5 Октомври, 2021 20:40 2 577 105

Радев: Очаквам кампания на идеи, а не на компромати

  • румен радев-
  • кампания-
  • компромати

До предизборната кампания остават 10 дни

Радев: Очаквам кампания на идеи, а не на компромати - 1
Снимка: БГНЕС

Президентът Румен Радев изтъкна, че обществото ни очаква институциите да продължат да работят в посоката на възстановяване на държавността, изкореняване на корупцията, скъсване на всякакви олигархични зависимости и отваряне на хоризонти за модерно развитие на България, съобщи БНТ.

Радев очаква кампания на идеи, а не на компромати, за да може всеки кандидат да разкрие максимално добре кой е всъщност, за какво се бори и как ще го постигне.

"Очаквам резултатът от тези избори да доведе до окончателно скъсване с проваленият управленски модел. Обществото ни очаква институциите да продължат да работят в посоката на възстановяване на държавността, изкореняване на корупцията, скъсване на всякакви олигархични зависимости, отваряне на хоризонти за модерно развитие на България, само отдаването на тази кауза, а не поставянето в ролята на инструмент на партии, на различни бизнес кръгове може да доведе до безкористната подкрепа на българските граждани", каза президентът Радев.

Относно символиката на вдигнатия юмрук, Радев заяви:

"Този юмрук обединява българите около ценности, дава вяра, че можем заедно да намерим решение на всички предизвикателства, за да имаме една успешна България".

До предизборната кампания остават 10 дни.


Поставете оценка:
Оценка 3.1 от 37 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 БСП на Бунището

    59 48 Отговор
    Ще получиш Компания от здрави Български Шутове отзад - червен цървул смрадлив!!!!

    Коментиран от #61, #86

  • 2 РАДЕВ СА СПИЧА

    46 32 Отговор
    ЗАБРАВИ...КОЙ КАКВОТО Е ДРОБИЛ ДА СИ ГО СЪРБА
  • 3 дс е жива

    47 2 Отговор
    как да няма компромати, г-н Президент,че това е практика от 30г !!!
  • 4 Днес чухме

    44 28 Отговор
    Юмрукът на Радеф раздавал ценности, а тоягата му демокрация!

    Коментиран от #33, #43

  • 5 Еее

    31 18 Отговор
    Мара ба Румбаа! Га жа одим на Бузлуджа?
  • 6 Баба Тонка

    38 47 Отговор
    Да живее президента Радев! Той няма конкуренция. Останалите са от клуба "Иска ми се да съм мъж, но не мога."
  • 7 РАДЕВ, КВО СТАА,,,

    41 27 Отговор
    Почва се с оплюване и компромати....няма да ти се размине, другарю Радев
  • 8 Умен по цялата глава

    47 33 Отговор
    Никога в Българската История е нямало начело на държавата ни да е такъв Примитивен цървул с Уши под нивото на очите....Примат!!!!

    Коментиран от #16, #22, #24

  • 9 Спри се бе

    42 32 Отговор
    Тренд показаха първите прогнозни резултати, проф Герджиков води убедително!
  • 10 ЮМЕР

    33 20 Отговор
    Фатмак Аскера опърде ... МАСУРА.

    Коментиран от #27

  • 11 Каква кампания на идеи?

    29 7 Отговор
    В Българската политика се е настанила само подлост и лъжи! Няма как да очакваш нещо различно от компромати и лъжи, лицемерие и подлост! Та г-н Президент, гответе се за всякакви гнусотии!
  • 12 Да,бе

    24 23 Отговор
    Явно сте сбъркали кампанията,Господин Президент - няма много идеи в нашето блато,преобладава герберастката свещена простота.И краденето,разбира се.
  • 13 Айде чао

    38 22 Отговор
    Сърбай си кашата и си гледай у канчето непрокоспнико
  • 14 Честито

    36 15 Отговор
    С тази реч Радеф обяви началото на Игрите на глада

    Коментиран от #18

  • 15 Стойко

    37 24 Отговор
    В Стара Газора го освиркаха яко.
    На плакатите пишеше
    "ЗА да има МИР , ОТЛИТАЙ...към СИБИР"
    "ФАТМАШКИ МУТРИ...ВЪН"
    "Оставка Дебил"
  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Алмуса

    30 18 Отговор
    Починалите 178 души от ковид не тежат ли, а г-н Радев
  • 18 Калугерица

    29 16 Отговор

    До коментар #14 от "Честито":

    Радевата зима ни завари неподготвени.
  • 19 Вижда се

    28 17 Отговор
    Радев потъва заедно с отварата от Вера Су
  • 20 Очакввам компания на юдеи

    5 4 Отговор
    Сюда с люди
  • 21 Anonim

    25 13 Отговор
    Ти нали си военен значи за идеи няма смисъл да говорим
  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 ГЛЕЙ ТИ СИГА

    15 2 Отговор
    А ГЛЕЙ ТИ ДО СИГА КОТ БЕШИ БЕШИ И ВЕЧИ НА ЧИСТО А ГЛЕЙ ТИ
  • 24 антрополог

    14 13 Отговор

    До коментар #8 от "Умен по цялата глава":

    твоите уши да не би да са магарешки и над очната линия?

    Коментиран от #44

  • 25 АААААХА ХАХАААА....ТИПИЧНО

    28 18 Отговор
    ДС ФАТМАКО-ЧЕНГЕДЖИЙСКО ...МЕРОПРИЯТИЕ!
    НЕ ИСКАЛ.."КОМПРОМАТИ" ...А ОТ 3 год.... ДС-МАФИЯТА ЗАД..ФАТМАКА БЪЛВА ССМО И ЕДИНСТВЕНО..КОМПРОМАТИ И МАНИПУЛАЦИИ!✊😂🇸🇮🇻🇳
    ДС-ХИТЛЕРА,,ДС-ЕСЕМЕСА,ДС-ШЕСТАКА "МАЙСТОРА", 12-те КЕНЕФА и ЧЕРВЕНАТА КОМУНЯГО-ФАТМАШКА ДС-ОЛИГАРХИЯ...ЗНАЯТ...ЗАЩО
    ....✊😂🇸🇮🇻🇳
  • 26 Освиркан

    29 13 Отговор
    Радев в Ст загора
    " За да има МИР отлитай за СИБИР"
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 ФАКТ

    24 14 Отговор
    ами то и народа очакваше да бъдеш президент на държавата..но ти от както стана президент..освен да изкарваш Компромати срещу Борисов..друго нещо съществено свърши ли..??...Е КАК СЕГА ТИ МОЖЕ ДА ИЗКАРВАШ КОМПРОМАТИ СРЕЩУ ДРУГИ..НО СРЕЩУ ТЕБ ДА НЕ СЕ ИЗКАРВАТ..МАЛКО НАГЛО ОТ ТВОЯ СТРАНА..НЕ МИСЛИШ ЛИ ..ГОСПОДИН ЧЕРВЕН БОК-К..ТИ СИ ПЪРВИЯ ПРЕЗИДЕНТ В ИСТОРИЯТА НА ДЪРЖАВАТА НИ КОЙТО РАЗЕДИНИ НАРОДА ДО НЕУЗНАВАЕМОСТ..ДОКАРА НАРОДА ДО ТАМ..ЧЕ БУКВАЛНО ДА НЕ ЗНАЕ ЗА КОЯ ПАРТИЯ ДА ГЛАСУВА..ЗАЩОТО НАПРАВИ ТАКА ЧЕ В МОМЕНТА ДА ИМА 30 ПАРТИИ КОИТО ДА ИСКАТ ДА СЕ НАБУТАТ В ПАРЛАМЕНТА ЗА ДА КРАДАТ ..В ПРЕДТЕКСТ..ЗА ПРОМЯНА...АЙДЕ СЕГА КАЖИ НА НАРОДА..КОЯ ОТ ВСИЧКИ 20 ПАРТИИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗА ПРОМЯНА..ВСЪЩНОСТ МОЖЕ РЕАЛНО ДА НАПРАВИ ТАКА..КОЯ..??? ОТ ВСИЧКИ ..???..ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ В МОМЕНТА ПРОМЯНАТА ВЪРВИ БУКВАЛНО НА МНОГО ЗЛЕ.....ВСИЧКО ПОСТЪПВА В ПЪТИ НАГОРЕ....А МИНИМАЛНАТА Я ВДИГАТЕ С 10-20 ПРОЦЕНТА..БРАВО..ТОКА 50 ПРОЦЕНТА..ХЛЯБА 40 ПРОЦЕНТА..ЗАПЛАТИТЕ 20 ПРОЦЕНТА..ДА..СТРАШНА ПРОМЯНА..ВДИГАШ РЪКА СРЕЩУ ЕДИН КРАДЕЦ..ЗА ДА ДОКАРАШ ДРУГИ 10..МНОГО УМНО...А И ТИ СИ ПРАВ ДЕ..ЗАЩО ДА КРАДАТ 3-МА КАТО МОЖЕ ДА КРАДАТ 10-МА,..:),,ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ ДО КАТО 4 ГОДИНИ ГОВОРЕШЕ ПРОТИВ АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ГЕРБ..НАКРАЯ ТОЧНО ТЕЗИ ХОРА ТОЧНО ОТ АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ГЕРБ ТИ ГИ НАПРАВИ ТВОИ СЛУЖЕБНИ МИНИСТРИ..БРАВО НА ТЕБ,,.И ДО КОГА СМЯТАШ ДА БАЛАМОСВАШ НАРОДА..ЧЕ СИ ПРОТИВ ГЕРБ..??..И БОРИСОВ..НАЛИ ТОЧНО БОРИСОВ И ГЕРБ ТЕ НАПРАВИХА ПРЕЗИДЕНТ..ИЛИ ЗАБРАВИ ВЕЧЕ..??НАЛИ СЕ СЕЩАШ ЧЕ АКО
  • 29 Радо памперса

    18 11 Отговор
    Каза грипен решетников... ччшшш да не доиде пак поп Иван руски че тоя път и шамари ще има
  • 30 Раданч Татлъту

    11 11 Отговор
    Лозанч и Луна ,на балотаж!🐵👧👍
  • 31 Хихихихии.. хихихихии

    21 14 Отговор
    МУНЬО ФАТМАКА Е ДОСТОЕН...ЗА СЪЖАЛЕНИЕ!
    ПЪРВО ИДВС МУСТАФАТА И МУ НАБИВА...ПРАЗНАТА ФАТМАШКА МАНЕРКА,...ПОСЛЕ ИДВАТ...ДРУГАРИТЕ ОТ...КГБ!..
    ...... ЧЕМБЕРИ...ДО...ОТКАТ!!!
    Хихихихии...... хихихихии.........
  • 32 Cтoйко

    12 14 Отговор
    Фалиралата корпорация ГЕРБ обаче няма шанс без своя създател. Осъзнаването, че Управителя се е превърнал в Диктатор и е ограбил до шушка не само страната, но и собственото си творение, не им помага. Без него те са скучен сбор от „калинки“, събирани на принципа на слугинажа. Те не могат да предложат нищо смислено, а дори и да съставят някое послание, няма кой да им повярва.
     
    Ситуацията се движи към летален изход. Никакви опити за реанимация от страна на някакви пратеници на ЕНП не могат да помогнат. Борисов ще закопае своята партия, защото тя без него не може. Дори най-големите сатрапи в историята не са успели да запазят режимите си, когато народите са се отвратили от тях.
  • 33 РАДЕФФ

    20 12 Отговор

    До коментар #4 от "Днес чухме":

    СЕ ПРЕВЪРНА В МУТРА - ОКЛУК!
  • 34 Генерал Радев мачкай ТИКВИ и РEZAЦИ

    14 23 Отговор
    ЧЕСТИТ НОВ ПРЕЗИДЕНТСКИ МАНДАТ ГЕНЕРАЛ РАДЕВ! ТИ ИЗЛЕЗЕ , СЪБУДИ И ВДИГНА НАРОДА И СМАЗА БОРИСОВАТА КОРУМПИРАНА ДЪРЖАВА!!! ИЗХВЪРЛИХМЕ ГО ЗАЕДНО ОТ ВЛАСТТА И ГО ИЗПРАТИХМЕ ИЗВЪН ОКОЛОВРЪСТНОТО ШОСЕ!!!! СМЪКНАХМЕ ГО И ОТ ДЖИПКАТА , СЪСТАРИ СЕ ОТ БЕЗПОМОЩНОСТ И ЗЛОБА И ЗАПРИЛИЧА НА 79-ГОДИШЕН СТАРЕЦ !!!! ВЕЛИК СИ ГЕНЕРАЛЕ...НАИСТИНА ВЕЛИК..! ДА ГЛЕДАМЕ ТИКВАТА ТОЛКОВА СМАЗАН И ГЪРЧЕЩ СЕ !!!! ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ , ЕВРОПА И СВЕТА СМЕ С ТЕБ!!!! С НАМИ БОГ ..

    Коментиран от #48

  • 35 Зайко Байко многознайко архив

    14 12 Отговор
    Таэи сбирка на правителството в оставка можем да я наречем,"Малоумните монолоэи на Банкянската Мутра", ще ви иэвадят эъбките и ще ви турят в эатвора, крадци нЬиедни! Няма да эабравя 2009 когато виждахме светлина и надежда в тунела, иэбрахме го и аэ гласувах эа него сега се срамувам и посипвам главата си с пепел! Беше си въэторжен скок от трън та на глог! Помня още обещанията му и Цецо Гуменката, че ще вкарат Дръндарския ибик в эатвора и ще раэрушат сараите му! Гледам и фъфлека Любен Дилов - син и той се присламчи към лакеите му, баща му се обръща в гроба си от срам и гняв! Всички други са си свикнали и седят кротко като овце, эаведени на эаколение! Неэнам колко дълго ще му бъдат верни? Иэ чата чета хвалебствени дитирамби эа мутрата, но това са писания на хора които имат IQ по-малък от номера на обувките, които носят!
  • 36 пфу

    20 17 Отговор
    Много противен човек,никаква харизма,не може да говори добре,не мога да му вярвам.
  • 37 Клепара

    15 10 Отговор
    Снимката е наистина... убиец!
    В момента , дебилното пита :
    "Абе....къде е....батко..."
    Зае.ви
  • 38 хммм

    6 12 Отговор
    Президент ще е кандидатът на ДПС..
  • 39 Cтoйко

    13 16 Отговор
    Борисов -" Прoocт съм и ми е лесно. То е коoфти да си слoожен". Затова милиардите му са по света чрез "Тенис клуб Банкя", за къщи в Барселона , за бутици там и поръчкови Поршeта за Мис Бикини, за Бугати ВЕЙРОН и замък за дъщерята в САЩ, за поръчково БМВ Х6 за племенника което бяха откраднали, за пълни шкафове и гардероби с пачки евро и кюлчета чисто злато...Наистина е прoccт и му е лесно
  • 40 Къна

    14 12 Отговор
    Модераторите на факти не могат да сваря да трият мненията на споделената Народна любов към Радев.
  • 41 ИСТИНАТА

    14 21 Отговор
    Тъмни и зловещи облаци надвисват над празната кратуна на тиквата! Радев е сигурния нов -стар президент на Р.България! На парламентарните избори хунтата Герб ще има по малко проценти! На миналите избори имаха 23,6% а сега всички социологически агенции им дават между 21 и 22%. Като се вземе предвид че има нова политическа формация ( ПП) която ще е парламентарно представена Герб ще имат по малко депутати от миналия парламент, дори да бъдат първа политическа формация. Единствено евентуален коалиционен партньор им е ДПС които ще са с около 25 депутати. Общо двете клики ще имат около 85 депутата. И президентска и изпълнителна власт няма да е при тях. Пътя към отстраняването на Гешев ще бъде открит. И след това както казаха и Радев и Рашков -" Единствените думи на Борисов които ще имат значение ще бъдат пред новия главен прокурор"
  • 42 Добри

    21 10 Отговор
    Най-много искам нов президент, заради погребалните слова на сегашния за Нова година, хората празнуват, а той мърмори ли мърмори....

    Коментиран от #52

  • 43 зъл пес

    17 11 Отговор

    До коментар #4 от "Днес чухме":

    Някой каза че се превърнал в ранният Борисов.Е тогава защо трябва да се гласува за тоя бунак?
  • 44 Умен по цялата глава

    5 4 Отговор

    До коментар #24 от "антрополог":

    Антрополог си колкото аз съм Президент на България....Разбира се,че съм с чело като на Ботев и ушите ми не са клепнали до носа ми,защото има Еволюция....Защото не сме Равни....И защото Детето на Примата е Примат генетично....
  • 45 Става страшно за транссексуала

    14 14 Отговор
    Щом ректорът на Университета е потвърдил, че ще се кандидатира за президент, тогава той още утре трябва да заяви пред председателя на Общото събрание на Университета, че желае предсрочно мандатът му като ректор да бъде прекратен. Това пише доцент Димка Гочева от СУ ”Климент Охридски”.
    Позицията на доцент Гочева е подкрепена от 2/3 от Академичния съвет на учебното заведение!
  • 46 ИСТИНАТА

    10 11 Отговор
    Цецка имаше на 1-ви тур 830 хиляди гласа а на втория 1 милион и 200 хиляди. А сега дори целия електорат на ГЕРБ да гласува за меката китка и транccексyaл са 600 хиляди гласа. ДПС ще си имат кандидат, джендърляците от ДБ също , разни каракачани, сайдери, винкели също. Та излиза че трансса остава с 600 хиляди и резила ще е по огромен от цецковия ....

    Коментиран от #47

  • 47 Така е

    4 11 Отговор

    До коментар #46 от "ИСТИНАТА":

    Проста аритметика !!! Избирателите в България и чужбина с право на глас са 6 млн.и 750 хиляди. Според агенциите избирателната активност ще е около 60%. Да приемем че ще е 50 % . Това са 3 млн.и 400 хиляди които ще отидат до урните. ГЕРБ е максимума от 600 хиляди . Да приемем че 100% от тях гласуват за ректора има от тях 600 хиляди гласа. ДПС издига собствен кандидат и на парламентарни избори имат около 300 хиляди гласа а на президентски винаги около 200 хиляди Така Герб и ДПС кандидата общо 800 хиляди. Кандидати ще бъдат и Сидеров ,Каракачанов, Симеонов винкела също издигнат. Костадинов, Сашо Апашо, Росен Миленов , Цвета Кирилова и кандидат ще има и ДБ. Да приемем че кандидата на ДБ около 250 хиляди гласа и на всички останали без Радев и ректора още 250 хиляди стават 500 хиляди. Та 800 хиляди гласа общо на ГЕРБ и ДПС + 500 хиляди на всички останали са 1 милион и 300 хиляди. А останалите 2 милиона и 100 хиляди за кой ще гласуват на 1 тур които ще отидат до урните . Радев печели с 2 към 1 тур което е повече от сигурно. Тоест с 66-67% срещу 33-34 за всички останали.

    Коментиран от #103

  • 48 Да,бе..

    14 10 Отговор

    До коментар #34 от "Генерал Радев мачкай ТИКВИ и РEZAЦИ":

    Ние ги видяхме..."народа" ,..500 К,..Кики Лъжеца, 12-те кенефа, Спец(оф) мошеника, Минетков, АДЖИГЕЙОВ ПЕДЕРАСА и ДС-Мафията в ИНИЦИАТИВНИЯТ КОМИТЕТ..."Цвета на Нацията" ))))))))))))
    Сбогом, фатмак
  • 49 Хи хи

    18 7 Отговор
    Какви идеи бе Румба ? 5 години къде ти бяха идеите ? Твоето правителство и твоите съветници /все военни, демек организирани хора/ с един кораб не могат да се оправят , ти ми говориш врели -некипели. Компроматите ги държи Гешев , нещата не са на добре май ?
  • 50 Cтoйко

    8 14 Отговор
    Няма вече купени гласове за Герб в гетата и по селата!!! Няма вече натиск от ДПС в Делиормана! Колкото толкова от администрация и корпоративен вот.Дори и тук подкрепата на читателите е 4 към 1 за Радев срещу всички останали според оценките. А във фейсбук анкетите е 9 към 1 за Радев. Ще остане в историята като единствения избран за президент на 1 тур.

    Коментиран от #56

  • 51 Матей

    9 9 Отговор
    Ккаво възстановяване,какъв прогрес,когато бяха изпуснати златни шансове за унищожаване на престъпните организации герб и дпс?Това са празни приказки и бля-бля,литургия за Илинден.Радев един ден ще бъде разобличен и историята ще го започни като предател на българските интереси,по-добре е още сега да се откаже,защото неговите господари няма да го оставят и ще го употребяват за насаждане на техния хегемонизъм,да ни настройват срещу Русия и лишават от последни възможности да излезем от щатското мочурище.
  • 52 Плевненлиев

    9 8 Отговор

    До коментар #42 от "Добри":

    А ти мен ли искаш за новогодишното поздравление...?!Пак да ви баламосвам за красивите Родни Планини,а да ви показвам....Американският лес...😉😛😝🤣😂...?!
  • 53 Инициативен комитет на транссексуала

    10 14 Отговор
    Посочената на първо място Ади Конедарева е туркиня и истинското и име е АДИЛЕ МУТИШЕВА КОНЕДАРЕВА. Проверете в Интернет. Никой българин не би кръстил детето си Ади. Това е съкратено от Адиле. Харалан Александров постоянно повтаря с лига на устата, че турско робство е нямало. Боян Биолчев е същата одиозна фигура. Валя Балканска е помакиня, приела християнството, но кръвта вода не става. Самият Герджиков също е помак. Турчилята по този начин ще вземат властта в България. Ситуацията е много опасна. Да станем всички като един и да гласуваме за Радев. Герджиков ще защитава чужди интереси.

    Коментиран от #55, #64

  • 54 Биби Кинг

    15 8 Отговор
    Толко е прос каде даже мо не е нужна опозициа на тоа отепаниа фадмак деа!
  • 55 Чико

    4 7 Отговор

    До коментар #53 от "Инициативен комитет на транссексуала":

    Стига тъпотии, твоя Радев казва без компромати, а ти веднага да го опровергаеш!
  • 56 Ти вярваш ли на Божков, другарю?

    17 8 Отговор

    До коментар #50 от "Cтoйко":

    ХА-ХА-ХА.
    След изборите пак ще виеш като...Позитанска Мастия на...месечина, пръдльо! Фатмака Дебил го очаква...съдбата на Ел ЧАПО ДУБАЙСКИ.
    Ха-ха-ха
    Оли гофрен

    Коментиран от #62

  • 57 Ю.Кортес

    17 6 Отговор
    Свършен си,харманлийски цървул
  • 58 Честните хора

    9 15 Отговор
    гласуват за Румен Радев, защото искат да живеят в държава без лъжи! Останалите все тая за кой гласуват!
  • 59 Анкетата на факти продължава

    7 8 Отговор
    Гласувайте -

    ИМАШЕ ЛИ ШАНС БОЙКО БОРИСОВ СРЕЩУ РУМЕН РАДЕВ?
    Да, Бойко Борисов трябваше да се кандидатира за президент
    7% (597)
    Не, подкрепата на ГЕРБ към проф. Анастас Герджиков е правилният ход
    13% (1157)
    Нито Борисов, нито Герджиков имат шанс срещу Радев
    73% (6323)
    Друг кандидат ще спечели изборите (посочете в коментарите кой)
    2% (215)
    Нямам мнение
    4% (326)
  • 60 достойнство

    14 11 Отговор
    КАКВА ТИ Е ИДЕЯТА,ФИГУРАНТ НЕЩАС..ЕН,ЧЕ ЗА ПЕТ ГОДИНИ НЕ Я ЧУХМЕ А ОЩЕ ПО-МАЛКО ВИДЯХМЕ.СМЕШЕН СЛУГА НА ОЛИГАРСИТЕ ЗАЩО ТВОЙТО ПРАВИТЕЛСТВО ОСТАВИ ВСИЧКИ ИКОНОМИЧЕСКИ МЕРКИ С-У КРИЗАТА НА ГЕРБ,НАЛИ ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА НИ ОБЛЪЧВАШЕ,ЧЕ ТЕЗИ МЕРКИ БИЛИ НЕАДЕКВАТНИ,НАЛИ ЩЕШЕ ДА ДОКАРВАШ МЕЖДУНАРОДНА ФИРМА ЗА АСФАЛТА,ЗАЩО СПРЯ СЪЗДАВАНЕТО НА ДЪРЖАВНА ПЕТРОЛНА КОМПАНИЯ ЗА ДА СЕ ВДИГНЕ ЦЕНАТА НА БЕНЗИНА И ДА СЕ ОТБЛАГОДАРИШ НА ТВОЙТЕ СПОНСОРИ ОЛИГАРСИТЕ А НАРОДА ДА УМИРА.ТЕЗИ КОИТО ГЛАСУВАТЕ ЗА ТОЗИ ДО..ЛЕН ЧОВЕК ТРЯБВА ДА ПОЕМЕТЕ СВОЯТА ОТГОВОРНОСТ ЗА ВСИЧКО ТОВА.
  • 61 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 62 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 63 Пацо

    5 2 Отговор
    Приготвяй вазелина и при бай Ставри.
  • 64 ТРОЛИШ ЛИ, ТРОЛИШ ЛИ ...МЪКО ФАТМАШКА

    6 6 Отговор

    До коментар #53 от "Инициативен комитет на транссексуала":

    АААААХА
    ЧЕСТНО КАЗАНО,...НЕ ВИЖДАМ СМИСЪЛ ОТ...ЖАЛКОТО ТИ СЪЩЕСТВУВАНЕ...КОЕТО НАРИЧАШ... ЖИЗНЬ!
    АААААХАХАХАААА...
    ИЗМЪЧВА ЛИ ТЕ...ТВОЯТА...НИЩОЖНОСТ, У-БИТАК...?!?
    ААААХАХААА

    Коментиран от #67

  • 65 Иван

    5 9 Отговор

    До коментар #62 от "Cтoйко":

    Ха-ха-ха колега така не се бях смял от години му-xaxa...Ами там им е мястото на смазаните герберасти
  • 66 Прав си

    5 1 Отговор

    До коментар #61 от "ИСТИНАТА":

    Прав си, но...
    "Който плаща,
    той поръчва музиката"
    А на този хибриден сайт му плащат
    не да образова,
    а да лумпенизира българите!
    Това е простата истина!
  • 67 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 68 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 69 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 70 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 71 ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕ ЗАБАВЛЯВА....

    11 5 Отговор
    ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ В...ЕКСТАЗ:
    .......ВЕЛИК Е БОЙКО,....ФАТМАКА- ПЕДЕРАСТ... ПЕДЕРАС.................
  • 72 Проф. Герджиков - глас за него

    16 7 Отговор
    А, бе фатмак! Писна ни от тебе, не стига, че провали страната, вкара я в блатото, ами нагло си плещиш думи написани извън нашия свят. Ти си безгръбначно същество, просто и алчно. Ще се отървем от Радев

    Коментиран от #80

  • 73 пачки пачки

    4 6 Отговор
    Кви идеи бе Радав , от оня ли - лево кюлче , десно шкафче .
  • 74 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 75 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 76 ах ах ах

    9 4 Отговор
    РадеФ /Фатмака/ и Бузлуджа са едно и съща -РУЙНА.
  • 77 Шишо

    4 3 Отговор
    Исках да попитам, само за псхопати ли е този форум?
  • 78 ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕ ЗАБАВЛЯВА....

    4 12 Отговор
    ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СЕ ЗАБАВЛЯВА 😄🤣😁ТИКВАТА Е СМАЗАН ПEEEEРAAAACTTTT😂😀ПРЕБИТ КАТ AНAЛЕЕЕН ПEEEEEРAAAACTTTT🤑🤯
  • 79 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 80 А бе то убуу...

    5 7 Отговор

    До коментар #72 от "Проф. Герджиков - глас за него":

    ...шъ съ утървем ут Фътмакъ Радев...!Ама после Ко прайм...?!Идва...Фатмашката...- Митева ..☹️😤🙄😔😰🤐...?!?!
  • 81 Иван

    3 2 Отговор

    До коментар #79 от "Cтoйко":

    Нееееее колега , ще умра честноооо...Така не се бях смял от години!
  • 82 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 83 Кирил Петков

    8 4 Отговор
    Я се скрий бе,....! Точно ти ли ще ми плямпаш за идеи? Безидейник...
  • 84 ПЪЛЕН СМЯХ

    2 4 Отговор
    ВАЛЕРИИИИ СИМИОНЧООФ СЕ КАНДАДАТИРА СА ЧОБАНИН НА БЪЛГАРИЯ ПЪРВО ДА ОТИДЕ ДА СИ ОПРАВИ ОГРАДАТА СЪС ДЕБЕЛИЯ КАРАКАЧАНОФ НА ТУРСКАТА ГРАНИЦА ТОГАВА ЩЕ СИ ПОМИСЛЯ ДА ЛИ ДА ГЛАСУВАМ 😂🍖💰💯🎪💵💶😂🧻🚾🚽👌💯🚾.......................
  • 85 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 86 ПЕНЦИОНЕР

    8 3 Отговор

    До коментар #1 от "БСП на Бунището":

    ..... ФАКТИ... МААНЕТЕ ГО ТОС МАМУН БЕ... ПФУ.. ГОЗНА МУТА...!!!!
  • 87 Иван

    1 1 Отговор

    До коментар #85 от "Cтoйко":

    Еееее направо паднах от смях колега. Но жестоко го обижда за родната му мaйка ..
    Ако бях на него щях да поискам среща или нямаше да мога да заспя честно

    Коментиран от #89

  • 88 xa ха ха

    11 4 Отговор
    Фатмака ще се срине като мавзолея на Г.Димитров на 14.11.2021г.
  • 89 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 Голем смях

    9 3 Отговор
    А българите очакват да вървиш на вагината си лелина.
  • 92 654321

    10 2 Отговор
    Разбира се, само че имаше и "мутри вън", защо го пропускаш. Прилича на дрън-дрън, како Сийке, ама аз не съм от тях! След изборите, ако си още президентченце пак ще пееш същата злобна песен. ЗЛОБАР(И), ВЪН! За съжаление го няма вече Радой Ралин да ти каже с две думи колко струваш; вероятно щеше да е алегория с хлъзгав охлюв.
  • 93 Сомко

    5 2 Отговор
    Кой е този?

    Коментиран от #94

  • 94 Кико

    9 3 Отговор

    До коментар #93 от "Сомко":

    Зеления чорап с червеното юмруче.
  • 95 Отговори

    7 3 Отговор
    Радев че по голям компроматаджия има ли от теб Ти само това знаеш Омраза Разделение Реваншизъм Разрушаване Цените нагоре Правителство няма Дават се само пари за избори И Какъв е резултатът Нула Защото диктаторът Радев иска да си спаси кожата Импийчмънт Оставка За Радев
  • 96 Отговори

    6 3 Отговор
    Радев че по голям компроматаджия има ли от теб Ти само това знаеш Омраза Разделение Реваншизъм Разрушаване Цените нагоре Правителство няма Дават се само пари за избори И Какъв е резултатът Нула Защото диктаторът Радев иска да си спаси кожата Импийчмънт Оставка За Радев
  • 97 Иван

    2 5 Отговор

    До коментар #89 от "Cтoйко":

    Ами те явно всички гербери са такива ! Задмониторни бойци. Същите като празната тиква Боко на който прякора му е -праните гащи

    Коментиран от #100

  • 98 Ти да видиш

    8 2 Отговор
    Значи ти, другарю фатмак, не трябва да участваш в тази кампания. Ти освен от друго, освен изфабрикувани компромати, сплетени, интриги и нищоправене, не разбираш.
  • 99 Отговори

    3 5 Отговор
    Ас съм Ника Подкрепа за Борисов Искам оставка На Радев Откакто дойдоха служебните Му ми спряха дохода с Фалшивите фактури по ДДС дойде НАП и го спряха Сега ще Трябва да Работя като Вас Бедняци искам си Борисов по ако на власт да Пиша фалшивите Фактури и да си Правя пак по хиляда лева на ден А вие да блъскате само за Ток и Храна

    Коментиран от #101, #102

  • 100 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 101 Подкрепа за Борисов

    2 0 Отговор

    До коментар #99 от "Отговори":

    Ти нормален ли си човече Значи Радев здраво се е уплашил И КАКВО ще постигнеш като си драскаш тук глупостите Нищо Човече
  • 102 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 103 Сатана

    4 1 Отговор

    До коментар #47 от "Така е":

    Никой от БСП няма да гласува за Румен Прокопиев,който успя да разедини България за една календарна година.Когато Нинова предложи служебното правителство да стане редовно с мандата на БСП всички партии бяха склони го подкрепят само Румен подскочи като ужилен и каза НЕ защото вече имаше негов проект с Кирил Петков и Асен Незнамкойси.Алчен вслстолюбив човечец на Кремъл.
  • 104 Не е познал

    2 1 Отговор
    Фатмака напълнил бузите и сега ни се прави на "обединител" за пред изборите. Няма да мине номера фатмак! Ще гласувам за всеки друг но не и за този подстрекател на кризата.
  • 105 НАРОДЪТ

    1 0 Отговор
    РАДЕВ , ДИКТАТОР , СТАТУКВО , РАЗЕДИНИТЕЛ НА НАРОДА - КРЪГОМ И НА СМЕТИЩЕТО !
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове