Факти, новини, статии - Да извадим фактите наяве

Допълнителни планирани спирания на тока в Западна България (7-10 май 2014)

Публикувана: 7 Май, 2014 21:21
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 884
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

 

София-град

На 10.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч// - гр. София - Младост 4: Бл. 409, вх. 7

На 10.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Горубляне, ул. Делян Попов

На 10.05.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7: БЛ. 704 ВХ. Г, ВХ. Д, ВХ. Е

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Илинден:37,38,39,41

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00         ч/ - гр. София - Байлово: 26, 26а;  Владимир Вазов: бл. 11;  Иван Божилов: бл. 13;  Сухата Река: 1, трафопост, бл.  13, 14, 15, бл.  86, 87, 91, 92, до бл. 86;  Тодорини Кукли: бл.  14, 15, 15д

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София   Венко Наков: БЛ.13 ВХ. А ,Б ,В

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00         ч/ - гр. София   Цар Иван Асен II: № 9, №13 вх.А, №13 вх.Б, №15 вх. А, №15 вх. Б; № 2 вх.1

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Овча Купел 2: БЛ. 029, 29,30А, 34Б, КАФЕ-АПЕРИТИВ, МАГАЗИН 4,ТЦ,ТЦ ПРЕД БЛ.32,ТЪРГ. ЦЕНТЪР, КАФЕ3, ТЪРГ.ЦЕНТЪР, ТЪРГ.ЦЕНТЪР 2,ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР-ОВЧА КУПЕЛ 2 ;  Овча Купел: 2, БЛ. 34 ;  Овча Купел 2: БЛ. 34,34 А,34А,ДО БЛ.30,ТЪРГ.ЦЕНТЪР ;  Феникс: 34, БЛ. 34

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:30         ч/ - гр. София - УЛИЦА НЕШО БОНЧЕВ 1,2,4,6,8,10,12,16 ;  УЛИЦА СНЕЖНИК 1, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22;  УЛИЦА СЪЗНАНИЕ 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 78

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:30         ч/ - гр. София - УЛИЦА ТАЙГА 17, 19, 21, 23, 25, 27, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 23А, 27А, 32А, 34А, 34Б, 38А, 40А, 44А, 50А

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:30         ч/ - гр. София - УЛИЦА РАЗЛОГ 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:30         ч/ - гр. София - кв. Иван Вазов, ул. Петко Каравелов №34, №22 бл. 62А.  ;БУЛ. ВИТОША 107; кв. Иван Вазов, бл. 62А, вх. А, вх. Б, шах клуб. бл. 60, вх. А, вх. Б. Бл. 59, вх. А,вх. Б. Бл. 62, вх.А, вх. Б, вх. В.  ул. Бурел №31, 33, 41, 47, 56, 58, 62

На 10.05.2014 г. /09:30 - 15:00         ч/ - гр. София - Свобода бл. А, вх. Б

На 10.05.2014 г. /10:00 - 15:30         ч/ - гр. София - Княгиня Мария Луиза

На 10.05.2014            г. /10:01 - 12:16 ч/ - гр. София - ул. 131-ва, блок ЖСК София; №2; бул. Д-р Г. М. Димитров №36+магазини

На 10.05.2014 г. /10:20 - 16:30 ч/ - гр. София - Георг Вашингтон

На 10.05.2014 г. /12:01 - 14:01 ч/ - гр. София - кв. Манастирски ливади, изток кв. 7

На 10.05.2014 г. /13:00 - 15:15         ч/ - гр. София  Павилиони пред Технически Университет на ул.Проф.Георги Брадистилов

На 10.05.2014 г. /14:20 - 16:10 ч/ - гр. София Манастирски ливади изток бл. 33А, 34А; ул. М. Вьорнер №16,18,20,22,24 и 24аКВ; ул.Тодор Джебаров №43, 45, 47 и 49

 

 

Софийска област

За периода 07.05-10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Говедарци - Александър Стамболийски;  Братя Чакрини; Бреза; Георги Димитров; Дванадесета; с. Доспей - махала, бл. Вила, жилищна сграда, къща; Златибор; Искър; Сълзица; Христо Ботев; Четринадесета; Шеста;  Шестнадесета; Юрий Гагарин; Самоков; Захари Зограф; Васил Коларов; Георги Димитров;  Двадесета; Девета; Здравец; Иглика; Искър; Осма; Преспа; Рилска Малина; София;  Странджа

За периода 07.05-10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Мала църква

За периода 07.05-10.05.2014 /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга – Асфалтова база 

За периода 07.05-10.05.2014 /09.30-16.00 ч/ - гр. Етрополе - Димитър Благоев; Максим Горки; Руски - бл. до гимназията

За периода 07.05-10.05.2014 /09.45-16.00 ч/ - гр. Ботевград – вилна зона Зелин, Бензиностанция Лукойл, Медицински складове, ЦПК Зелин

 

На 10.05.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Костинброд – Люлин – бл. Къща

На 10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Алеко Константинов; Зорница; Средец; Стефан Караджа; Трети Март

На 10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец – махала Боянско

На 10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Челопеч - Цар Самуил; Трети Март; Димчо Дебелянов; Червени Камък

На 10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Боженица

 

 

Пернишка област

На 10.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Кралев дол - Васил Левски; Волга; Драва; Лале; Люлин; Махала Айдарица; Металург; Минзухар; Миньор; Отец Паисий; Родопи

 

 

Благоевградска област

На 10.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Екзарх Йосиф, ул. Тодор Александров

На 10.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов;  ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 10.05.2014 г. /08:30 - 16:20         ч/ - гр. Благоевград -  Тодор Александров

На 10.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ангел Кънчев; Баларбаши; Бор;  Местност Баларбашиа; Петко Р. Славейков; Трети Март

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене - ул. Освобождение

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица - Девени септември; Владимир Поптомов;  Иван Алексов; Иван Вазов

 

 

Кюстендилска област

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница – Крайречна

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Бараково – Рила

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Асен Златаров;  ул. Бузлуджа;  ул. Земен;  ул. Липа;  ул. Никола Вапцаров;  ул. Октомврийска революция;  ул. Раковски;  ул. Скобелев;  ул. Траянова

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - Белият Камък;  Местност Жабокрътски Рид;  Местност Полски Имоти;  Невестинско Шосе;  Станкевско Шосе;  Цар Освободител

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ваксево

На 10.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарева Баня - Иван Вазов;  Иван Рилски

 

 

Плевенска област

За периода 07-10.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - Антим; Голеж; Струга

 

На 10.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Васил Априлов; ул. Димчо Дебелянов;  ул. Никола Петков
На 10.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров; ул. Отец Паисий; ул. Подполковник Николае Нанкович; ул. Редник Грегоре Йон; ул. Скобелев; ул. Струма

На 10.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Антон Иванов; ул. Цар Иван Асен Втори; ул. Асен и Петър; ул. Хан Аспарух; ул. Пирин; ул. Христо Ботев

На 10.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - с. Бреница - Вит; Въча; Георги С. Раковски; Михаил Йончев;  Пирин; Средна Гора; Стефан Караджа; Стефан Кратунски; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 10.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гренадирска

На 10.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Левски - ул. Крум Попов - бл. Кирил и Методий; ул. Отец Паисий; ул. Стефан Стамболов; ул. Трети Март. Общински пазар,Пазара; ул. Христо Ботев - бл. Спартак; ул. Цар Иван Асен

На 10.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. Белене - ул. Братя Миладинови; ул. България

На 10.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Георги Бенковски, бл. Къща Музей; Иван Вазов;  Неофит Рилски; Панайот Волова; Тодор Каблешковаа; Янко Забунов

На 10.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - с. Староселци – Н. Й. Вапцаров; Пирин; Рила; Родопи; Средна Гора; Стара Планина; Тодор Каблешков

На 10.05.2014 г. /09.45-15.00 ч/ - с. Къртожабене - Аврора; Александър Стамболийски; Барата Пи; Батак; Васил Левски - бл. Здравна Служба, център; Генерал Гурко; Георги Димитров;  Г. С. Раковски; Кокиче; Огнеборец; Орлица; Радецки; Ралица; Студенец; Христо Ботев; Цар Калоян; Цар Симеон; Чернялка, бл. Ретранслатор

На 10.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Велчова Завера; Г. М. Димитров; Никола Петков; Райко Даскалов

На 10.05.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. Плевен - Индустриална Зона - бл. Завод; Местност Западна Идустриална Зона - бл. Завод

 

 

Ловешка област

На 10.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Димитър Пъшков; ул. Оборище

На 10.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян - ул. Д-р Спас Бояджиев; ул. Панайот Волов; ул. Феликс Каниц; ул. Христо Ботев

На 10.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - Дебнево - Калчо Консулов

На 10.05.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - Дебнево - Видима;  Девети Септември

 

 

Врачанска област

На 10.05.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс

На 10.05.2014 г. /09:00-10:00 и 15.00-16.30 ч/ - с. Софрониево - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Беласица; Бор; Боровец; Бузлуджа; Васил Левски; Веслец; Въртопа; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гладно Поле; Гъмза; Дафинка Чергарска; Еделвайс; Елин Пелин; Звезда; Ивайло; Иглика; Камчия; Коста Нинов; Лазар Драйчев; Малчика; Местност Селскостопански Двор; Митко Палаузов; Морава; Оборище; Огоста; Одрин; Околчица; Оряховска; Павлова Могила; Пеньо Пенев; Петко Р. Славейков; Пирин; Плиска; Позитано; Преслав; Радецки; Рашово Бърдо; Рила; Родопи; Роза; Роза Димитрова; Русалка; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Стубел; Сърбеница; Трудовец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Калоян; Цола Драгойчева; Шипка; Янтра

 

 

Видинска област

На 10.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене - ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета;  ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста;  ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

На 10.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Неговановци - ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма;  ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста

 

 

Монтанска област

На 10.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Извора

На 10.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Княз Александър Батенберг

На 10.05.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. Монтана - ул. Александър Стамболийски

На 10.05.2014 г. /10:00 - 15:30 ч/ - с. Котеновци - ул.  Втора; ул. Пета; ул. Първа; ул. Трета; ул. Четвърта

На 10.05.2014 г. /12:00 - 15:00         ч/ - гр. Монтана - бул. Трети Март; сграда Аско Деница

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Виктор Орбан
Думи на унгарския министър-председател след срещата му с българския премиер Бойко Борисов в София
И сега в България има хора, които говорят този ужасен унгарски език"

Още бисери