Факти, новини, статии - Да извадим фактите наяве

Планирани спирания на тока в Западна България (7-10 май 2014)

Публикувана: 1 Май, 2014 09:00
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 795
Планирани спирания на тока в Западна България (7-10 май 2014)
Снимка: ЧЕЗ
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

На 07.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, бл. 409, вх. 4

На 07.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Горубляне, ул. 12-ти Април

На 07.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Гено Киров 1, 24, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Капиновски манастир, 12, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Кирил Пърличев/п, мангов/, 42, 44, 46, 49, 50, 56, 58, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, Войвода 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19

На 07.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5, бл. 506 вх. А, вх. Б, вх. В

На 07.05.2014 г. /09.00-12.00 ч/ - гр. София - Община Триадица бл. Подстанция Витоша

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 58 вх.В, бл. 59

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - бул. Христо Ботев, 1-Б

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Венко Наков, бл.14 вх. А, Б, В

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Янтра, 1, вх. А, вх. Б

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Евлоги и Христо Георгиеви, 40, 44, 48, 46, вх.А, 46 вх.Б

На 07.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 38 вх.Б

На 07.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - гр. София - ул. Дъбница 3А

На 07.05.2014 г. /10.15-14.15 ч/ - гр. София - Красна Поляна I Част, 1, бл. 28, 30, Красна Поляна II Част, бл. 14, 205, 217, 226, 26, 27, 28, ДО, О, Никола Мушанов 118, бл. 226, 227

На 07.05.2014 г. /12.00-16.00 ч/ - гр. София - Южен Парк, 3 улично осветление, база озеленяване кафе шатра и помпена станция, Южен Парк, 2 улично осветление

На 07.05.2014 г. /13.00-16.30 ч/ - гр. София - бул. Витоша 202

 

На 08.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Горубляне, ул. 3-ти Май

На 08.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, Бл. 409, вх. 5

На 08.05.2014 г. /08.00-16.30 ч/ - гр. София -  Институт по заваряване

На 08.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5, бл. 506 вх. Г

На 08.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - Планинско Цвете, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 28, 30, 32, Първа Българска Армия, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 52, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 85, 87, 99, 101, Петър Б. Величков 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 76

На 08.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Надежда 5, бл. 507 вх. А, вх. Б

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Дружба, бл.45, 46, 186, 187+Еврофутбол

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 60

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - ул. Бузлуджа 4-6

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Венко Наков бл.15 вх. А , Б , В

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Виктор Юго 2, 3, 5, 6, 8, 4, вх.А, вх. Б

На 08.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Виктор Юго 9

На 08.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Овча Купел 2, бл. 19, 19а, 20, гараж

На 08.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - ул. Верила, 2, 4, 6, бл. 1, бул. Витоша 104, ул. Бузлуджа 55, 57, 59, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, ул. Петър Парчевич 23, бул. Ген. Скобелев 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, бул. Витоша 98, 100, 102. ул. Цар Асен 70, 72, 74 вх. А, вх. Б, 75, 77, 79, 81, 83, 85

На 08.05.2014 г. /09.30-10.30 ч/ - гр. София - Левски Зона Г, бл. 5, 6, помещение в Трафопост до бл. 5

На 08.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 38 вх.В

На 08.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Слатина, бл. 27, 27а, 28а, бл. 28б, бл. 41а, Слатинска 23, Христо Смирненски бл. 28, бл. 37, 37, Прим 37, 37а, 37 прим, 38, 38 Прим 41 А, 41а, до бл. 41а

На 08.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Княз Борис I, 151А, 153, 155, 157, 159, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 169А, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 180, 182, 184, 186, 188, Стефан Стамболов 40, 41, 42А, 42Б, 42В, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 58, 59

На 08.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Пиротска 14, 16, Цар Самуил, 101, 103, 107, 109, 113, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 72, 74, 89, 93, 93А, 95, 97, 99

На 08.05.2014 г. /10.15-12.00 ч/ - гр. София - ул. Самоков 14 и 16, ул.Тарас Шевченко бл.6 и бл.13

На 08.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - жк Гоце Делчев бл.29, 30, 31, 36, ул.Червена роза 60, ул.Кестенова гора 51

На 08.05.2014 г. /13.01-15.00 ч/ - гр. София - ул.Тинтява 17, 17А, 19, 21, 23, 23А, 25, 27, ул.Русаля 5 магазин

На 08.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - 126 ОУ П.Ю.Тодоров, ул.Нишава 99 и магазин Аванти

 

На 09.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Горубляне, ул. Ален мак

На 09.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Младост 4, Бл. 409, вх. 6

На 09.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. София - Милан Делчев, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, КОПРИНАРСКА 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, Мелодия 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Моравча 1, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 20, 21, 22

На 09.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Люлин 7, бл. 704 вх. А, вх. Б, вх. В

На 09.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Илинден, бл. 57, 61, 63

На 09.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Венко Наков, бл.16 вх. А , Б , В

На 09.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр. София - Цар Иван Асен II, 3, 5, 7, 1 вх. А, вх.Б, вх.В

На 09.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - Обиколна, бл. 13, с/у бл. 13, С/у, Овча Купел, бл. 18, Овча Купел 2, бл. 12а, 13, 13 А, 13а, 15, пазар, бл. 17, 17а, 18, С/у, Президент Линкълн, 114, Обиколна, бл. 13, Обиколна - Околовръстен Път/, с/у бл.13, срещу блок 13, строеж, до, Овча Купел, бл. 18, пазар, магазин 14, пазар, магазин 23, до, Овча Купел 2, бл. 13, 15, пазар, пазар-павилион 8, пазара, пазара маг.5, с/у бл.13 автомивка

На 09.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Иван Вазов бл. 75 - всички входове, бл. 76 - всички входове, Гарнизонно стрелбище, Гимназия по търговия и банково дело.,кв. Иван Вазов бл. 72А вх. А, вх. Б, вх. В. Бл. 71А /бул. Витоша 95/. Бл. 77, вх. А, вх. Б. Бл. 73, вх. А, вх. Б, вх. В. ул. Бурел 1, 9

На 09.05.2014 г. /09.00-16.30 ч/ - гр. София - кв. Иван Вазов бл. 74, бл. 71 вх. А, Б, В, Г, Д и офис на ИНВЕСТБАНК, бул. Витоша 91, бул. Телман 17 - гараж Витоша

На 09.05.2014 г. /09.30-15.00 ч/ - гр. София - Свобода, бл. 34 А вх.А

На 09.05.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - гр. София - Асенова Крепост 25, Атанас Узунов 1а, Георги Минчев 10, Иларион Драгостинов 36, 36а, 36б, 38а, Кадемлия/георги Дамянов Йот, 12а, 26а, 28, 30, 29, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 49, 51, Марагидик, 53, 68, бл. ъгъл с Велчо Атанасов, Околчица бл. 2, 3, Острец, 18, 20, 22, 29, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, бл. 24, Рибарица 16

На 09.05.2014 г. /09.30-16.30 ч/ - гр. София - жк Редута, ул.Околчица 6

На 09.05.2014 г. /09.45-12.00 ч/ - гр. София - Студентски град бл.33А+фитнес+Стол 4

На 09.05.2014 г. /10.00-16.00 ч/ - гр. София - Екзарх Йосиф 1, 1-А, 10, 11, 113, 13, 16, 17, 19, 2, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 80, 9, Цар Самуил 82, 84, 88

На 09.05.2014 г. /10.15-16.30 ч/ - гр. София - Лъвов мост, 2, Стефан Стамболов 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, Цар Самуил 100, 102, 104А, 90, 96, 98, 98А

На 09.05.2014 г. /12.00-14.00 ч/ - гр. София - Стрелбище, бл.22а и 23а

На 09.05.2014 г. /13.00-16.00 ч/ - гр. София - Община Искър, Издателска къща "Атика".

На 09.05.2014 г. /13.15-15.00 ч/ - гр. София - Студентски град, Стол 6+Кафене на ул. Проф. Георги Брадистилов 10-12

На 09.05.2014 г. /14.30-16.10 ч/ - гр. София - Черни връх, 144

 

 

Софийска област

За периода 07.05-10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - Община Горна Малина - трафопост Раковица

За периода 07.05-10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Говедарци - Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Девета, Здравец, Иглика, Искър, Осма, Преспа, Рилска малина, София, Странджа, Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Георги Димитров, Дванадесета, Доспей Махала, Златибор, Искър, Сълзица, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Самоков Захари Зограф

За периода 07.05-10.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Мала църква

За периода 07.05-10.05.2014 /09.30-16.00 ч/ - с. Лъга - Асфалтова база

За периода 07.05-10.05.2014 /09.30-16.00 ч/ - гр. Етрополе - Димитър Благоев, Максим Горки, Руски

За периода 07.05.-10.05.2014 /09.45-16.00 ч/ - гр. Ботевград – вилна зона Зелин, Бензиностанция Лукойл, Медицински складове, ЦПК Зелин

 

На 07.05.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Костинброд - Здравец

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Трети март

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Драганско

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Искрец - Бор, Васил Левски, Калоян, Христо Ботев, Чичер

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Цар Самуил, Трети март, Димчо Дебелянов, Червени Камък

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Боженица - Махала Урвич

На 07.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Скравена - Танчо Гайдарски, Христо Ботев

 

На 08.05.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Костинброд - Люлин

На 08.05.2014 /09.00-12.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Гара Елин Пелин, Искър, Керамик, Левски, Марица, Райна Княгиня, Спартак, Стара планина, Цар Симеон, Елин Пелин Общ. Елин Пелин Искър, Левски, Стара планина

На 08.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Боженица - Махала Урвич

На 08.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Скравена - Танчо Гайдарски, Христо Ботев

На 08.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Трети март

На 08.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - Махала Драганско

На 08.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Цар Самуил, Трети март, Димчо Дебелянов, Червени Камък

На 08.05.2014 /09.15-16.15 ч/ - с. Искрец - Бор, Васил Левски, Калоян, Христо Ботев, Чичер

На 08.05.2014 /10.00-12.00 ч/ - с. Росоман

На 08.05.2014 /11.30-13.00 ч/ - с. Бенковски

 

На 09.05.2014 /08.15-08.15 ч/ - с. Искрец - Възраждане, Ивайло, Искър, Калоян, Самоковска, Христо Ботев, Църква, Своге, Септември, Горски пътник, Минзухар

На 09.05.2014 /08.30-15.30 ч/ - гр. Костинброд - Здравец

На 09.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Елин Пелин - Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Трети март

На 09.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - гр. Правец - махала Драганско

На 09.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Боженица - махала Урвич

На 09.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Скравена - Танчо Гайдарски, Христо Ботев

На 09.05.2014 /09.00-16.00 ч/ - с. Челопеч - Цар Самуил, Трети март, Димчо Дебелянов, Червени Камък

 

 

Пернишка област

За периода 07-08.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Перник  - Димова махала

 

За периода 08-09.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Богданов Дол - ул. Георги Сава Раковски; Махала Стаменова; ул. Отец Паисий; ул. Струма

 

На 07.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Билинци

На 07.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул.  Георги Сава Раковски; ул. махала Стаменова; бл. Вила, Къща, Помпа; ул. Отец Паисий; ул. Струма

 

На 08.05.2014 /08:45-16:00 ч/ - с. Черна гора - ул.  Лесковски Път; ул. Магюшница; ул. Нова Махала; ул. Раец; ул.Стара Планина; ул. Юрий Гагарин
На 08.05.2014 /08:45-16:00 ч/ - Ярджиловци - ул. Александър Стамболийски; ул. Братя Чакрини; ул. Васил Левски; ул. Вердин Александров; ул. Витоша; ул. Двадесет и трети април; ул. Девети септември; ул.  Иван Алексиев; ул. Иван Димитров; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Марин Зафиров; ул. Методи Станимиров; ул. Орниче; ул. Партизан; ул. Плиска; ул. Радослав Зафиров; ул.  Рила; ул. Славчо Дяков; ул. Стража

На 08.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - с. Богданов дол - ул. Васил Левски; ул. Витоша; ул. Георги Сава Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Иглика; ул. Извор; ул. Китка; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Княз Борис I; ул. Любен Каравелов; ул. Люлин; махала Дълга Бара; махала Стаменова - бл.  Вила, къща, помпа; ул. Отец Паисий; ул. Петър Берон; ул. Пирин; ул. Пчела; ул. Рила; ул. Стара Планина   ; ул. Струма; ул. Теменуга; ул. Хан Аспарух; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Цар Калоян; ул. Цар Симеон; ул. Чучулига; с. Ярджиловци - ул. Арда; ул. Девети Септември; ул. Йордан Станоев; ул. Китка; ул. Кракра; ул. Орниче; ул. Перник; ул. Първи Май; ул. Рила; ул. Свилен Русев; ул. Средна Гора; ул. Тодор Димитров; ул. Христо Смирненски

На 08.05.2014 /09:00-12:00 и 13.00-16.30 ч/ - с. Режанци

На 08.05.2014 /13:00-15:00 ч/ - гр. Трън - ул. Атанас Ботев; ул. Васил Левски; Еднофамилни жилища; ул. Мосаловска;  ул. Тенеси; ул. Чарчалат

 

На 09.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - гр. Брезник - ул. Велин Ваклинов; ул. Макаренко; ул. Марин Асенов;  ул. Първи Май

На 09.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Кралев дол - 3-ти Март; Боян Витков; Велико Търново; Голо Бърдо; Граничар; Извора; Искър; Калофер; Калужерец; Лале; Махала Айдарица; Махала Орниче; Металург; Орниче; Отец Паисий; Родопи; Синчец; Славей

На 09.05.2014 /09:00-16:00 ч/ - Перник - Волга

 

 

Благоевградска област

На 07.05.2014 г. /08:00 - 16:00       ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Георги Раковски

На 07.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Атанас Тешовски

На 07.05.2014 г. /08:15 - 16:10 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров; Крушево; Менча Кърничева

На 07.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул.Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 07.05.2014 г. /09:00 - 09:15 ч/ - Долна Градешница: Втора; Главен Път Е79; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта;  Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; местност Градешка Гара; Осемнадесета; Осма; Петнадесета; Първа; Седемнадесета; Седма; Трета;  Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Илинденци - Белица;  Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста;  Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Костур Махала;  местност Врабча; местност Горно Поле; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа;  Св. Трифон; Седемнадесета; Седма; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и осма; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и седма; Тридесет и трета; Тридесет и четвърта;  Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Черноризец Храбър; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и осма; Четиридесет и пета; Четиридесет и първа; Четиридесет и седма; Четиридесет и трета; Четиридесет и четвърта; Четиридесета;  Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; Кресна; местност Градешки Бани; Струмяни;  Врабче; Дядо Ильо Малешевски; Мура; Св. Св. Кирил и Методи; Синаница; Спартак; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Самуил

На 07.05.2014 г. /09:00 - 12:00       ч/ - гр. Благоевград - Баба Тонка; Влахина Планина;  Възраждане; Гемеджиите; Заря; Кресна; Любен Каравелов; Малешевска; местност Пенков Чифлик; местност Под Черквата; Освобождение; Пеньо Пенев; Питу Гули; Райко Жинзифов;  Солунските Атентатори; Струмско Център; Тодор Каблешков; Яне Сандански

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, общ. Петрич - ул. Извън регулация

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, Общ. Белица - Владимир Поптомов;  Димо Хаджидимов

На 07.05.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Броди; Освобождение; Струмско Център;  Яне Сандански

На 07.05.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Добринище - Адам Трънка; Васил Априлов; Васил Левски; Георги Димитров; Георги Темелков; Димитър Благоев; Иван Вазов; Иван Галчев;  Иван Козарев; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Незнаен Воин; Освобождение; Първи Май; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Христо Смирненски

На 07.05.2014 г. /12:30 - 16:36       ч/ - гр. Благоевград - Броди; Св. Димитър Солунски; Струмско Център; Яне Сандански

 

На 08.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Илинден

На 08.05.2014 г. /08:20 - 15:45 ч/ - гр. Благоевград  - Тодор Александров; Цар Симеон

На 08.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 08.05.2014 г. /08:45 - 15:45 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Пенчо Славейков

На 08.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, община Петрич - ул. Освобождение

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, община Белица - 9-ти Септември; Гоце Делчев; Иван Вазов

На 08.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център;  Яне Сандански

 

На 09.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Кавала

На 09.05.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - гр. Гоце Делчев - ул. Бяло море

На 09.05.2014 г. /08:15 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Тодор Александров; Цар Симеон

На 09.05.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. Любен Каравелов; ул. Трети март; ул. Първи май; ул. Теменуга; ул. Георги Бенковски; ул. Станке Димитров; ул. Тодор Каблешков

На 09.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Горно Краище; местността Мечкарски Колиби

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Габрене, община Петрич - ул. Освобождение; ул. Акация

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Белица, община Белица - 9-ти Септември;  Владимир Поптомов;  Гоце Делчев

На 09.05.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Струмско Център

На 09.05.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Бадемите; Борис Сарафов; Дъбравска;  Катина и Никола Хайдукови; Мелник; Митрополит Борис; Преспа; Родолюбие; Сотир Атанасов; Христо Чернопеев

 

 

Кюстендилска област

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница - Кулата; Цанко Церковски

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково; Беласица; В. Везенков

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бреза; ул. Васил Петлешков; ул. Гюешевско Шосе; ул. Димитър Иванов; ул. Емил Марков; ул. Крум Зарев; ул. Малчика

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ваксево

На 07.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарева Баня - Иван Вазов; Лакатница

 

На 08.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Пиперков Чифлик, община Кюстендил, ул. Васил Левски; ул. Владимир Заимов; ул. Гео Милев; ул. Георги Димитров; ул. Иван Вазов; ул. Ильо Войвода; ул. Кирил и Методий; ул. Крум Стоянов; ул. Отец Паисий; ул. Руен; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Смирненски

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Дупница; Свети Иван Рилски

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково; Беласица

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бреза; ул. Васил Петлешков; ул. Гюешевско Шосе; ул. Димитър Иванов; ул. Емил Марков; ул. Крум Зарев; ул. Малчика

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ваксево

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Сапарева Баня - Джерман; Иван Вазов

На 08.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Пиперков Чифлик - Васил Коларов; Васил Левски; Владимир Заимов; Гео Милев; Георги Димитров; Димитър Каляшки; Зинови Григоров; Ленин; Лиляна Димитрова; Митко Палаузов; Отец Паисий; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Юри Гагарин

 

На 09.05.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Граница, община Кюстендил, ул. Арда; ул. Вела Пеева; ул. Йорданка Николова; ул. Лиляна Димитрова; ул. Любен Каравелов; ул. Нов Живот; ул. Панайот Волов; ул. Пенчо Славейков; ул. Пионерска; ул. Пролет; ул. Първи Май; ул. Стефан Караджа; ул. Филип Тотю; ул. Хаджи Димитър; ул. Харалампи Аничкин

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр, Дупница - Хан Крум

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Бараково - Беласица

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Бреза; ул. Васил Петлешков; ул. Гюешевско Шосе; ул. Димитър Иванов; ул. Емил Марков; ул. Крум Зарев; ул. Малчика

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Ваксево

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Сапарева Баня - Иван Вазов

 

 

Плевенска област

За периода 07.05-10.05.2014 г. /08.00-16.00 ч/ - гр. Червен Бряг - Антим, Голеж, Струга

 

На 07.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Петърница - ул. Васил Атанасов, ул. Волгоград, ул. Георги Димитров, ул. Маршал Толбухин, ул. София, ул. Шумен

На 07.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брестовец - ул. Александър Петров, ул. Васил Левски, ул. Витоша, ул. Никола Й Вапцаров, ул. Пирин, ул. Хаджи Димитър, ул. Христо Смирненски

На 07.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул.Паисий, ул Цар Иван Шишман, ул. Христо Ботев, ул.Янтра, ул. Раковски

На 07.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Староселци - Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Кирков, Дунав, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Нинко Тодоров, Пеловска, Христо Ботев, Янтра

На 07.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Гълъбец, ул. Александър Стамболийски, ул. Георги Домусчиев

На 07.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Александър Стамболийски, ул. Вела Пеева, ул. Витоша, ул. Гео Милев

На 07.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - Г С Раковски, Добрич, Дунав, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Никола Петков, Райна Княгиня

На 07.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Гена Димитрова, Георги Бенковски, Иван Вазов, Карлово

На 07.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Гулянци - Ангел Кънчев, Бузлуджа, Витоша, Гоце Делчев, Г. С. Раковски, Марица, Плевен, Софроний Врачански, Христо Смирненски, Чайковска

На 07.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Александър Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св. св. Кирил и Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 07.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 07.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Гиген - Бачо Киро, Васил Коларов, Вапцаров, Г Димитров, Дойран, Котленска, Лиляна Димитрова, Млада гвардия, М. Пачев, Пазарище

На 07.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов

На 07.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - с. Долни Луковит - I-ви Стопански Двор, Железарски Цех, складова База, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Местност Лозята Водонапорна Кула, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, Петлешков, Петър Берон, Пирин, П. К. Яворов, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 07.05.2014 г. /12.00-12.30 ч/ - гр. Кнежа - Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Искър, Калиакра - по искане на ЕСО

На 08.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Петърница - ул. В Левски, ул. Димитър Димитров, ул. Маршал Толбухин, ул. Рила, ул. Стефан Караджа, ул. Христо Ботев, ул. Велико Търново, ул. Плачковска, ул. Славия, ул. Христо Ботев

На 08.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Брестовец - ул. Александър Петров, ул. Бинка Парашкевова, ул. Георги Кочев, ул. Лазар Генов, ул. Любен Каравелов, ул. Младост, ул. Стара планина, ул. Тодор Първанов, ул. Хаджи Димитър

На 08.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Христо Ботев, ул. Стара Планина, ул. Паисий, ул.Георги Бенковски, ул. Люлин, ул.Неофит Рилски, ул.Паисий

На 08.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр. Плевен - ул. Георги Домусчиев, ул. Гренадирска

На 08.05.2014 г. /09.01-16.00 ч/ - с. Новачене - ул. Кирил и Методий, ул. Крайна, ул. Люлин, ул. П Волов, ул. Раковска

На 08.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Панайот Волов, Русе

На 08.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 08.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Градина - Бачо Киро, Вит, Витоша, Васил Левски, Кирил и Методий, Колю Фичето, Марица

На 08.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - гр. Плевен - Емануил Васкидович, Сирма Войвода, Стоян Михайловски, Трети март

На 08.05.2014 г. /10.00-13.00 ч/ - с. Ясен - Иван Винаров, Илия Бешков, Коста Златарев, Цветан Спасов

На 08.05.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Ясен - Братя Миладинови, Дамян Пачев, Железничар, Иван Винаров, Коста Златарев, Радецки, Цветан Спасов

На 08.05.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - с. Биволаре - Бяло море, Васил Левски, Вит, Витоша, Градинарска, Г. С. Раковски, Кирил и Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно море - по искане на ЕСО

На 08.05.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - с. Божурица - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Гео Милев, Гурко, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Неофит Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, Патриарх Евтимий, П. Р. Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна гора, Стефан Караджа, Стара планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю. А. Гагарин - по искане на ЕСО

На 08.05.2014 г. /12.30-16.30 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Кирил и Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Съгласие, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев - по искане на ЕСО

На 09.05.2014 г. /08.30-12.00 ч/ - гр. Долна Митрополия - Арда, Батак, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Топалски, Вит, Г. С. Раковски, Дунав, Заводска, Ивайло, Илю Войвода, Индустриална зона, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Куба, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Москва, Оборище, Огоста, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парижка комуна, Плевен, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Росица, Св. св. Кирил и Методий, София, Средна гора, Странджа, Тимок, Трети март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цоню Матев, Ю. А. Гагарин - по искане на ЕСО

На 09.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Възраждане, ул. Георги Бенковски, ул. Добри Чинтулов, ул. Никола Петков, ул. Христо Смирненски, ул. Христо Янчев, ул. Цар Самуил

На 09.05.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - с. Гривица - ул. Асен Златаров, ул. Отец Паисий, ул. Редник Грегоре Йон, ул. Скобелев

На 09.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Горна Митрополия - ул. Пайсий, ул. Неофит Рилски

На 09.05.2014 г. /08.30-16.30 ч/ -  с.Горна Митрополия - ул. Христо Ботев, ул. Гео Милев, ул. Хаджи Димитър, ул. Иван Вазов, ул. Пробива, ул.Черно море, ул. Антон Иванов, ул. Иван Вазов,

На 09.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - гр.Плевен - ул. Гренадирска

На 09.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - гр.Левски - ул. Александър Стамболийски, ул. Ангел Кънчев, ул. Веселина Геновска, ул., Гергана, ул. Княз Борис, ул. Трети март, ул. Хаджи Димитър, ул. Хан Кубрат, ул. Цар Иван Асен I

На 09.05.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с.Новачене - ул. Стара планина, ул. Фридрих Енгелс, ул. Христо Ботев, ул. Цветан Спасов, ул. Чапаев

На 09.05.2014 г. /09.30-14.00 ч/ - гр. Плевен - Иван Вазов, Братя Миладинови, Монтажник, Неофит Рилски, П. Р. Славейков, Цоню Матев

На 09.05.2014 г. /10.00-12.00 ч/ - с. Опанец - Александър Стамболийски, Асен Халачев, Кирил и Методий, Лозенка, Трети март

На 09.05.2014 г. /10.00-14.00 ч/ - с. Петърница - Стара планина, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Шумен

 

Ловешка област

На 07.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр.  Ловеч - ул. Дикисанска; ул. Иларион Ловчански; ул. Княгиня Невинна

На 07.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, община Троян, ул. Ген. Карцов

На 07.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Ябланица, община Ябланица, местност Девет Дола

На 07.05.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Белиш - Никола Панамски;  Пенчо Чавдаров;  Стара Планина

На 07.05.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Тетевен - Мария Михайлова

 

На 08.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Цар Иван Шишман; ул. Цар Самуил

На 08.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, община Троян, ул. Ген. Карцов

На 08.05.2014 г. /08:15 - 08:15 ч/ - гр. Ловеч ;  Стара Планина

На 08.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Рибарица, община Тетевен, Брязово;  Георги Бенковски;  Даковото; Иван Вазов

На 08.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Рибарица, община Тетевен, Брязово;  Георги Бенковски;  Даковото;  Иван Вазов

На 08.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Малка Желязна, Александър Стамболийски, трафопост  Центъра; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Двадесет и трети септември; Девети май; Додьо Маринов; Йото Влахов; Клокотница; Ком; Матей Петков; махала Байовене; Палич; Панайот Волов; Райко Даскалов; Сава Младенов; Сергей Румянцев; Софийска; Стойко Додев;  Христо Рачев; Шипка; Славщица; Александър Стамболийски; Балканска; Васил Левски;  Георги С. Раковски; Даловска; Иван Вазов; Корканска; Московска; Паисий Хилендарски;  Последна; Рачовска; Свобода; Хаджи Димитър; Христо Ботев

На 08.05.2014 г. /09:01 - 15:00 ч/ - с. Карлуково - Искъра-сладината

На 08.05.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - с. Голяма Желязна, махала Сойчанско; Мирчо Филипов;  Михал Дочев; Стамен Мирчев

 

На 09.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Патриарх Евтимий

На 09.05.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Ловеч - ул. Чаталджа

На 09.05.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. Троян, община Троян, ул. Симеон Велики; ул. Феликс Каниц; ул. Христо Ботев

На 09.05.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Троян, община Троян, Ген. Карцов; махала Камен Мост, трафопост; с. Чифлик, община Троян; с. Бели Осъм

На 09.05.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Торос - Васил Левски;  Витска;  Вълчо Русковски;  Върбан Йотов Теслов;  Дило Йотов;  Марин Табаков;  Младост;  Никола Вапцаров;  Под. Тарасов;  Равнището;  Райна Княгиня;  Речна;  Хаджи Димитър;  Христо Смирненски

На 09.05.2014 г. /09:00 - 15:01 ч/ - Тодоричене - Баба Тонка; Георги Бенковски; Добри Войников;  Иван Вазов;  Мочура;  Петко Р. Славейков; Райна Княгиня; Старо Шосе; Стефан Караджа;  Филип Тотю

На 09.05.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Луковит - Будевец; Върбовец; Георги С. Раковски;  Кирил и Методий; Козлодуй; Никола Й. Вапцаров; Предел; Работническа; Фурка; Христо Михайлов;  Христо Смирненски

На 09.05.2014 г. /12:00 - 13:30 ч/ - гр. Тетевен - Вежен; Върбанчовец; Димитър Д. Стойчев;  Емил Марков; Иван Фурнаджиев; Лальо Пеев; Марин Урманов; Мария Удренова; Марко Йончев; Палтен; Стара Планина; Стоян Костов; Червен

На 09.05.2014 г. /12:15 - 13:30 ч/ - гр. Тетевен - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Баньо Маринов; Бели Вит; Васил Йонков; Васил Левски; Васил Петров; Вит;  Гачо Василков; Георги Бенковски; Георги Кирков; Двадесет и трети септември; Дели Пало;  Димитър Благоев; Димитър П. Ковач; Дочо Мръвков; Емил Марков; Захари Стоянов;  Здравец; Иван Вазов; Иван Томов; Иван Туйков; Иван Фурнаджиев; Илия Темелски; Калена Плоча; Ключ; Козница; Конски Дол; Кооперативен Пазар; Костина; Лалка Павлова; Лальо Пеев; Лечо Гайдаря; Малей; Марин Мръвков; Марин Урманов; Мария Михайлова; Мария Удренова; Марко Йончев; Махала Гечовото; Махала Драгиновдол; махала Равнище; махала Скрибътна; местност Банков Дол; местност Конски Дол; Михал Казначея; Михал Койчев;  Ненка Павлова; Никола Вапцаров; Павел Койчев; Паца Нейкова; Пеновото; Петко Стр

На 09.05.2014 г. /12:30 - 13:30 ч/ - с. Васильово - Александър Стамболийски; Васил Левски;  Георги Бенковски; Георги Димитров; Иван Цачев Василев; Илия Кръстев; Христо Андреев;  Юрий А. Гагарин; Рибарица, Общ. Тетевен; Баба Тонка; Басарим; Брязово, Местност Преграда; Васил Левски; Вежен; Ген. Владимир Вазов; Георги Бенковски; Георги Иванов;  Горуньово; Гугла; Даковото; Дурашкото; Еделвайс; Заводна; Захари Стоянов; Иван Вазов;  Иван Капетан; Иглика; Кокиче; Костина; Краището; Крайречна; Лало Войвода; Лъга; Любен Каравелов; Нецов Дол; Никола Вапцаров; Отец Кирил;
Отец Паисий; Павлов Дол; Пангарата; Петко Войвода; Просвета; Стара Рибарица

На 09.05.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - Борима - Девети Септември; Дочо Съев

На 09.05.2014 г. /15:00 - 16:00 ч/ - Голяма Желязна - Георги Бенковски; Дачо Михайлов;  Девети Септември; Късера; махала Топля; Мирчо Филипов; Стойко Хаджиев; Цвятко Георгиев

 

 

Врачанска област

За периода 07-09.05.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Лютидол - Махала Брусника; Махала Кацарска; Махала Тишовци; Махала Търнев Рът

За периода 07-09.05.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Горна Бешовица - 9-ти Септември; Гаврил Генов, кмстство Горна Бешовица; Гео Милев; Георги Димитров; Иван Вазов; Иван Фунев; Ленинград; Малчика; Маршал Толбухин; Радецки; Станке Димитров; Тракия; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Чапаев; Шипка

 

На 07.05.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс

На 07.05.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Върбешница - Александър Стамболийски; Иван Вазов; Речка; Рила, Кметство Върбешница, детска градина; Христо Ботев; Цанко Церковски; Юрий Гагарин; Янтра

 

На 08.05.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Александър Стамболийски; Златия; Латинка; Ломска; Пирин; Сердика; Солунска

На 08.05.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Бяла Слатина - Акация; Александър Стамболийски; Бачо Киро; Здравец; Ком; Латинка; Ломска; Стара Планина; Струга

На 08.05.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - с. Долна Кремена - 9-ти Септември; Бузлуджа; Васил Левски; Възрожденска; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Никола Вапцаров; Никола Цветков; Пейо Яворов; Петко Маринов; Роза; Софроний Врачански; Христо Ботев; Яташка

 

На 09.05.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Козлодуй - Жилищен Комплекс

На 09.05.2014 г. /09:00-10:00 ч/ - с. Софрониево - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Беласица; Бор; Боровец; Бузлуджа; Васил Левски; Веслец; Въртопа; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гладно Поле; Гъмза; Дафинка Чергарска; Еделвайс; Елин Пелин; Звезда; Ивайло; Иглика; Камчия; Коста Нинов; Лазар Драйчев; Малчика; Местност Селскостопански Двор; Митко Палаузов; Морава; Оборище; Огоста; Одрин; Околчица; Оряховска; Павлова Могила; Пеньо Пенев; Петко Р. Славейков; Пирин; Плиска; Позитано; Преслав; Радецки; Рашово Бърдо; Рила; Родопи; Роза; Роза Димитрова; Русалка; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Стубел; Сърбеница; Трудовец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Калоян; Цола Драгойчева; Шипка; Янтра

На 09.05.2014 г. /15:00-16:30 ч/ - с. Софрониево - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Антим I-ви; Беласица; Боровец; Бузлуджа; Васил Левски; Веслец; Въртопа; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Михайлов; Георги С. Раковски; Гладно Поле; Гъмза; Дафинка Чергарска; Еделвайс; Елин Пелин; Звезда; Ивайло; Иглика; Камчия; Коста Нинов; Лазар Драйчев; Малчика; Местност Селскостопански Двор; Митко Палаузов; Морава; Оборище; Огоста; Одрин; Околчица; Оряховска; Павлова Могила; Пеньо Пенев; Петко Р. Славейков; Пирин; Плиска; Позитано; Преслав; Радецки: 10,8,9 ; Рашово Бърдо; Рила; Родопи; Роза; Роза Димитрова; Русалка; Софроний Врачански; Средна Гора; Стара Планина; Странджа; Стубел; Сърбеница; Трудовец; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Асен; Цар Калоян; Цола Драгойчева; Шипка; Янтра

 

Видинска област

За периода 07-09.05.2014 г. /09.00-15.30 ч/ - с. Чупрене – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Осемнадесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и шеста; ул. Тринадесета; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четири; ул. Четиридесете; ул. Четиринадесета; ул. Шестнадесета

За периода 07-09.05.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - с. Неговановци – ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и четвърта; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Пета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Четвърта; ул. Шеста

 

На 07.05.2014 г. /11.00-12.00 ч/ - с. Бранковци; с. Коста Перчево

 

На 08.05.2014 г. /08.45-09.15 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет

На 08.05.2014 г. /09.00-09.15 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5

На 08.05.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

На 08.05.2014 г. /15.00-15.45 ч/ - с. Големаново, с. Извор махала

 

На 09.05.2014 г. /09.00-09.15 ч/ - с. Големаново, с. Извор махала

На 09.05.2014 г. /09.15-15.45 ч/ - с. Киреево – ул. Втора, ул. Двадесет и първа; ул. Двадесета;ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

 

На 09.05.2014 г. /15.15-15.45 ч/ - с. Киреево, с. Големаново, с. Извор махалa, с. Раковица – трафопост 5

На 09.05.2014 г. /15.30-15.45 ч/ - с. Подгоре - ул. Александър Стамболийски; ул. Антон Страшимиров; ул. Бдин; ул. Боян Чонос; ул. Бузлуджа; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Видин; ул. Вит; ул. Георги Бенковски; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Георги С. Раковски; ул. Иван Вазов; ул. Искър; ул. Йоло Гергов; ул. Йосиф В. Сталин; ул. Ленин; ул. Любен Каравелов; ул. Марица; ул. Михаил Здравков; ул. Огоста; ул. Осъм; ул. Пейо К. Яворов; Ул. Перчо Йорданов; ул. Пирин; ул. Рила; ул. Седемнадесет Партизанина; ул. Стара Планина; ул. Стопански Двор; ул. Стоян Милков; ул. Тодор Петров; ул. Христо Ботев; ул. Царевец; ул. Черно Море; ул. Юрий Гагарин; с. Раковица - ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемдесет и девета; ул. Осемдесет и осма; ул. Осемдесет и трета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета; ул. Петдесет и втора; ул. Петдесет и девета; ул. Петдесет и осма; ул. Петдесет и първа; ул. Петдесет и седма; ул. Петдесет и трета; ул. Петдесет и шеста; ул. Петдесета; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемдесет и втора; ул. Седемдесет и пета; ул. Седемдесет и трета; ул. Седемдесет и шеста; ул. Седемдесета; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и осма; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и седма; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Тринадесета; ул. Четвърта; ул. Четиридесет и втора; ул. Четиридесет и девета; ул. Четиридесет и осма; ул. Четиридесет и пета; ул. Четиридесет и първа; ул. Четиридесет и седма; ул. Четиридесет и трета; ул. Четиридесет и четвърта; ул. Четиридесет и шеста; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесет

 

Монтанска област

На 07.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – ул. Стефан Стамболов 13, 15; ул. Княз Александър Батенберг 12, вх .А, Б; ул. Марица 11

На 07.05.2014 г. /08.45-16.00 ч / - гр. Лом - Ангел Кънчев; Бозвели; Васил Априлов; Лодовико Миланези; Славянска; Търлис; Цветко Павлов

На 07.05.2014 г. /09.00-12.00 ч / - с. Боровци - ул. Ангел Кънчев; ул. Баловска; ул. Бенковски; ул.  Васил Левски; ул. Гаганишка; ул. Генерал Стойчев; ул. Любен Каравелов; ул. Матеев  Брег; ул.  Паисий; ул. Сергей Румянцев; ул. Тодор Младенов; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Черковна

На 07.05.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч / - с. Черни връх; с. Якимово и БИОЕЦ; с. Долно Церовене; с. Черни Връх – ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул. Първа; ул. Тридесет и втора; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и трета; ул. Тридесет и четвърта; ул. Тридесет и шеста; улица Тридесета; с. Якимово; ул. Георги Димитров

На 07.05.2014 г. /09.00-09.45 и 15.30-16.00 ч / - с. Дългоделци – 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата ;Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица –Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септемвриа; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов

На 07.05.2014 г. /09.30-12.00 ч / - гр. Монтана – ул. Трети Март 143, 6; Бивши - Товарни превози; фирма Пътинженеринг

На 07.05.2014 г. /10.00-15.30 ч/ - с. Долна Вереница – ул. Втора; ул. Двадесет и девета; ул. Двадесет и осма; ул. Двадесет и пета; ул. Двадесет и седма; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета; Извън регулацията: вила; ул. Трета; ул. Тридесет и девета; ул. Тридесет и пета; ул. Тридесет и първа; ул. Тридесет и шеста; ул. Тридесета; ул. Четиридесета; ул. Четиринадесета

На 07.05.2014 г. /12.00-13.00 ч/ - гр. Брусарци – 23-ти Септември; Асен Златаров; Борис Рангелов; Волга; Гаговишна; Георги Димитров; Георги Трайков; Девети Септември; Димитър Благоев; Здравец; Иван Вазов; Извън регулацията; Индустриална; Искър; Караджа; Ком; Комсомолска; Левски; Нечинска; Пазарска; Поп Андрей; Пролет; Пролетарска; Раковска; Спортист; Стара Планина; Тодор Кънчев; Трайчо Костов; Търговска; Хайдушка; Христо Ботев; Чавдар; Червено Знаме; Черковна; с. Буковец – Александър Стамболийски; Антон Иванов; Васил Коларов; Васил Левски ; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Раковски; Димитър Благоев; Живко Кръчмарски; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; Никола Вапцаров; Поп Андрейа; Стефан Караджа; Тодор Каблешков; Христо Ботев; Христо Михайлов; Христо Смирненскиа; Юри Гагарин; с. Крива Бара -  Георги Димитров; Лом; Гургулят; с. Одоровци – Атанас Иванова; Георги Димитров; Двадесет и трети септември; Иван Вазов; Кънчо Маринов; Христо Ботев; с. Смирненски - ; Александър Гаврилов; Александър Стамболийски; Асен Симов; Борис Рангелов; Боян Чонос; Бузлуджа; Васил Левски; Витоша; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Трайков - бл. Площада; Градина; Девети Септемвриа; Димитър Благоев; Дунав; ИванВазов; Извън регулацията - бл. Казан за ракия; Искър

На 07.05.2014 г. /12.30-16.00 ч/ - с. Боровци - ул. 1-ви Май; ул. 23-ти Септември; ул.   Александър Стамболийски; ул. Георги Димитров; ул. Димитър Благоев; ул. Д-р Лилия Благоева; ул. Драва; ул. Замфир Попов; ул. Любен Каравелов; ул. Москва; ул. Райко Даскалов; ул.   Страцин; ул. Тодор Младенов; ул. Хаджи Димитър; ул. Христо Смирненски; ул. Черковна

За периода 08-09.05.2014 г. /09.15-09.45 и 15.30-16.00 ч / - с. Дългоделци – 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Ангел Йотов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бдинска; Бенковска; Благой Иванов; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Волов; Възраждане; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Горанов; Георги Димитров; Георги Стоянов; Гурко; Дамян Найденов; Девети Май; Девети Септември; Димитър Благоев; Евгени Дамянов; Замфир Попов; Извън селото; Кирил и Методий; Лика Рачин; Лилия Карастоянова; Лиляна Димитрова; Ломска; Любен Каравелов; Мерата ;Милко Василев; Оборище; Паисий; Петър Берон; Пролет; Първи Май; Райко Даскалов; Раковска; Румянцев; Станко Тодоров; Тодор Станков; Торловица; Търговска; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Попов; Чайка; Червената Стена; Шипка; Юри Гагарин; с. Комощица –Антим Първи; Антон Иванов; Асен Златаров; Бачо Киро; Бенковски; Борис Първанов; Братя Миладинови; Бузлуджа; Вапцаров; Васил Друмев; Васил Левски; Вела Пеева; Веслец; Генерал Гурко; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Гео Милев; Гладстон; Граф Игнатиев; Девети Септемвриа; Димчо Дебелянов; Дончо Атанасов; Замфир Хаджийски; Иван Вазов; Извън регулацията - бл. Мелница; Каблешков; Кирил и Методий; Ломска; Любен Каравелов

 

На 08.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – ул. Александър Стамболийски 23, вх. А; ул. Извора 9, 17; ул. Свети Климент Охридски 6, вх. А, Б

На 08.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - с. Якимово - Васил Левски; Веслец, бл. Къща; Георги Дамянов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Ивайло; Иван Вазов; Иван Лешев; Извън регулацията - бл. Стопански двор; Искър; Митко Палаузов; Панайот Волов; Спас Игнатов;  Цанко Церковски; Цибрица; Черковна

На 08.05.2014 г. /09.00-12.00 ч / - гр. Монтана - Академик Иван Дориданов 2; Генерал Арнолди 6, 8, 10, 12, 18; Магазин Т-Маркет; Магазин Ахат

На 08.05.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч / - с. Черни връх; с. Якимово и БИОЕЦ; с. Долно Церовене; гр. Вълчедръм – ул. Черни Връх; с. Черни Връх – ул. Втора; ул. Двадесет и втора; ул. Двадесет и първа; ул. Двадесет и трета; ул. Двадесет и шеста; ул. Двадесета;  ул. Дванадесета; ул. Девета; ул. Деветнадесета; ул. Десета; ул. Единадесета; ул. Осемнадесета; ул. Осма; ул. Пета - бл. Къща; ул. Петнадесета; ул. Първа; ул. Седемнадесета; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тринадесета; ул. Четиринадесета; ул. Шеста; ул. Шестнадесета

 

На 09.05.2014 г. /08.30-12.00 ч / - гр. Вълчедръм – Алабин; Бенковски; България; Вълчедръм; Ивайло; Извън населеното място – бл. Дърводелна, Маслобойна, Монтажна работилница; Клокотница; Оборище; Хан Крум; Цар Иван Асен; Цар Самуил

На 09.05.2014 г. /08.30-16.00 ч / - гр. Монтана – ул. Александър Стамболийски 23, вх. Б; ул. Иван Вазов 32, вх. А, Б; ул. Генерал Столетов 31

На 09.05.2014 г. /09.00-09.30 и 15.30-16.00 ч / - с. Черни връх; с. Якимово и БИОЕЦ; с. Долно Церовене; с. Якимово; ул. Александър Стамболийски; ул. Алекси Беремлиев; ул. Възраждане; ул. Георги Маринков-качо; ул. Девети Септември;ул. Димитър Благоев; ул. Елин Пелин; ул. Искра; ул. Кирил и Методий; ул. Кубрат; ул. Пенчо Славейков; ул. Сливница; ул. Стефан Караджа; ул. Тангра; ул. Толбухин; ул. Хаджи Димитър

На 09.05.2014 г. /12.30-16.00 ч / - с. Разград – Двадесет, Двадесет и две; Двадесет и едно; Дванадесет; Деветнадесет; Петдесет; Петдесет и две; Петдесет и едно; Петдесет и осем; Петдесет и пет; Петдесет и три; Петдесет и четири; Петдесет и шест; Първа; Седемдесет и пета; Тридесет и едно; Тридесет и три; Четиридесет и пет; Четиридесет и седем; Четиридесет и три; Четиридесет и четири; Шеста; Шестдесет и шест

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор, от всяка точка на България или на сайт: www.cez-rp.bg.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Цветан Цветанов
Заместник - председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов коментира регистрацията на партията за изборите за държавен глава.
Винаги сме максимално добре подготвени за всеки национален избор. Това е възможен вариант да видим как работят структурите."

Още бисери