4 Март, 2010 00:00 514 0

Три мола напук на кризата

Забиваме 3 мола в ковчега на кризата. Те ще отворят врати само за месец в столицата. Утре режат лентата на гигантския "София аутлет център", където ще се предлагат близо 70 световни марки с отстъпки между 30 и 70%.

След 11 дни шопинг маниаците ще щурмуват най-големия мол на Балканите "Сердика център". Там очакват първите клиенти още в 8 часа сутринта на 16 март. На най-нетърпеливите ще бъдат раздадени 500 ваучера за специални отстъпки. В мола ще дебютират у нас 30 марки, които българите отдавна чакат.

Рекордът за гигант на Балканите обаче ще му бъде отнет през април, когато ще заработи и огромният "Карфур Цариградско мол". Той е с обща площ 66 000 квадрата и 185 магазина. Ако кризата не провали плановете на инвеститорите, до края на годината у нас трябва да отворят общо 18 нови търговски центъра.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА