Планирани прекъсвания на тока в Западна България (7 - 11 април 2014 г.)

Публикувана: 4 Април, 2014 13:32
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1096
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 07.04.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - гр. София - Западен парк - бл. 127, 128, 1283, 129, 130, Красна Поляна II част бл. 16, 17, 216, Проф. Вайганд 6

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – Младост - бл. 1 Г, вх. 1, вх. 2

На 07.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Планинец 1

На 07.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Константин Иречек 19, 23, 3

На 07.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Дукатска Планина 13-19, 5, 7       

На 07.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1 - бл. 36, вх. 12, вх. 13

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Борово - бл. 5 вх. А, вх. Б, вх. В   

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - ул. Разград - бл. 35А вх. Б       

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Обеля 2 - бл. 275

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 510 вх. А

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 509 вх. Ж

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Обеля 2 - бл. 276

На 07.04.2014 г. /09.00-12.45 ч/ - гр. София - ул. Славянска 38, 38А, 40, 42, 35, 33, бул. Васил Левски 79

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика - бл. 3, бл. 4 вх. А, вх. Б

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 27, бл. 32

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 5, вх. Е, Ж, З       

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Бетховен Л. в. 2А, Акад. Никола Обрешков 2, Александър фон Хумболт бл. 131 , 14, 16, 20, 23, 25, 31, 35, Алфред Нобел 8, Благородна 1, 2, 8, 10, 12, Венера 1, 6А, 8, Галилео Галилей

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Професор Никола Михайлов 12

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – бул. Патриарх Евтимий 1,  19Б         

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – ул. Хан Крум 35

На 07.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София – Свобода - бл. 5, вх. А, Б          

На 07.04.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - гр. София - Атанас Кирчев 20, Възкресение 76, Красна поляна I част бл. 10, 11, 9, до, Красна поляна II част 11, бл. 10, 11, 209, 210, 43, 47П, 9, ул. Атанас Кирчев-трафопост-маг    

На 07.04.2014 г. /09.45-16.30 ч/ - гр. София - Александър Костов 8, Бела Дона 1, 10, 12, 14, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Глухарче 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, Горска поляна 12, Деян Горинов 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, Драгалевци бл. ул. Папрат 16, Карнобатски проход 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6а, бл. Карнобатски проход/папрат, тп До, Козяк 2, 5, 8, Крайречна 11, 7, 9, Маестро Георги Атанасов 20, 21, 23, 23а, 25а, 27, Маточина 20, Мащерка 1, 10, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, Папрат 10, 10а, 12, 14, 14а, 16, 18, 18а, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 41, 43, 45, 47, 8

На 07.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - жк. Дружба - ул. Обиколна 56

На 07.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - 385-та 1, 2, 3, 4, 386-та 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Вардар 1, 10, 12, 14, 16, 18, 1А, 2, 20, 20A, 20А, 22, 24, 3, 4, 6, 6А, 8, бл. 2, 24-2, павилион, Възкресение 11, 13, 15, 17, 33, 7, 79, 9, ДО, М/У, бл. 1, 10-11, 11, 33Б, 87, Хладилник, Даскал Коле 13, 13А, 15, 17, 17А, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 27, 27А, Младежка искра 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 23, 25, 25А, 28, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Освобождение 14, 24, 30, Ташкови ливади 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, с/у 10, бл. ресторант, Трънски майстор 1, 10, 10А, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18, 18А, 1А, 2, 20, 20А, 22, 22А, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А

На 07.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. София - 12-ти април 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А, 3-ти май  1, 10, 10 А, 12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1а, 2, 20, 22, 22а, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, Васил Пешев 1, 14 А, 14а, 2, 4а, Витоша 20, Горубляне 7, 7 А, 8, 9, Пети ноември 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, бл. Строителство, Самоковско шосе 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, бл. Упи VІІІ-372 Кв 40, Синчец 1, 2, Синчец 2, Царичина поляна 4

На 07.04.2014 г. /11.00-14.00 ч/ - гр. София - Васил Пешев 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, Самоковско шосе 38, бл. кв Горубляне

На 07.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - ул. Копенхаген бл. 38 вх. А и Б, Еврофутбол, ф-ма Левъл, фриз. салон, ф-ма за Гранитогрес, ф-ма за щори и сенници, Инвестбанк, Ролпласт, оръжеен магазин, бул. Цветан Лазаров 130, магазин за дрехи и обувки

 

На 08.04.2014 г. /08.00-13.00 ч/ - гр. София -  Гродно 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Камчия 1, Минзухар 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20, 4, 5, 8, 9, Павел Красов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 34, 35, 36, 4, 40, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, Преслав 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Ремсиста 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9, Самоковско шосе 1, 17, 19, 23, 3, 42, 46, бл. 1, аптека, фургон, Ханчето 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8, Цариградско шосе 34, Шиндра 1, 10, 12, 12 А, 2, 4, 4 А, 6, 8, бл. ул. Шиндра

На 08.04.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 4 бл. 431, 432, До

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Хиподрума 48, Банкя   

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Горубляне, ул. Городно, ул. Поручик Морз, ул. Преслав, ул. Шиндра

На 08.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Цар Борис III 204 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Люлин Планина 17, 21 31, 33, 42, 46, 52 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Свети Иван Рилски 13, 15, 17      

На 08.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 1, бл. 38, вх. А, вх. Б 

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Борово бл. 231          

На 08.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 бл. 527 вх. А

На 08.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 бл. 510 вх. Б, вх. В

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика бл. 4 вх. В, бл. 5 вх. В , бл. 6           

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 28, 29      

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г бл. 6 вх. А, Б, В           

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Гео Милев бл. 136 , бл. 149 вх. А, бл. 3 вх. Б, ул. Гео Милев 23, , 32, 34, 38, ул. Едисон 1, 8А, 10, ул. Елисавета Багряна 9, 20       

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Любен Каравелов 24, 26, 28, 30

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Симеоновско шосе 1 вх. А, Б, В, Пощенска Банка, магазин за цветя, м-н за фаянс, м-н за кухни и мебели, химическо чистене, ел. материали и р-нт Елиас

На 08.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София -  парк Витоша

На 08.04.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София -  ул. Казбек, ул. Лъвски рид, ул. Тодор Каблешков  

На 08.04.2014 г. /09.30-11.30 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 110, 111

На 08.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 8, бл. 805, 810, 811, 812, до бл. 811

На 08.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода бл. 5, вх. В, Г 

На 08.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Тодорини Кукли 9

На 08.04.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - гр. София - Вардар 5, бл. Пазар Росица, Възкресение 132А, 160, бл. 132, 132А, Красна поляна I част 1, до, пред, бл. 1, 132, 132-А, 132А, 32, 32-A, 32-А, 32А, 33, Г-32-А, Пазар Росица

На 08.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - гр. София -  Владайска река 31, ул. Владайска 7, 18, 20, 20Б, 20Г, 22, 22А, 22Б, 24, 27, 29, 31, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, ул. Ивайло 29, 31, 33, 35, 37, 39, бул. Христо Ботев 51

На 08.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. София - Проф. Цветан Лазаров 132 вх. А и Б, сладкарница Марти+цигари и алкохол, магазин за лагери и авточасти

На 08.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София -  Геле Китов 15, 15-17, 16, 2, 6, 69, 7, Глас народен 10, 11, 12, 13, 13а, 13б, 14, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, Долна махала 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 7, 8, Единство 10, 12, 14, 16, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27а, 29а, 31, 33, 35, 37, 39, 4, 41, 41а, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 8, с/у, с/у бл. 41а, бл. бл. 41а, единство с/у 41а, игрище 4, 6, Лазар Михайлов 110, 112, 113, 113-а, 114, 114-а, 115, 116, 117, 118, 119, 119-а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 88, 90-а, 94а, бл. Кв. Бенковски, Напредък 14, Обрадовски път 1, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 2, 20, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 32а, 4, 5, 6, 7, 8, п-л, бл. 15-17, Селска поляна 2, 4, 4а, 6

На 08.04.2014 г. /11.30-15.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър - бл. 110, 111

На 08.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - 400/380 34, Люлин 8 бл. 808, ДО

На 08.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - гр. София - Дружба 2 - бл. 314 вх. А, Б, В, Г, бл. 315 вх. А и Б, бл. 318           

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София – Горубляне - ул. Ханчето , ул. Ремсиста        

На 09.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Свети Иван Рилски 33-35, 42, 46, 5, 55, 66

На 09.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Шандор Петьофи 1-3

На 09.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Горубляне - ул. Минзухар , ул. Селището , ул. Виденище 

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Браила 2

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Борово бл. 6 вх. А, вх. Б, вх. В

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 515

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк. Надежда 5 - бл. 527 вх. Б  

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 516           

На 09.04.2014 г. /08.45-16.45 ч/ - гр. София - Младост 1 - бл. 38, вх. В, бл. 36, вх. 5, вх. 6 

На 09.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 4 - бл. 471

На 09.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. София – Свобода - бл. 5, вх. Д, Е

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика - бл. 7

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Княз Борис 139

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 30, 31      

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 7 вх. А

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 6 вх. Г, Левски Зона Г бл. 6Б На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София -        Коста Лулчев 1, 11, 15, 19, 21, Лидице 12, 25, 45 бл. 4Б, Маестро Михал Милков 4, 6, Манастирска 41        

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София -  КТП Складова база трафостанции

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Любен Каравелов 25,  27,  29,  33

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Патриарх Евтимий 8, 10

На 09.04.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. София - Ален Мак 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 22, 3, 3 А, 3а, 4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, бл. Ъгъл С ул. Искър, Боте Бърборков 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Деян Попов 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 8в, 8г, 8д, 8е, 9, 9а, Искър / Горубляне 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29, 3, 31, 32, 33, 4, 49, 5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9, 9 А, Лазар Плачков 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6а, 7, 7а, 8, 9, бл. Автосервиз, строителство, Петър Дипларов 11, Самоковско шосе 31, 33, 35, 39, 39а, 39б, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, Шамако 10, 8

На 09.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - Ботю Петков 65, бл. 22, Йосиф Ковачев 49, 53, 55, 57, Константин Фотинов 38, 4, бл. 132, Плакалница 32, Стефан Богориди 15, 17, 19, 28, 29, 30, 32, 32а, 7, Сухата река бл. 102а, 103а, 133, 134, 135, 135а, 23, 34, Тодорини кукли бл. 103 в-бит. У-ги, до, тп До, Тодорини Кукли бл. До бл. 22, с/у бл. 22, Стефан Богориди, Ъгъла

На 09.04.2014 г. /09.30-11.29 ч/ - гр. София - Васил Петлешков 70, 82, Ген. Липранди 21, 21 А, 23, 5, Панайот Хитов 3, 6, бл. Кв. х. димитър-бит. услуги, Цанко Дюстабанов 1, 1 А, 3  

На 09.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Люлин 8 - бл. 812, 814, 815

На 09.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Тодорини Кукли 9

На 09.04.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - гр. София - Илинден - бл. 63, Красна Поляна III Част бл. 337А, 37А

На 09.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27

На 09.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - ул. Излак 4 вх. А и Ббл. 23 вх. А и Б+офиси и заведения

На 09.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Бенковски 15, 8, Биримирска Вода 2, 5, Биримирски Извор 10, 14 А, 16, 20, 20а, 21, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 6, 8, Биримирци 5, 9, бл. Кметство, Горгосица 1, 1 А, 10, 2, 3, 4, 6, 8, Иван Кралича 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 6, Лазар Михайлов 27, 31, 35, 37, 45, 49, 51, Мелодия 14, Олдашевец 3, Поп Георги Величков 12, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Светлина 1, 10, 11, 12, 13, 18, 2, 3, 3а, 4, 5а, 8, 8а, Тетевенска 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 24, 28, 3, 6, Успех 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 17, 19а, 20, 24, 25, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, Хоризонт 11, 15, 21, 3г, 43, 47, 7

На 09.04.2014 г. /10.15-16.00 ч/ - гр. София – Бенковски - бл. 43, 46, 47, Бодра смяна бл. 43

На 09.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Люлин 8 - бл. 805, 805П, 809, ДО бл. 805, Царица Йоанна 68, 70

 

На 10.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Шандор Петьофи 11, 14, 17-19, 21, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 9

На 10.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост - бл. 148 , вх. 2

На 10.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София – Горубляне - ул. Павел Красов , ул. Самоковско шосе

На 10.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 220А, вх. 1      

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село - ул. Подуево 11 вх. Б    

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село - ул. Невестина Скала 5 

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Красно село - ул. Солун 51

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 527 вх. В

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 516           

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 515

На 10.04.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - гр. София - ул. Голяма Могила, ул. Тричкова Могила , ул. Сири дол, ул. Васка Баларева        

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Пиротска 23

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Сердика бл. 23

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика - бл. 1, 2

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г - бл. 7 вх. Б, В, Г

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Николай Коперник 1, 10, 17, 22, 24, 25, 25-29, Николай Коперник бл. 17 , бл. 152, бл. 153

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Патриарх Евтимий 14, 16, 16А,  18,  22,  24

На 10.04.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. София - Горубляне - бл. 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9

На 10.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - 3004-та 14, 4, 6, бл. 3, ателие, ъгъла с ул. 400, Люлин 8 4, бл. 3, 6, ул. 3004-та 14

На 10.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - гр. София - Ангел Войвода 87

На 10.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Христо Батанджиев бл. 4, вх. А, Б

На 10.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Митрополит Панарет 12, Сухата река бл. 217, 217-партер, 219, 219а, 221, 221а, до Бл 219а Трафопост, Тп До

На 10.04.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - гр. София - Атанас Кирчев 5, 5А, 5Б, Добротич 11, 15, 15А, 3, 3А, 5, 7, 9, Мечка 14, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 4, Шемница 18, 20

На 10.04.2014 г. /09.45-16.00 ч/ - гр. София - 385-та/красна Поляна/ 1, 2, 3, 4, 386-та/красна Поляна/ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Вардар 1, 10, 12, 14, 16, 18, 1А, 2, 20, 20A, 20А, 22, 24, 3, 4, 6, 6А, 8, бл. 2, 24-2, павилион, Възкресение 11, 13, 15, 17, 33, 7, 79, 9, ДО, М/У, бл. 1, 10-11, 11, 33Б, 87, Хладилник, Даскал Коле 13, 13А, 15, 17, 17А, 19, 19А, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 27, 27А, Младежка искра 1, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 20А, 21, 23, 25, 25А, 28, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Освобождение 14, 24, 30, Ташкови ливади 1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, С/У 10, бл. ресторант, Трънски майстор 1, 10, 10А, 12, 12А, 14, 14А, 16, 18, 18А, 1А, 2, 20, 20А, 22, 22А, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А

На 10.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Цариградско шосе - бл. Балкан, ДСО Монтажи, бул. Д-р Г. М. Димитров 12А, Р-нт до СБАЛ по неврология и психиатрия Св. Наум

На 10.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 4 - бл. 471, 473, 473а, До, Околовръстен Път 1, бл. Пред Комо

На 10.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - кв. Бенковски - бл. 1, 2, 3, 4, 5, 6, Долина 2, 4, 6, Зеленска 11, 13, 15, 17, 7а, 9а, Календерска 10, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 18, 18а, 19, 20, Крушица 28, Логачка 7, 9, Оралица 15, 6, ап 6, Партизанско кладенче 30, 17, Поп Георги Величков 13, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26а, 28, 30, 13, ул. Кооперативен груд, Единство 11, 5, 9а, Завой 1, 10а, 10б, 11, 12а, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21б, 22, 24, 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, бл. Завой 21, Зеленска 12, бл. Църква Св. Теодор, Календерска 17, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 31, Лазар Михайлов 62, 68, 70, 70а, 70д, 74, 74в, 76, 78, 82, 84, 86, Наука 1, Оралица 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 3, 31, 9, 30, бл. /ъг. ул. Логачка, Руски воин 1, 1а, 2, 4а, 4б, 6, 8

На 10.04.2014 г. /10.15-15.15 ч/ - гр. София - Горубляне 4 - бл. ул. 4-та 10, ул. 4-та 12, ул. 4-та 16, ул. 4-та 6, ул. 4-та 8, ул. 42-ра, ул. 42-ра 4, ул. 42-ра 4, Младост 2 бл. 261д, Самоковско шосе 36, 38, 40, 42, 46, 52, 56, 58, 60, 62, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80 А, 81, 83, 83 А, 85, 89, 91, 91 А, 93, 97, 97 А, бл. До бензиностанция ОМВ В Поко

На 10.04.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Хаджи Димитър бл. 104

На 10.04.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - 400/380/люлин/ 56, 52, Годеч/гургулят/ 1, 3, 5, Гоце Делчев 98

 

На 11.04.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - гр. София - Младост 4 - бл. 469, 470а, 472а, 472г 

На 11.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Тунджа 18    

На 11.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Прага 24

На 11.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Свети Иван Рилски 25

На 11.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София – Горубляне - ул. Роса , ул. Пролет , ул. Обреща

На 11.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - гр. София - Младост 2 - бл. 220А, вх. 2 , вх. 3

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. София - Красно село ул. Солун 47

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 515

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 527 вх. Д

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София – жк. Надежда 5 - бл. 516

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Пиротска 25

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Перник бл. 11-12 , Сердика бл. 18А вх. Е

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Захарна фабрика бл. 10, 12

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Левски Зона Г бл. 7 вх. Д, Е, Ж

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Фондови жилища бл. 3, 5

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Николай Коперник 6, 7, 8, 9, 28-30, 32-34, 36-38, 40, 44, 48, Постоянство 20 , бл. 253 вх. Б

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Патриарх Евтимий 34,  36А,  36Б,  36В

На 11.04.2014 г. /09.15-15.15 ч/ - гр. София - Горубляне бл. 1, 14, 17, 23, 42, 5, До

На 11.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. София - Фондови жилища бл. 11, 203, 47

На 11.04.2014 г. /09.15-16.30 ч/ - гр. София - Овча Купел - бл. В ПИ 487, КВ. 21, местност Лозище (Горна баня), ул. Дон, ул. 759, ул. 755

На 11.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Христо Батанджиев бл. 5, вх. А, Б

На 11.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - 3004-та/люлин/ 6, 339-та/люлин/ 1, 3, 340-та/люлин/ 1, 6, 9, Гоце Делчев 100, 34, 59, 61, Люлин 8 - бл. С/У 809, Преполац 12, бл. 1

 На 11.04.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - 3004-та/люлин/ 1, 3005-та/717/люлин/ 1, Гоце Делчев 104, 53, 61, 98, Люлин 8 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2-1, 2-2, 3-1, 4А, 5, ДО, С/У, бл. 55, 802, 803, 806, 809, 809П, 810, 813, С/У 809, С/У бл. 803-павилион, Преполац 64

На 11.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - Митрополит Панарет 12, Сухата река бл. 217, 217-партер, 219, 219а, 221, 221а, до Бл 219а Трафопост, Тп До

На 11.04.2014 г. /09.45-15.46 ч/ - гр. София - Разсадник Коньовица бл. ДО бл. 24, Разсадника 1, бл. 24, 24 партер, 243

На 11.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - Бул. Д-р Г. М. Димитров 32 вх. А, Б, Вр-нт ДимХ-л 4 сезона, + офиси и магазини, ул. 131-ва 7

 

На 12.04.2014 г. /12.00-15.45 ч/ - гр. София -  обувен завод

 

Софийска област

За периода 07-11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Гурково

За периода 07-11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - трафопост „Раковица 1“

За периода 07-11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Мирково - ул. Червен камък; ул. Изток; ул. Опълченска; ул. Поп Недельо

За периода 07-09.04.2014 г. /09.45-15.45 ч/ - гр. Правец – махала Манастирица и Дивчов рът

 

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Освобождение 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; ул. Панайот Волов 12, 2

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец – ул. Васил Левски; махала Букет

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Рельово

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец – махала Пушкарско

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин – ул. Белите брези 4, бл 1, 1Б

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - трафопост „Тунел Гълъбец“

На 07.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - гр. Костинброд - Белица, бл. Павилион; Бреза; Варна;  Възход; Георги С. Раковски; Дунав; Здраве; Йордан Йовков; Калиакра; Ломско Шосе; Мургаш; Мусала; Ропотамо; Славянска; Спартак; Филип Тотю - краткотрайни прекъсвания на захранването поради оперативните превключвания (по заявка на ЕСО)

На 07.04.2014 г. /09.15-09.45 ч/ - с. Брусен - махала Бобища - бл. Къща; с. Видраре - махала Семкова - бл. Къща; с. Врачеш - Васил Левски; с. Джурово - Волга; Вутьо Миков; Генерал Гурко; Генерал Елис; Георги Димитров; Гошо Воденичаров; Девети Септември; Димитър Грънчаров, бл. Училище; Иван Мицев; Иван Яковенко; Камилче; Капитан П. Стайков; Малък Искър; Матю Воденичаров, бл.  Къща; махала Беляновец - бл. Къща; махала Герановица, бл. Къща; махала Камилче, бл. Къща; махала Мечи Трън, бл. Къща; махала Отявец, бл.  Къща; Мико Лаков; Млада Гвардия; Нератовице; Отряд Бенковски; Павел Корчагин; Петър Томов; Първи Май; Септемврийци; Стара Планина; Тодор Христов; Чавдарци; Червена Армия; Юрий Гагарин; гр. Етрополе - Пролет; с. Лопян - Васил Левски; Втора; Георги Димитров; Георги Михайлов; Девети Май; Девети Септември; Йончо Ботев; Калина Вескова;  Ленин; махала Черешовица, бл. Вила, къща; местност Растака, бл. Къща; местност Черешова; Никола Михайлов; Никола П. Цановски; Пета; Планинско Цвете, бл. Вила; Първа:;  Свещи Плаз; Седма; Трета; Христо Ботев; Цвятко Янков; Четвъра; Манаселска Река;  махала Смолевица, бл. Къща; махала Чульовци, бл. Вила, къща; с. Осиковица; махала Балинска, бл. Къща; махала Баренска, бл. Къща; махала Вельовци, бл. Къща; махала Владовци, бл. Къща; махала Войновци, бл. Бунгало, жилищна Сграда, къща; махала Габрика, бл. Къща; махала Гетовци, бл. Къща; махала Господарска, бл. Вила, стопанска постройка; махала Дрена, бл. Къща; махала Кратунете, бл. Къща; махала Цековци, бл.  Къща; с. Осиковска Лакавица; Луковешки Дол; махала Гроздене, бл. Къща; махала Рачовци, бл. Къща

На 07.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Бойковец

На 07.04.2014 г. /10.15-10.25 ч/ - с. Антон – цялото село

На 07.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Годеч – Молак -  бл. Вила, колиба, къща - УПИ I64 кв.7

 

За периода 08-09.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Ботевград -  Витиня, бл. Местност Витиня, почивна Станци; Врачеш; Бела - бл. Трафопост

За периода 08-09.04.2014 г. /09.45-15.00 ч/ - гр. Етрополе - местност Баш Самоков - бл.  Къща

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Патриарх Евтимий 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 67, 69; бл. Гатерен цех, Стругарски цех, Цех, Цех Металообработка; ул. Сакарджа 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 30; ул. Тунджа 1, 10, 12, 2, 4, 5, 6, 7, 8;  ул. Черни Връх 2, 4, 6

На 08.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Искрец – ул. Васил Левски; махала Букет

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Рельово

На 08.04.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - гр. Костинброд - Витоша; Гео Милев; Искър; Острова;  Петровден; Райна Княгиня; Средец

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец – махала Пушкарско, местност Топилата

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Белите брези 4, бл 1, 1Б

На 08.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - гр. Благоевград - Зора; с. Драговищица - Втора; гр. Костинброд - Александър Стамболийски; Ален Мак; Асен Златаров; Безименна - бл.  хладилен склад; Бузлуджа; Букет; Вишня; Георги Бенковски; Георги С. Раковски; Герена;  Дванадесети Април; Детелина; Димчо Дебелянов; Еделвайс; Елин Пелин; Йордан Йовков;  Китка; Крайбрежна; Лилия; Липа; Ломско Шосе; Люляк; Малина; Мизия; Момина Сълза;  Момчил Войвода; Незабравка; Никола Й Вапцаров; Обединена, бл. Бирария; Охрид, бл.  Родопа; Патриарх Евтимий; Петър Берон; Плиска; Райна Княгиня; Рила; Родина; Роза;  Розова Долина; Русе; Св. Георги Победоносец; Синчец; Славянска, бл. Къща, павилион;  София; Спортист; Средна Гора; Стефан Караджа; Струма; Тунджа; Филип Тотю19; Фондови Жилища - бл. 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цар Самуил; Цветна;  Шейново; Шипка; Янко Забунов; Янтра; Перник; Захари Зограф; Лом; Петърч; Детска Радост - краткотрайни прекъсвания на захранването поради оперативните превключвания (по заявка на ЕСО)

На 08.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Градец – махала Пояке

На 08.04.2014 г. /13.30-15.00 ч/ - гр. Етрополе - Васил Петлешков; Георги Антонов; Георги Димитров; Гладстон; Димитър Благоев; Димитър Гръбчев; Екатерина и Цеко Костови; Иван Вазов; Любен Каравелов; Максим Горки; Марийка Гаврилова; Никола Михайлов;  Партизански; Победа; Раковска; Руски; гр. Правец - Трети Март - бл. 6

На 08.04.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - с. Бов - Волга; Вълчан Войвода; Демокрация; Издримец, бл.  Вила; Искър; Кокиче; Паисий; Садината; Сирак, бл.  Къща, с. Бов/; Трескавец; гр. Своге -  Възраждане; Градище; Грохотен;  с. Желен, бл. Вила; Слънце; Турист; с. Церово - Александър Стамболийски; Балатон; Балкан; Бор; Борис; Възраждане; Искърско Дефиле;  Кирил и Методий; махала Гламек; Мир; Неофит Рилски; Освобождение; Теменуга; Тодор Каблешков; Хан Аспарух; Явор

На 08.04.2014 г. /14.15-16.00 ч/ - с. Бучин проход

 

За периода 09-11.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Искрец – ул. Васил Левски; махала Букет

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Мургаш 11, 13, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  ул. Оборище 1, 10, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9; ул. Панайот Волов 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

На 09.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Алино

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Възраждан 18, 20, 22, 26, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 82

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Десислава 1, 3; бл. 3, 3В

На 09.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - гр. Божурище – ул. Девети септември, бл. Къща - краткотрайни прекъсвания на захранването поради оперативните превключвания (по заявка на ЕСО)

На 09.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Своге – ул. Дунав; ул. Искърски Пролом; ул. Люлин;  ул. Средна Гора; ул. Чайка

 

За периода 10-11.04.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Лъга – Асфалтова база

 

На 10.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Патриарх Евтимий 10, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 62; бл. Земеделска кооперация, млекопункт, стругарски цех, трафопост „Микро“, цех; ул. Пейо Яворов 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 4, 42, 6; ул. Сакарджа 1, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Свети Георги Победоносец 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8

На 10.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Алино

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Възраждане 25, 38, 58, 92; ул. Бор; ул. Седма               

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Никола Й. Вапцаров 45; бл. Стара поща

На 10.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - гр. Костинброд – Обединена - бл. Пчеларска Станция - краткотрайни прекъсвания на захранването поради оперативните превключвания (по заявка на ЕСО)

На 10.04.2014 г. /09.45-11.30 ч/ - с. Осиковица - махала Баренска - бл. Къща; махала Войновци - бл. Бунгало, жилищна сграда, къща; махала Господарска - бл. Вила, стопанска постройка

На 10.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Костинброд - Александър Стамболийски; Ален Мак;  Бузлуджа; Вишня; Георги Бенковски; Йордан Йовков; Китка; Лилия; Ломско Шосе; Люляк;  Мизия; Плиска; Родина; Русе; Славянска; София; Шейново; Шипка; Янко Забунов

На 10.04.2014 г. /11.45-14.00 ч/ - с. Осиковица - махала Баренска - бл. Къща

 

На 11.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Костенец – ул. Соколовец 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34; ул. Софроний Врачански 1, 11; ул. Средна Гора 4;  ул. Стадиона 1, 3, 4, 7; ул. Чавча 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45

На 11.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - с. Алино

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - ул. Възраждане 16, 34, 36, 39, 98; ул. Хан Аспарух                    

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - ул. Иван Вазов: 1; бл. Детски магазин

На 11.04.2014 г. /09.00-17.00 ч/ - гр. Божурище - Беласица; Божур; Иван Вазов; Любен Каравелов; Люлин; Малина; Неофит Рилски; Трети Март; Христо Ботев - краткотрайни прекъсвания на захранването поради оперативните превключвания (по заявка на ЕСО)

 

Пернишка област

За периода 07-08.04.2014 г./09.00–16.00 ч/ - с. Гигинци, община Брезник

 

На 07.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Червена могила, община Радомир

На 07.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Беласица;  Голобръдска; Горски Извор; Градище;  Марина Бара;  Самодивска;  Черковна;  Ялбовец

 

На 08.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Брезник  - Варош;  Нестор Петров

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Беласица;  Голобръдска;  Горски Извор;  Градище;  Марина Бара;  Самодивска;  Черковна;  Ялбовец

 

На 09.04.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул.  Перник; ул. Първи май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров ;ул. Христо Смирненски

На 09.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Врабча, с. Проданча, с. Бутройнци, община Трън

На 09.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бегуновци, община Брезник

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Беласица;  Голобръдска;  Горски Извор;  Градище;  Марина Бара;  Самодивска;  Черковна;  Ялбовец

 

На 10.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бегуновци, община Брезник

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Беласица;  Голобръдска;  Горски Извор;  Градище;  Марина Бара;  Самодивска;  Черковна;  Ялбовец

 

На 11.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - гр. Радомир - Мечта

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Перник - Беласица;  Голобръдска;  Горски Извор;  Градище;  Марина Бара;  Самодивска;  Черковна;  Ялбовец

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Бераинци, общ.Трън

На 11.04.2014 г. /09.01-16.00 ч/ - с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул.  Перник; ул. Първи май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

 

Благоевградска област

На 07.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Радецки; ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май, ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Благоевград ;  Александър Стамболийски;  Вихрен;  Даме Груев;  местност Международно Шосе;  Промишлена;  Промишлена Зона;  Страцин; Покровник;  Покровнишко Шосе - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 07.04.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - община Благоевград, гр.Благоевград  - ул. Аргир Манасиев; ул. Борис Сарафов;  ул. Данаил Крапчев;  ул. Димитър Йосифов;  ул. Дъбравска;  ул. Катина и Никола Хайдукови;  ул. Комплекс Вароша;  ул. Мелник;  ул. Петър Стоянов;  ул. Родолюбие;  ул. Сотир Атанасов;  ул. Христо Чернопеев; Бар Шери; Бар Дива и района около тях

На 07.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Ваклиново - ул. Възрожденска ;   ул. Граничарска ;   ул. Никола Вапцаров ;   ул. Партазанска ;   ул. Пирин ;   ул. Стефка Събчева ;   ул. Трети март

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград - Парангалица; Тодор Александров

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Гоце Делчев, гр. Гоце Делчев - ул. Щип - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община Гоце Делчев, гр. Гоце Делчев - ул. Страцин - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 07.04.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - община Благоевград - гр. Благоевград - Рибарникът при кв. Струмско

На 07.04.2014 г. /13.00-14.30 ч/ - с. Кочан - ул. Бузлуджа;   ул. Васил Левски;   ул. Вела Пеева;   ул. Димитър Благоев;   ул. Дончо Ганев;   ул. Единадесета;   ул. Здравец;   ул. Ивайло;   ул. Лиляна Димитрова;   ул. Мир;   ул. Митко Палаузов;   ул. Никола Парапунов;   ул. Плиска;   ул. Победа;   ул. Тодор Каблешков;   ул. Тракия;   ул. Трета

На 07.04.2014 г. /15.00-16.30 ч/ - с. Сатовча - ул. Бистрица;  ул. Васил Даракчиев;  ул. Васил Левски;  ул. Девети Септември;  ул. Здравец;  ул. Петдесета;  ул. Свилен Русев;  ул. Стопански Двор;  ул. Тодор Шопов;  ул. Червеноармейска;  ул. Четирдесет и девета

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - община Гоце Делчев - гр. Гоце Делчев, ул. Страцин - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания

На 08.04.2014 г. /08.15-16.15 ч/ - община Гоце Делчев - гр. Гоце Делчев, ул. Щип - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания

На 08.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Радецки; ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май, ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 08.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Долно Българчево

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград  - Васил Мечкуевски;  Пере Тошев;  Петко Д. Петков;  Тодор Александров

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Добърско - местност Титевица; местността Шакин (вирна зона)

На 08.04.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Вълкосел  - ул. Бачо Киро;  ул. Бистрица;  ул. Божур;  ул.  Братя Миладинови;  ул. Бузлуджа;  ул. Димчо Дебелянов;  ул. Лилия;  ул. Люляк;  ул. Места;  ул. Михаил Антонов;  ул. Никола Калъпчиев;  ул. Прогрес;  ул. Първи Май;  ул. Светиката;  ул. Чавдар;  ул. Шипка

На 08.04.2014 г. /09.45-12.30          ч/ - гр. Гоце Делчев;  Петър Сарафов; Копривлен;  Бачо Киро;  Васил Левски;  Драва;  Драма;  Илинден;  Мрамора;  Поща, Стадиона, Цех за обработка на мрамор, Цех за преработка на Мрамор;  Освобождение;  Петър Берон;  Първи Май;  Славянска;  Тодор Паница;  Хан Аспарух;  Христо Ботев;  Цар Калоян;  Цар Симеон;  Шипка;  Яне Сандански; Хаджидимово;  Акация;  Ангел Кънчев;  Бачо Киро;  Бор;  Васил Левски;  Георги Бенковски;  Гоце Делчев;  Димо Хаджидимов;  Иван Вазов;  Илинденци;  Кирил и Методий;  Климент Охридски;  Македония;  Места;  местност Савака;  местност Свети Димитър;  местност Тумбата;  Младост;  Опълченска;  Ореляк;  Пейо Яворов;  Петър Берон;  Св. Димитър;  Свети Георги;  Свети Димитър;  Спартак;  Стопански Двор;  Теменуга;  Тодор Каблешков;  Трети - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания

На 08.04.2014 г. /10.00-10.30 ч/ - Долна Градешница; Микрево;  Берово;  Иван Вазов; Сандански ;  местност Соколовец; Струмяни ;  Васил Левски;  Главен Път Е79;  Цар Самуил - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания

На 08.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ -  с. Долно Българчево

На 08.04.2014 г. /11.00-11.30 ч/ - Кресна;  Александър Македонски;  местност Кресненско Ханче;  Ново Село - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни  превключвания

На 08.04.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - с. Дебрен - ул. Втора;  ул. Двадесет и осма;  ул. Двадесет и пета;  ул. Двадесет и трета;  ул. Двадесет и четвърта;  ул. Двадесета;  ул. Дванадесета;  ул. Девета;  ул. Деветнадесета;  ул. Десета;  ул. Единадесета;  ул. Осма;  ул. Петнадесета;  ул. Първа;  ул. Седма;  ул. Трета;  ул. Тринадесета;  ул. Четвърта;  ул. Четиринадесета;  ул. Шеста;  ул. Шестнадесета

 

На 09.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр .Сандански ул. Радецки; ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май, ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - община Гоце Делчев, гр. Гоце Делчев - ул. Илинден - кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания

На 09.04.2014 г. /09.00-14.00 ч/ - с. Горно Краище; местността Мечкарски Колиби

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски

На 09.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Смолево

 

На 10.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански ул. Радецки; ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май, ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - Подстанция "Благоевград"

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - община Гоце Делчев, гр. Гоце Делчев - ул. Пенчо Славейков

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски

 

На 11.04.2014 г. /08.30-15.30 ч/ - гр. Сандански - ул. Радецки; ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май, ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ -  Подстанция "Благоевград"

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - община Гоце Делчев, гр. Гоце Делчев - ул. Шипка

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Благоевград - Васил Мечкуевски

 

Кюстендилска област

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бобов Дол - Иван Вазов

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Благодарност

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кочериново - Владимир Заимов; Толбухин

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Пиперков Чифлик

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бузлуджа, ул. Дрин, ул. Земен, ул. Раковски         

 

На 08.04.2014 г. /09.00-09.30 ч/ - гр. Кюстендил - Цар Освободител; завод "Аркотроникс" (по искане на ЕСО)

На 08.04.2014 г. /09.00-10.00 ч/ - Община Дупница, с. Баланово

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бобов Дол - Васил Коларов

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Николаевска; Цар Освободител

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - община  Кочериново - ул. Антон Иванов

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Кюстендил - Бузлуджа; Земен; Искър; Овощарска; Раковски;  Цар Петър; Цветна Градина

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Рашка Гращица

На 08.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - община Трекляно, с. Злогош - Долна Махала; Махала Клен;  махала Селото

На 08.04.2014 г. /12.45-14.00 ч/ - гр. Дупница - ул. Велико Търново; ул. Венелин; ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Екзарх Йосиф; ул. Игумен Йосиф; ул. Първи Май; ул. Трети Гвардейски Полк

 

На 09.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - община Кюстендил, с. Коняво - ул. Александър Стамболийски; ул. Бенковски; ул. Бор; ул. Владимир Поп Томов; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Девети Септември; ул. Димитър Благоев; ул. Димитър Каляшки; ул. Жельо Демиревски; ул. Иван Вазов;  ул. Ленин; ул. Мусала; ул. Никола Димитров; ул. Симеон Въжаров; ул. Христо Ботев

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бобов Дол - Васил Коларов

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Николаевска

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бараково - Никола Вапцаров

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Пиперков Чифлик

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Рашка Гращица

На 09.04.2014 г. /13.00-13.30 ч/ - гр. Кюстендил;  Авксенти Велешки; Александър Стамболийски;  Антим I; Асен Суичмезов; Бабуна; Батак; Беласица; Бурин Дол; Васил Априлов; Велбъжд; Веслец;  Виница; Генерал Заимов; Георги Друмохарски; Герена; Голак; Гороцветна; Граф Игнатиев; Гургулят; Елин Пелин; Иларион Ловчански; Йордан Митрев; Кадин Мост; Камчия; Костадин Поппандов; Кукуш; Марин Дринов; местност Самали Баир; местност Хисарлъка; Морава; Овощарска; Опълченска; Парижка Комуна; Перущица; Пирин; Пиянец; Пролет; Първи Май; Радецки; Радослав Нотев; Самуил; Седемнадесети Януари; Софроний; Стара Планина; Струма;  Трифон Стефанов; Узунов; Хан Аспарух; Хижата; Хисарлъка; Христо Смирненски; Цар Борис I-ви; Цар Освободител; Юстиниян; Яне Сандански

На 09.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - община Кюстендил, с. Коняво - ул. Даскал Димитър Стоянов; ул. Ленин; ул. Маркова Стъпка; ул. Стадиона

На 09.04.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - Помпена станция на "В и К" в района на гробищен парк Кюстендил (по заявка на ЕСО)

 

На 10.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Александър Димитров; ул. Банщица;  ул. Двадесети Април; ул. Димитър Беровски; ул. Клокотница; ул. Македония; ул. Петър Берон; ул. Спартак; ул. Стоян Венев; ул. Тракия; ул. Чаталджа

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - Бобов Дол - Иван Вазов

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бараково - В. Везенков; К. Лазаров

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Пиперков Чифлик

 

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бобов Дол - Иван Вазов

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Дупница - Начо Величков

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бараково - Беласица; Рила

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Рашка Гращица

 

Плевенска област

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. 9-ти септември; ул. Вела Пеева

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Георги Димитров; ул. Хан Крум

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - ул. Вешка Данова; ул. Дядо Вълко; ул. Ген. Заимов

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Ас. Халачев; ул. Братя Миладинови; ул. Георги Димитров; ул. Йорданка Николова; ул. Мара Балева; ул. Райко Даскалов; ул. Велико Търново; ул. Васил Коларов;

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Опанец - ул. Петър Габровски; ул. Христо Сръбски; ул. Александър Стамболийски;

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Телиш - ул. Георги Димитров

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Згалево - ул. Адалберт Антонов – Малчика; ул. Антон Иванов; ул. Вит; ул. Витоша; ул. Гаврил Генов; ул. Йорданка Николова; ул. Москва; ул. Поп Андрей; ул. Шипка

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Кирил и Методий; ул. Александър Стамболийски; ул. Дружба

На 07.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Трънчовица - Малчика; Митко Палаузов; Мусала; Петко Р. Славейков; Рила; Родопи; Христо Ботев; Цанко Церковски; Шипка; Янтра

На 07.04.2014 г. /09.00-15.40 ч/ - гр. Плевен - ул. Яне Сандански; ул. Георги Кочев; ул. Македония; ул. Белмекен;

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене – ул. Алеко; ул. Велико Ваков; ул. Георги Димитров; ул. Лиляна Димитрова; ул. Любен Мойсеев

На 07.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Бунтовник; Възраждане; Гоце Делчев; Даме Груев; Д. Константинов; Дрин; Морава; Петко Р. Славейков

На 07.04.2014 г. /09.45-10.00 ч/ - гр. Плевен – Воден; Георги Домусчиев; Крали Марко

На 07.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Мечка - Батак; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Левски; Възраждане; Гоце Делчев; Игнат Пантелеев; Максим Горки; Милин Камък; Мусала; Стефан Стамболов; Татар Махала; Цар Самуил

На 07.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - Одърне - Александър Стамболийски; Безименна; Витоша; Димитър Благоев; Добри Чинтулов; Пенчо Славейков; Пирин; Стара Планина; Хаджи Димитър;

На 07.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Трънчовица - Бистрица; Волга; Григор Вачков; Камчия; Места; Митко Палаузов

На 07.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Трънчовица - Григор Вачков; Дунав; Марица; Рила; Странджа; Христо Ботев; Цанко Церковски

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Гробарска; ул. Кирил и Методий

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Георги Димитров; ул. Хан Кубрат

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - ул. Дядо Вълко; ул. Баба Тонка

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Телиш - ул. Георги Димитров

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. 1-ви Май; ул. Любен Каравелов; ул. Мусала; ул. Осъм; ул. Средна гора; ул. Струма; ул. Трайчо Костов; ул. Христо Ботев;

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Искър - ул. Въло Йончев; ул. Георги Димитров; ул. Малчика; ул. Тутракан; ул. Христо Ботев;

На 08.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Александър Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Кирил и Методий; ул. Петър Габровски;

На 08.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с.Трънчовица - Бачо Киро; Витоша; Епископ Евгений Босилков; Искър; Мусала; П. Р. Славейков; Росица; Шипка; Янтра

На 08.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Плевен – до пл. Комуна; Българска авиация/индустр.

На 08.04.2014 г. /09.00-15.40 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска; ул. Цоньо Матев; ул. Пирин;

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене – ул. Борис Стефанов; ул. Възраждане

На 08.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Георги Кочев; Гренадирска

На 08.04.2014 г. /09.45-14.00 ч/ - гр. Плевен - Битоля; Георги Кочев; Даме Груев; Македония; Прилеп

На 08.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Къртожабене - Александър Стамболийски; Барата; Батак; Васил Левски; Генерал Гурко; Георги Димитров; Г. С. Раковски; Орлица; Студенец; Цар Калоян; Цар Симеон

На 08.04.2014 г. /10.30-13.00 ч/ - с. Одърне - Александър Стамболийски; Безименна; Витоша; Димитър Благоев; Добри Чинтулов; Пенчо Славейков; Пирин; Стара планина; Хаджи Димитър

На 08.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - гр. Искър - Васил Коларов; Волов; Георги Димитров; Лиляна Димитрова; Райко Даскалов; Трифон Ангелов; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 08.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Трънчовица - Бистрица; Григор Вачков; Епископ Евгений Босилков; Петко Р. Славейков; Родопи

На 08.04.2014 г. /11.00-13.30 ч/ - с. Асеновци - 23-ти септември; Асен Банчев; Асен Вълев; Васил Левски; Манол Нисторов; Мусала; Николай Панчев; Осмо Калугерово; Райко Даскалов; Селище; Софка Вълева; Хан Аспарух; Христо Ботев

На 08.04.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - гр. Левски - Владимир Заимов; Патриарх Евтимий; Пейо К. Яворов; Сергей Румянцев; Стефан Караджа; Стоян Заимов; Христо Смирненски

На 08.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Българене - Гео Милев

На 08.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Трънчовица - Волга; Григор Вачков; Камчия; Тунджа

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Козлодуй; ул. Мусала

На 09.04.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Стежерово - Виктория; Любен Каравелов; Младен Блажев; Христо Ботев

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Васил Коларов; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Раковски; ул. Петър Берон; ул. Пирин; ул. Рила;

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - ул. Христо Смирненски; ул. Девети септември

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Хан Аспарух; ул. Цар Симеон; ул. Георги Димитров

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Телиш - ул. Георги Димитров

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Бохот - ул. Бачо Киро; ул. Васил Левски; ул. Никола Петков; ул. Петко Д. Петков; ул. Александър Стамболийски;

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Асен Халачев; ул. Трети Март;

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Кирил и Методий; ул.Петър Габровски; ул. Александър Стамболийски;

На 09.04.2014 г. /09.00-15.40 ч/  - гр. Плевен - ул. Неофит Рилски; ул. Иван Вазов; ул. Гена Димитрова; местност Витска равнина;

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Въбел -  ул. Александър Стамболийски; ул. Цветан Спасов

На 09.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска; Каварна; П. Р. Славейков

На 09.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Искър - Малчика; Силистра; Тулча; Тутракан

На 09.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Искър -  Братя Миладинови; Валентина Терешкова; Преслав; Рила; Христо Ботев; Цвятко Георгиев

На 09.04.2014 г. /10.15-12.30 ч/ - с. Бреница - Георги Димитров; Етъра; Искър; Марица; Михаил Йончев; Опълченска; Стефан Караджа; Стефан Кратунски; Шипка

На 09.04.2014 г. /10.30-12.00 ч/ - с. Върбица - Братя Миладинови; Васил Коларов; Васил Левски; Вит; Георги Бенковски; Георги Димитров; Дамян Груев; Ивайло; Искър; Кракра Пернишки; Марица; Освободител; Прилеп; Рила; Родопи

На 09.04.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с. Стежерово - Ал. Константинов; Борко; Д. Бендерски; Дунав; Ив. Вазов; Люляк; Сенко; Стара планина; Цанко Церковски

На 09.04.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Стежерово - Беласица; Борко; Вежен; Владимир Заимов; Георги Кирков; Данко Великов; Люляк; Николай Корнев; Петко Денев; Рила; Сенко; Стела Благоева; Яне Сандански

На 09.04.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Стежерово - Асен Златаров; Вапцаров; Вл. Тричков; Георги Бенковски; Жданов; Любомир Станев; Маршал Толбухин; Морава; Петко Напетов; Райко Даскалов; Христо Ботев; Христо Смирненски

 

На 10.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Обнова - ул. Осъм; ул. Христо Ботев

На 10.04.2014 г. /08.30-10.30 ч/ - с. Стежерово - Асен Халачев; Борко; Васил Левски; Вл. Тричков; Гатю Коларов; Гоце Делчев; Димо Хаджидимов; Жданов; Люляк; Николай Корнев; Ропотамо

На 10.04.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - гр. Искър – Ал. Димитров; Ас. Халачев; Байкал; Балкан; Балчик; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Вапцаров; Васил Коларов; Велико Търново; Велко Кръстев; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Искър; Калинин; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Малчика; Мара Денчева; Маркс; Николай Петрини; Петлешков; Пирин; Преслав; Първи Май; Райко Даскалов; Рила; Септември; Силистра; Слави Алексиев; Стоян Заимов; Тодор Каблешков; Трифон Ангелов; Тулча; Тунджа; Тутракан; Урал; Христо Ботев; Христо Наумов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Цвятко Георгиев; Чавдарци; Чапаев; Чаталджа; Яне Сандански; Янтра;

На 10.04.2014 г. /08.30-12.30 ч/ - с. Ставерци - Правда

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Кирил и Методий

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Телиш - ул. Георги Димитров

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брегаре - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Георги Бенковски; ул. Несебър; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Стефан Караджа;

На 10.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - ул. Петко Д. Петков; ул. Христо Ботев

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Опанец - ул. Лозенка; ул. Кирил и Методий; ул. Александър Стамболийски;

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Иван Рилски; ул. Ресен; ул. Росица; ул. Христо Ботев

На 10.04.2014 г. /08.50-12.20 ч/ - с. Искър - Васил Левски;

На 10.04.2014 г. /08.50-12.20 ч/ - гр. Искър - Адил Дервишев; Александър Стамболийскиа; Априлов; А. Халачев; Бенковски; Бр Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Васил Левски; Велинград; Велко Кръстев; Вит; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Драва; Ернст Телман; Иван Вазов; Иван Ведер; Йорданка Николова; Каварна; Кемал Ататюрк; Корейска; Коста Златарев; Кънчо Илиев; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Люле Бургас; Мара Балева; Михаил Кочев; Мургаш; Назъм Хикмет; Одрин; Осогово; Отец Паисий; П. Р. Славейков; Перущица; Петрохан; Петър Берон; Плевен; Райко Даскалов; Родопи; Септември; Сергей Румянцев; Средна Гора; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Страцин; Таламбушковец; Трифон Ангелов; Трявна; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Кърпачев; Чавдарци; Юрий Гагарин;

На 10.04.2014 г. /09.00-15.40 ч/ - гр. Плевен - ж. к. Сторгозия

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Въбел – ул. Георги Сава Раковски; ул. Никола Вапцаров; ул. Райко Даскалов

На 10.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Гренадирска

На 10.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Писарово - Вера Златарева; Волга; Георги Димитров А; Иван Рилски; Лазар Станев; Никола Й. Вапцаров; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Райко Даскалов; Спас Дупаринов; Христо Ботев

На 10.04.2014 г. /10.30-12.30 ч/ - с. Стежерово - Аксаков; Балкан; Васил Левски; Гео Милев; Ив. Вазов; Йорданка Николова; Любен Каравелов; Малчика; Младен Блажев; Стара планина

На 10.04.2014 г. /12.30-14.30 ч/ - с. Стежерово - Ал. Константинов; Балкан; Дунав; Ив. Вазов; Клокотница; Пирин; Сенко

На 10.04.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - гр. Искър - Адил Дервишев

На 10.04.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - с. Писарово - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Халачев; Боримечката; Братя Миладинови; Валерий Чкалов; Васил Коларов; Васил Левски ; Вера Златарева; Волга; Възраждане; Генерал Заимов; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Даме Груев; Димитър Благоев; Димитър Грънчаров; Иван Рилски; Кирил и Методий; Лазар Станев; Максим Горки; Мара Балева; Никола Й. Вапцаров; Николай Петрини; Опълченска; Панайот Волов; Панайот Хитов; Партизанска; Петко Д. Петков; Петко Напетов; Райко Даскалов; Сергей Румянцев; Слави Алексиев; Спас Дупаринов; Стоян Едрев; Тодор Каблешков; Хаджи Димитър; Христо Ботев ; Христо Кърпачев; Христо Наумов; Цанко Церковски; Цано Нанов; Цвятко Аврамов; Цвятко Георгиев; Цоню Матев; Яне Сандански

На 10.04.2014 г. /12.50-16.30 ч/ - с. Горни Дъбник – 23-ти септември; Адил Дервишев; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Асен Златаров; Баба Тонка; Боженска; Бузлуджа; Васил Априлов; Васил Левски; Васил Петлешков; Вела Пеева; Виктор Юго; Владимир Заимов; Владимир Илич Ленин; Георти Бенковски; Георги Димитров; Генерал Лавров; Гоце Делчев; Гурко; Димитър Благоев; Д. Даскала; Иван Вазов; Кирил и Методий; Коста Златарев; Лазар Станев; Лиляна Бърдарова; Любен Вежков; Малчика; Марин Дринов; Маршал Толбухин; Митко Палаузов; Никола Й Вапцаров; Назъм Хикмет; Одрин; Опълченска; П. Пенев; Петко Р. Славейков; Пейо Яворов; Панайт Хитов; Панайот Волов; Петър Берон; Поп Андрей; Райко Даскалов; Ручина Бара; Сергей Румянцев; Садовска; Солун; Ст. Георгиев; Стефан Караджа; Стоян Михайловски; Филип Тотю; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Иван Шишман; Цариград; Цветан Спасов; Цв. Христова; Черно Море; Яне Сандански;

На 10.04.2014 г. /12.50-16.30 ч/ - с. Крушовица - 9-ти септември

На 10.04.2014 г. /14.30-16.30 ч/ - с. Стежерово - Антон Страшимиров; Асен Златаров; Вапцаров; Вела Пеева; Гатю Коларов; Г. Бенковски; Д. Грънчаров; Димо Хаджидимов; Райко Даскалов; Христо Кабакчиев

 

На 11.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с.Обнова; ул. Ракета

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Староселци - ул. Васил Коларов; ул. Георги Кирков; ул. Дунав; ул. Лило Тодоров; ул. Лиляна Бърдарова;

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Долни Луковит - ул. Цар Симеон

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Янтра; ул. Тунджа; ул. Пенчо Славейков

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Сухаче - ул. Вешка Данова

На 11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Телиш - ул. Георги Димитров

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Александър Стамболийски; ул. Георги Бенковски; ул. Сливница; ул. Никола Йонков Вапцаров; ул. Родопа; ул. Христо Смирненски; ул. Христо Ботев;

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Хаджи Димитър; ул. Пробива; ул. Иван Вазов; ул. Георги Димитров;

На 11.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - с. Божурлук - Албена; Йордан Миланов; Пирин; Прохлада; Рожен; Средна Гора; Тунджа; Шипка; Деков; Димитър Благоев; с. Лозица - Адалберт Антонов - Малчика; Ернст Телман; Юрий Гагарин; с. Петокладенци - Огоста; Шипка

На 11.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Горни Дъбник - Иван Вазов

На 11.04.2014 г. /09.00-15.40 ч/ - гр. Плевен - ж. к. Сторгозия - ул. Генерал Тотлебен; ж. к. Сторгозия - ул. Анастасия Димитрова; ж. к. Сторгозия - ул. Незабравка;ж. к. Сторгозия;

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Муселиево – ул. Георги Димитров; ул. Гео Милев; ул. Стефан Караджа; ул. Христо Ботев

На 11.04.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Васил Априлов; Гренадирска; Даме Груев; Прилеп

На 11.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Искър - Байкал; Балкан; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Вапцаров; Велко Кръстев; Калинин; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Преслав; Рила; Септември; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Цвятко Георгиев; Чавдарци; Янтра

На 11.04.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ставерци - Правда

На 11.04.2014 г. /11.00-13.00 ч/ - с. Божурлук - Албатрос; Даскал Ников; Йордан Миланов; Лом; Никола Петков Караников; Хвойна; Черни Връх; гр. Никопол - местност Харманлъка

На 11.04.2014 г. /12.50-16.10 ч/ - с. Брегаре - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Искър; Кирил и Методий; Коста Златарев; Любен Каравелов; Несебър; Отец Паисий; Панайот Волов; Петър Берон; Пирин; Пролетарска; Рила; Стара Планина; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев;

На 11.04.2014 г. /12.50-16.10 ч/ - с. Ставерци - Александър Димитров; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Байкал; Бал Езеро; Батак; Бачо Киро; Беласица; Борис I; Братя Рулински; Будапеща; В. Иванов; Васил Левски; Васил Петлешков; Витоша; Волга; Гаврил Генов; Генерал Скобелев; Гено Грънчарски; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Кирков; Г. Милков; Г. С. Раковски; Д. Грънчаров; Д. Дебелянов; Д-р Петър Берон; Драва; Д. Чинтулов; Елин Пелин; Иван Вазов; извън регулация - Зърнобаза Слънчев Дар; Искър; Йордан Йовков; Кайлъка; Калето; Кирил и Методий; Климент Охридски; Козлодуй; Кочо Честименски; Лев Толстой; Любен Каравелов; Максим Горки; местност Ормана; Митко Палаузов; Мончо Гетов; Неофит Рилски; Н. Й. Вапцаров

На 11.04.2014 г. /13.00-15.00 ч/ - с. Божурлук - Виктория; Даскал Ников; Зорница; Мургаш; Огоста; Ропотамо; Сидер Юнак

 

Ловешка област

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Александър Стамболийски; ул. Осъмска; ул. Търговска

На 07.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Златна Панега - Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Георги Бенковски; Дан Колов; Иван Вазов; Местност Рибарника; Опълченска; Петко Р. Славейков; Хаджи Димитър

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брестница - Васил Левски;Голяма Брестница; Александър Стамболийски; Биволарника; Васил Левски; Геновци; Георги С. Раковски; Гетовци; Двадесет и трети декември; Девети септември; Жидевица; Кокиче; Любен Каравелов; Никола Й. Вапцаров; Ниновци; Опълченска; Панайот Волов; Петър Берон; Пирин; Родината; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски;

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Пещерна - Ангел Кънчев; Антон Страшимиров; Васил Левски; Васил Петлешков; Витска Долина; Гео Милев; Георги Бенковски; Елин Пелин; Иван Вазов; Лозарска; Любен Каравелов; Отец Паисий; Панайот Волов; Пейо К. Яворов; Пчелиня; Хаджи Димитър; Христо Ботев
На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Торос - Александър Стамболийски
На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Априлци - Бреза; Бузлуджа; Валето; Васил Левски; Витска; Вишиндол; Възраждане; Вълчо Русковски; Върбан Йотов Теслов; Гатил; Георги Бенковски; Градинска; Грънчар; Дило Йотов; Димитър Ковач; Дойчин Димитров; Еделвайс; Захари Стоянов; Здравец; Кирил и Методий; Китка; Кичера; Кокиче; Крайселска; Кулата; Лозарска„; Люляк; Марин Табаков; Мелнична

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гложене - Йото Диков; Йото Николов Врачев; Йото Нинов; Камен Лисец; Нено Йотов Краев; Никола Врачев; Никола Милчев

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Троян - ул. Веже; ул. Македония

На 07.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Угърчин - ул. Освобождение; ул. Поп Харитон

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - Алексей Куропаткин; България; Бяло Море; Велико Търново; Дикисанска; източна индустриална зона; Кантон; Княз Имеретински; Осъмска; Панайот Волов; Петко Р. Славейков; Проф. Беньо Цонев; Райна Княгиня; северна идустриална зона; Стара Планина; Търговска; Христо Ботев; Шести септември

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Цар Освободител

На 08.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян - ул. Македония

На 08.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Брестница - Васил Левски; с. Голяма Брестница - Александър Стамболийски; Биволарника; Васил Левски; с. Геновци - Георги С. Раковски; Гетовци; Двадесет и трети декември; Девети септември; Жидевица; Кокиче; Любен Каравелов; Никола Й. Вапцаров; Ниновци; Опълченска; Панайот Волов; Петър Берон; Пирин; Родината; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Хан Крум; Христо Ботев; Христо Смирненски
На 08.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Пещерна - Ангел Кънчев; Антон Страшимиров; Васил Левски; Васил Петлешков; Витска Долина; Гео Милев; Георги Бенковски; Елин Пелин; Иван Вазов; Лозарска; Любен Каравелов; Отец Паисий; Панайот Волов; Пейо К. Яворов; Пчелиня; Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 08.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - с. Торос - Александър Стамболийски

На 08.04.2014 г. /08.15-16.00 ч/ - гр. Априлци - Бреза; Бузлуджа; Валето; Васил Левски; Витска; Вишиндол; Възраждане; Вълчо Русковски; Върбан Йотов Теслов; Гатил; Георги Бенковски; Градинска; Грънчар; Дило Йотов; Димитър Ковач; Дойчин Димитров; Еделвайс; Захари Стоянов; Здравец; Кирил и Методий; Китка; Кичера; Кокиче; Крайселска; Кулата; Лозарска; Люляк; Марин Табаков; Мелнична

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гложене - Йото Николов Врачев; Йото Нинов; Люляк; Нено Йотов Краев; Никола Врачев

На 08.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Угърчин - ул. Юмрукчал; ул. Славейков

На 08.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Ловеч - Бяло море; източна индустриална зона; Местност Стратеш, зоопарк; Осъмска; северна индустриална зона; Филип Тотю; Хан Кубрат

На 08.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. Априлци - Аврам Драганов; Ангелина Попска; Априлско Въстание; Балкан; Барата; Барахарска; Безименна; Бор; Ботев Връх; Бъзов Дял; Васил Левски; Велчевска; Велчо Ночев; Видима; Вилна; Воденичарска; Възрожденска; Вълко Йонков; Габровница; Георги Бенковски; Градина; Грънчарска; Даскал Никола; Девети май; Драгню Стойчев; Дружба; Дуневска; Еделвайс; Здраве; Здравец; Зеленика; Зла Река, местност Иванджици; Злиевска; Зора; Иван Марангозов; Иглика; Изгрев; Йонко Карагьозов; Касалийска; Катранджийска; кв. Видима; кв. Ново село; Ковашка; Кокиче; Колю Ковача; Креманлива

На 08.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Карлуково – Искъра - сладината

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Акад. Анастас Иширков; ул. Панайот Пипков; ул. Стефан Караджа

На 09.04.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. Троян - ул. Пряспа

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Угърчин - ул. Ген. Сираков; ул. Освобождение; ул. Стефан Стамболов

На 09.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Ябланица - Мико Петков

На 09.04.2014 г. /08.45-16.30 ч/ - гр. Ловеч - Безименна; Васил Левски; жп спирка; Местност Велур; Местност Синан Тепе; Местност Стратеш; Митропол. Дионисий Ловчански; Никола Петков; Никола Цвятков; Сирко Станчев; Търговска; Филип Тотю; Хан Кубрат; Хисарска

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - Гарата; Местност Синан Тепе

На 09.04.2014 г. /09.15-15.00 ч/ - с. Златна Панега - Александър Стамболийски; Ангел Каралийчев; Георги Бенковски; Дан Колов; Иван Вазов; Местност Рибарника; Опълченска; Петко Р. Славейков; Хаджи Димитър

На 09.04.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. Априлци - Аврам Драганов; Ангелина Попска; Априлско Въстание; Балкан; Барата; Барахарска; Безименна; Бор; Ботев Връх; Бъзов Дял; Васил Левски; Велчевска; Велчо Ночев; Видима; Вилна; Воденичарска; Възрожденска; Вълко Йонков; Габровница; Георги Бенковски; Градина; Грънчарска; Даскал Никола; Девети май; Драгню Стойчев; Дружба; Дуневска; Еделвайс; Здраве; Здравец; Зеленика; Зла Река местност Иванджици; Злиевска; Зора; Иглика; Изгрев; Йонко Карагьозов; Касалийска; Катранджийска; Кв. Видима; кв. Ново село; Ковашка; Кокиче; Колю Ковача; Креманлива

На 09.04.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - с. Васильово - Александър Стамболийски; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Кметство Центъра; Иван Цачев Василев; Илия Кръстев; Суходолска; Христо Андреев; Юрий Гагарин;

На 09.04.2014 г. /12.00-15.00 ч/ - с. Рибарица - Баба Тонка; Басарим; Брязово Местност Преграда; Васил Левски; Вежен; Ген. Владимир Вазов; Георги Бенковскиа; Георги Иванов; Горуньово; Гугла; Даковото; Дурашкото; Еделвайс; Заводна; Захари Стоянов; Иван Вазов; Иван Капетан; Иглика; Кокиче; Костина; Краището; Крайречна; Лало Войвода; Лъга; Любен Каравелов; Нецов Дол; Никола Вапцаров; Отец Кирил; Отец Паисий; Павлов дол; Пангарата; Петко Войвода; Просвета; Стара Рибарица

 

На 10.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Търговска; ул. Цар Освободител

На 10.04.2014 г. /08.45-16.00 ч/ - с. Велчево - Васил Левски; Местност Джокари; Местност Мачковци; Клиновци; махала Реката; Цанко Влаховски; Чакърска; Дебнево; Местността Папрат; Видима; Девети септември; Калчо Консулов; трафопост 1 Дебнево

На 10.04.2014 г. /09.20-16.00 ч/ - гр. Ловеч - Военно поделение, детска градина 7

На 10.04.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Луковит - Възраждане

На 10.04.2014 г. /14.00-15.00 ч/ - гр. Луковит - МБАЛ

 

Врачанска област

На 07.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви Май; Александър Стамболийски; Андрей Николов; Асен Златаров; Батак; Боян Чонос; Валентина Терешкова; Васил Левски; Ген. Столетов;  Георги С. Раковски; Дамян Дамянов; Димитър Благоев; Димчо Дебелянов; Добри Чинтулов; Дора Габе; Д-р Петър Берон; Дунав; Еделвайс; Заря; Кап. Петко Войвода; Оборище; Пейо Яворов;  Перущица; Петко Р. Славейков; Пламък; Сергей Румянцев; Скакуц; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хемус; Христо Смирненски; Юрий Гагарин

На 07.04.2014 г. /09.00-11.00 ч/ - гр. Козлодуй - Александър Стамболийски; Безименна; Булаир; Васил Левски; Георги Бенковски; Княз Борис I; Крушов Баир; Лозенград; Милин Камък; Митко Палаузов;  Одрин; Освободител; Прилеп; Рангел Панталеев; Стефан Караджа; Стопански Сгради В III Ст.д;  Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Хан Кубрат; Хан Омуртаг; Христо Ботев; Цар Иван Асен II; Царибродска

На 07.04.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - Синьо Бърдо - Александър Стамболийски; Васил Левски; Вит; Ген. Гурко; Ген. Столетов; Искър; Леденика; Околчица; Паисий Хилендарски; Пишурата; Радецки; Речка;  Родопи; Ропотамо; Св. Св. Кирил и Методий; Стара Планина; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Цар Борис I-ви; Цар Симеон I; Шипка

На 07.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Бяла Слатина -  Сладница

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ул. Сестри Хаджикръстеви

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол; ул. Алабин; ул. Васил Коларов; ул. Замфир Попов;  ул. Пирин; ул. Шипка

На 07.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 07.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Типченица - 7-ми Септември; Динко Петров; Иван Кожухаров;  Иван Кръстев; Йордан Юнчев; Незабравка; Славчо Д. Йончев; Христо Ботев

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Руска Бела - Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Д-р Петър Берон; Иван Винаров; Кирил и Методий; Околчица;  Райко Даскалов; Тодор Каблешков; Тотка Илиева; Христо Ботев

На 08.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви Май;  Александър Стамболийски;  Андрей Николов;  Асен Златаров;  Батак;  Боян Чонос;  Валентина Терешкова;  Васил Левски;  Ген. Столетов;  Георги С. Раковски;  Дамян Дамянов;  Димитър Благоев;  Димчо Дебелянов;  Добри Чинтулов;  Дора Габе;  Д-р Петър Берон;  Дунав;  Еделвайс;  Заря;  Кап.петко Войвода;  Оборище;  Пейо Яворов;  Перущица;  Петко Р. Славейков;  Пламък;  Сергей Румянцев;  Скакуц;  Софроний Врачански; Стефан Стамболов;  Хаджи Димитър;  Хан Аспарух;  Хемус;  Христо Смирненски ;  Юрий Гагарин

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Крайбрежна

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Сестри Хаджикръстеви

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол - ул. Георги Димитров; ул. Преслав;  ул. Радецки

На 08.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Индустриална;  Христо Ботев

На 08.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Козлодуй  - Безименна;  Васил Коларов;  Жилищен Комплекс-3;  Христо Ботев

На 08.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Лютидол - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Витоша; Георги Димитров; Иван Йорданов; Искър; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Малчика; Махала Брусника;  махала Кацарска; махала Мала Река; махала Тишовци; Махала Търнев Рът; Мир; Мургаш; Оборище;  Христо Ботев; Цар Калоян, Кметство; с. Люти дол; Шипка; с. Ребърково, Кметство - с. Ребърково, Бензиностанция Пегас, ЕТ Тихомир Борисов; 7-ти Септември; Александър Стамболийски; Антония Костадинов; Бераново; Бор; Ботулиновска; Братя Бояджиеви; Васил Левски; Иван Григоров; Камен Вачков; Копринка; Милин Камък; Синчец; Тодор Алексов; Христо Ботев; Янко Николов

На 08.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - с. Зверино - Бор; Витоша; Георги Димитров; Златица; Оборище;  Преслав; Търговска; Христо Ботев

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - с. Селановци - Александър Невски; Виктор Юго; Добри Чинтулов;  Дунав; Кап. Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Хемус

На 09.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви Май; Александър Невски; Андрей Николов;  Васил Левски; Виктор Юго; Георги Бенковски; Дунав; Кап. Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Хан Аспарух

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Димчо Дебелянов

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Криводол - ул. Георги С. Раковски; ул. Плиска; ул. Ленин; ул. Червено розо

На 09.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 09.04.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Александър Стамболийски; Здравец; Ломска;  Рила; Родопи; Струга

На 09.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - РУ на ОЦ Младост

 

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 3-ти Март; Александър Стамболийски; Бачо Киро;  Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян;  Янко Забунов

На 10.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 1-ви Май; Александър Невски; Андрей Николов;  Васил Левски; Виктор Юго; Георги Бенковски; Дунав; Кап. Петко Войвода; Лев Толстой; Петко Д. Петков; Сергей Румянцев; Стефан Стамболов; Хан Аспарух

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Васил Левски

На 10.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

На 10.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Враца - Боян Секулов;  Васил Кънчов;  Ниш;  Стоян Заимов;  Хан Аспарух;  Цар Симеон I-ви

 

На 11.04.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Селановци - 3-ти Март; Александър Стамболийски; Бачо Киро;  Драгана Николова; Оборище; Софроний Врачански; Стефан Стамболов; Хан Омуртаг; Цар Калоян;  Янко Забунов

На 11.04.2014 г. /09.15-16.15 ч/ - гр. Мездра - Индустриална; Христо Ботев

На 11.04.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - с. Чирен - Волга; Димитър Благоев; Ком; Ленин; Милин Камък; Мир;  Оборище; Околчица; Понора; Радецки; Ружа; Стара Планина; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Цар Калоян

На 11.04.2014 г. /14.00-16.00 ч/ - гр. Враца - ЧЛК (по заявка на ЕСО)

 

Видинска област

За периода 07-08.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета;

За периода 07-08.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Шишенци - ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета;  ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета;  ул. Четвърта; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

 

На 07.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Новоселци – ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесета; ул.  Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста

На 07.04.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Видин - Теодосий Търновски; Цар Асен I; Цар Иван Асен II

 

На 08.04.2014 г. /08.00-15.00 ч/ - гр. Белоградчик - ул. Белоградчишки Проход 10, 12, 16, 18, 20, 8; ул. Крилатица 1, 11, 13, 3, 5, 7, 9

На 08.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Генерал Мариново – ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Шеста

 

За периода 09-10.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Асен Балкански; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Осемнадесета; ул. Първа; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесета;

За периода 09-10.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Долни Бошняк – ул. Втора; ул. Девета; ул. Осма; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Шеста

 

На 09.04.2014 г. /08.15-15.15 ч/ - гр. Белоградчик - ул. Лозан Стрелков 1, 10, 14, 16, 2, 3, 4, 6; ул.  Любен Каравелов 17, 19, 21, 23, 25, 27

 

На 11.04.2014 г. /08.30-09.00 и 15.30-16.00 ч/ - гр. Видин – ул. Безименна – трафопост „Селището”; ул. Заводско Селище

На 11.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Асен Балкански; ул. Втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Девета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Шеста

На 11.04.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Генерал Мариново – ул. Втора; ул. Дванадесета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Шеста

 

Монтанска област

За периода 07-11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Ангел Кънчев; ул. Антим Първи; ул. Антон Димитров; ул. Бузлуджа; ул. Георги Димитров; ул. Неофит Рилски; ул. Оборище; ул. Райко Даскалов; ул. Рангел Симеонов; ул. Стамболийски; ул. Христо Ботев; ул. Чомаков; ул. Янтра

За периода 07-11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Арда; ул. Бузлуджа; ул. Възраждане; ул. Георги Димитров; ул. Калоян; ул. Методи Подойнишки; ул. Найден Биволарски; ул. Оборище; ул. Поп Андрей; ул. Стамболийски; ул. Стефан Караджа; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Ботев; ул. Цар Асен; ул. Цар Крум; ул. Чаталджа; ул. Янтра

За периода 07-11.04.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Медковец – ул. Александър Батемберг; ул.  Велес; ул. Георги Димитров; ул. Дойран; ул. Иван Кулин; ул. Искър; ул. Кирил Рацов; ул. Митко Пашата; ул. Никола Конов; ул. Панайот Волов; ул. Патриарх Евтимий; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Цанко Бакалов; ул. Цар Симеон

 

На 07.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Д-р Стамен Илиев 2, вх. А, Б; ул. Иван Аврамов 8, 12;

На 07.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Георги Дамяново - извън регулацията - учебен лагер; с. Помеждин - ул. Втора; ул. Първа; ул. Седма; ул. Трета; ул. Шеста; с. Равна - ул. Втора; ул.  Пета; ул. Първа; Пивница; ул. Седма: 1; ул. Четвърта; ул. Шеста, казан за ракия, магазин до казан

На 07.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Вълчедръм - Алеко Константинов; Баба Тонка; Балатон;  Бенковски; Бузлуджа; България; Вежен; Генерал Скобелев; Златия; Никола Вапцаров; Отец Пайсий; Панайот Волов; Патриарх Евтимий; Радовиш; Раковски; Славянска; Софроний Врачански; Стара Планина; Трети Март; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Давидов; Цар Борис I; Цар Самуил; Цар Симеон Велики; Баба Тонка; Бенковски; България; Ген. Владимир Стойчев; Георги Попадийски; Евлоги Георгиев; Клокотница; Лайош Кошут; Пъстрина; Стадиона;  Струма; Съединение; Хаимбоаз; Христо Ботев; Цар Самуил; Цибрица

 

На 08.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Юлиус Ирасек 12; ул. Иван Аврамов 8, 12

На 08.04.2014 г. /08.45-15.00 ч/ - гр. Берковица - ул. Александровска; ул. Берковска Река; ул.  Йордан Радичков; ул. Мрамор; ул. Николаевска; ул. Поручик Загорски 2; Алианц България

На 08.04.2014 г. /09.00-15.00 ч/ - гр. Монтана - местност Расника – вила, рибарник, резиденция, вили

На 08.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Горни Цибър - Втора; Двадесета; Дванадесета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Трета; Четвърта;  Четиринадесет; Шеста

На 08.04.2014 г. /09.15-16.00 ч/ - гр. Лом - Александър Стамболийски; Батак; Дунавска; извън регулацията - бл. трафопост „Тухлена“, бл. Чучурката; Менкова; Неофит Рилски; Перущица;  Славянска; Цар Симеон

На 08.04.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Берковица – ул. Александровска 8; ул. Иван Вазов 1, 2, 25, 3, 4, 6, 8, бл. Мечта; ул. Йордан Радичков 2; ул. Ком 12, 2, 4, 6, 8; ул. Николаевска 1, 19, 2, 21, 4; бл. 2, 4, 6; ул. Площад Славейков 4; ул. Поручик Загорски 1, 10, 11, 13, 14,16, 18, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9; ул. Хризантема 7; Уникредит Булбанк

 

На 09.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана - ул. Свети Климент Охридски 1, вх. А; 3, вх. А; ул. Пейо Яворов 3, вх. А; 3, вх. Б; ул. Извора 35, вх. А, Б

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Бахчите; Братя Миладинови; Димитър Гинин; Искър;  Кубадин; Пирот; Стадиона; Стара Планина; Тимок; Тунджа; Шипка

На 09.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Бъзовец - Александър Стамболийски; Васил Воденичарски; 

Васил Левски; Гео Милев; Георги Димитров; Ломска; Покрайна; Септемврийска

На 09.04.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. Чипровци - ул. 23-ти Септември; ул.Балканска; ул. Васил Левски; ул. Димитър Благоев; ул.  Димитър Филипов; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Петър Парчевич; ул. Рила; ул. Стара Планина; ул. Точо Войвода; ул. Три Чуки

На 09.04.2014 г. /10.00-11.00 ч/ - с. Клисурица - ул. Втора; ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул.  Двадесет и едно; Ул. Двадесет и четвърта; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул.  Десета; ул. Осемнадесет; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесет; ул. Шестнадесет

 

На 10.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Извора 5, 7, 31, 33

На 10.04.2014 г. /08.45-15.30 ч/ - гр. Берковица - ул. Антим I; ул. Георги Сава Раковски; ул. Д-р Иван Панов; ул. Екзарх Йосиф; ул. Звезда; ул. Здравченица; ул. Йордан Радичков; ул.  Кестенарска; ул. Кирил и Методий; ул. Ком; ул. Отец Паисий; ул. Петър Берон; Площад Славейков - Кафе Аператив; ул. Професор Петко Наумов; ул. Тодорини Кукли; ул. Христо Ботев; ул. Черковна; ул. Шипка; сграда на общината; банка ДСК; Пощенска банка; сграда ДЗИ; Читалище

На 10.04.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Охрид - местност Орничето; ул. Втора; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и три; ул. Дванадесет; ул. Девета; ул. Деветнадесет; ул. Десета; ул. Единадесет; ул. Осемнадесет; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесет; ул. Първа, бл. Къща; ул. Седемнадесет; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесет; ул. Четвърта; ул. Четиринадесет; ул. Шеста - бл. трафопост „ХІ Улично Осветление“; ул. Шестнадесет; с. Палилула - ул. Втора - бл. трафопост „2 Улично Осветление“; ул. Десета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Първа - трафопост

„1 Улично Осветление“; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста

На 10.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Лом - Алмус; Артанес; Варош; Дедеагач; Димитър Гинин; Д-р Андрейчев; Дунавска; Климент Охридски; Крали Марко; Кръстьо Пишурката; Лозенград; Луй Айер; Охрид; Панайот Хитов; Скопие; Стефан Хаджийски; Цар Симеон, бл. Ъгъла и ул. Луи Айер; Цар Шишман

На 11.04.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Извора 11, 13, 27, 29; 9, вх. А, Б

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Брусарци - 23-ти Септември; Борис Рангелов; Волга; Георги Димитров; Георги Трайков; Димитър Благоев; Иван Вазов; Индустриална; Караджа;  Комсомолска; Пазарска; Пролетарска; Раковска; Търговска; Хайдушка; Христо Ботев; с. Крива Бара - Георги Димитров

На 11.04.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Добри Дол - Пета; с. Замфир - Васил Друмев; Васил Коларов;  Елин Пелин; Зайчер; Замфир Хаджийски; Никола Й. Вапцаров; Охрид; Пирин; Сливница;  Царибродска; Шипка; гр. Лом – Васил Коларов;

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Радан Кънев
Лидерът на ДСБ Радан Кънев коментира разцеплението в Реформаторския блок
Няма да коментирам килера на ГЕРБ"

Още бисери