22 Февруари, 2007 00:00 501 0

12 български компании представят проекти в Кан

  • директор-
  • старши управляващ директор
Общо 12 български компании вече са заявили участие в Лидери в Югоизточна Европа - специалното издание, подготвяно от Строително-инвестиционния форум (RINFOR). То ще представи компании и проекти за недвижими имоти пред аудиторията на най-голямата професионална среща в бранша - изложението MIPIM, провеждащо се между 13 и 16 март във френския град Кан. Лидери в Югоизточна Европа ще бъде единственото издание от региона, което ще информира аудиторията на изложението за новости, свързани с недвижимата собственост в България, Румъния, Украйна и Сърбия.

MIPIM се организира за 18-а поредна година от ReedMidem - дъщерно дружество на най-големия организатор на изложения в света - Reed Exhibitions. Успоредно с хилядите изложители от цял свят интерес през тази година представлява и сериозната конферентна програма.

Специални доклади ще изнесат световни имена в бизнеса и архитектурата като Даниел Либескинд, известен с проекта си за възстановяването на Световния търговски център, който ще представи доклад на тема: Тенденциите в световната архитектура. Стелиос Хаджийоану, когото вече официално наричат просто Стелиос, е създателят на емблематичната easyJet - най-голямата по обем на приходите нискотарифна авиокомпания, и на easyHotel. Той ще говори в дискусията: Революция в хотелите: Утрешният градски хотел.

Сред другите по-знакови фигури на конференцията са Чад Пайк - старши управляващ директор на The Blackstone Group, Майкъл Спайс - старши управляващ директор на Tishman Speyer, Греъм Чейз - президент на RICS, Бернд Кноблох - изпълнителен директор на Eurohypo AG и десетки други.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА