ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Няма да е лошо автора на статията да прави елементарна проверка на информацията. При положение, черазстоянието от Париж до въпросното шато е 175 км не мога да си обясна как се изминава за половин час с кола
Не смогвали с поддръжката на имота, кви такива богаташи са тогава, като не могат да наемат персонал да им се грижи за бункера?
Или нямат пари, или са много стиснати...
Ся ако го продадат, да си купят боксониера и няма да им е трудно да я поддържат сами
Българите сме страшно племе. В статията пише, че замъка е построен през 1453 година !!! Каква постройка в БЪЛГАРИЯ имаме от този период ??? Даже църквите ни, са по нови !!! Срамота е да се пишат глупости.
Кви 100-тина квадрата, не виждаш ли, че дори именията са по евтини, а ти говориш за 100 квадрата апартамент...
За тези пари може да се купи доста хубаво имение...ама все пак трябва да имаш и пари за поддръжка, но тези щом не смогват да го поддържат, явно нямат.
В някое селце или малко градче - да.
Но я виж колко струват апартаментите и именията в Париж.
И без глупави оправдания, че Париж е друго или Париж е изключение и т.н.
Вила в Австрия предложена за продан за 99 евро
Австрийските собственици решили да предложат вилата си за продан в интернет лотария срещу билет от 99 евро, след като дълго време не успели да намерят собственик за къщата по традиционния начин заради кризата на пазара на недвижими имоти.
Те получили предложения от около 16 000 потенциални купувачи, идващи от целия свят, и били принудени да закрият създадения специално за целта сайт със снимки на вилата, тъй като били предвидили едва 9 999 билета за лотарията, което означава, че вилата е оценена на малко по-малко от 1 милион евро.
Нищо не им пречи на французите да направят същото. Стига да се сетят.
Та аз само не разбрах колко квадрата е тоя замък и включени ли са общите части. Колко му е таксата смет и сменяни ли са вертикалните щрангове или си карат с оригиналните.
Айде наздраве
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мари
08:49 10.10.2017
2 Кандидат Купувач
Коментиран от #3
09:25 10.10.2017
3 Темида
До коментар #2 от "Кандидат Купувач":
Справка Bugatti е Френска Марка. Новия Chiron вдига 400км/ч без проблем. Даже и за по-малко ще стигне. Учете езици!Коментиран от #4
10:19 10.10.2017
4 бмв е34
До коментар #3 от "Темида":
богати професоре е случайно собственост на фолксвагенКоментиран от #5
10:42 10.10.2017
5 ОпОп
До коментар #4 от "бмв е34":
Пише се БУгати и това, че е собственост на ГолфЦваген нищо не значи. Марката е френска.10:47 10.10.2017
6 Кобрата
Или нямат пари, или са много стиснати...
Ся ако го продадат, да си купят боксониера и няма да им е трудно да я поддържат сами
11:02 10.10.2017
7 888888888888
11:20 10.10.2017
8 незнайко
11:30 10.10.2017
9 Един Гост
Няма да е баш боксониера, но и няма да е повече от стотина квадрата.
Коментиран от #10
11:42 10.10.2017
10 Кобрата
До коментар #9 от "Един Гост":
Кви 100-тина квадрата, не виждаш ли, че дори именията са по евтини, а ти говориш за 100 квадрата апартамент...За тези пари може да се купи доста хубаво имение...ама все пак трябва да имаш и пари за поддръжка, но тези щом не смогват да го поддържат, явно нямат.
11:46 10.10.2017
11 Един Гост
Но я виж колко струват апартаментите и именията в Париж.
И без глупави оправдания, че Париж е друго или Париж е изключение и т.н.
Коментиран от #12
12:16 10.10.2017
12 незнайко 2
До коментар #11 от "Един Гост":
До НЕЗНАЙКОСкъпи ми, Незнайко, случайно да си чувал / или да знаеш / кога е построена Боянската църква ?!?
Коментиран от #13
15:24 10.10.2017
13 Един Гост
До коментар #12 от "незнайко 2":
1800 и някоя беше. Това какво общо има?Ако изобщо на мен говориш, тъй като си го написал като отговор към мен.
16:44 10.10.2017
14 Шато на Лоара
Австрийските собственици решили да предложат вилата си за продан в интернет лотария срещу билет от 99 евро, след като дълго време не успели да намерят собственик за къщата по традиционния начин заради кризата на пазара на недвижими имоти.
Те получили предложения от около 16 000 потенциални купувачи, идващи от целия свят, и били принудени да закрият създадения специално за целта сайт със снимки на вилата, тъй като били предвидили едва 9 999 билета за лотарията, което означава, че вилата е оценена на малко по-малко от 1 милион евро.
Нищо не им пречи на французите да направят същото. Стига да се сетят.
18:48 10.10.2017
15 Бате Цецо
Айде наздраве
22:20 12.10.2017