата на покрива може да се сложат керемиди за три ,шест, девет и дванадесет кв ток . Срокът на годност е 50 години на циглите и на самата инсталация която съхранява тока .
-3 +4
-0 +13
-0 +9
До коментар #36 от "sbs":
Така е.Спрете да плащате такси и ток
Няма защо да храните неграмотни секретарки от ЛЮлин
-0 +7
Коментиран от #43
-0 +8
Белият Сахиб няма сантименти, че милиони изгубиха работните си места.
АЕЦ Белене, който не само че трябва да се построи, но и трябва да е изключително държавен сто процента собственост на БГ, не беше построена.
За да може ВЕЦ-ове, ТЕЦ-ове, фотоволтаици и перки на бивши и настоящи депутати да печелят милиарди.
Къде по света 2 реактора, платени от нашия джоб са под брезент 3-та година?
При наличие на 2 референдума, управляващите се подиграват с вас, а вие пак гласувайте за същите, и на изборите пътувайте до Занзибар.
-0 +10
До коментар #41 от "Кински":
Каза, доцент Минчо Христов и изказванията му в НС през годините, премахване на такса мощност и такса електромер, която искаха да натресат на хората.
Кой да гледа достойните българи, защитавали правото ни на съществуване, не оцеляване, съществуване.
И отново този човек няма да влезе в Парламента, защото гласуваме "срещу", а не за нящого.
-0 +5
-0 +5
-0 +0
-0 +4
-0 +2
Както и всяка година по едно и също време асфалтират една и съща улица.
-0 +0
До коментар #5 от "Gen Gurko":
Нама да стане.
Знаеш ли кокло маимуни са на този клон. Знаеш ли колко къщи в Симеоново и Драгалевци са се построили с тяхна помощ.
-0 +0
До коментар #26 от "Тези дружества":
Сега е Демокрация Брат. Нали затова се скача тогава. Сега ти го слагат и ти си доволен. - Демокрация
-0 +0