Ангел Найденов
Бившият военен министър коментира предложението на ВМРО за задължителна наборна служба:
“ Зад това предложение по-скоро се крие опитът да се компенсира отсъствието на държавата в други области, да се покрие дефицит например от възпитание, образование, дисциплина, хигиенни навици, професия. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гост
17:41 06.06.2019
2 Шшшт
Коментиран от #9
17:42 06.06.2019
3 Ало Банов съм
17:47 06.06.2019
4 нагуш
Коментиран от #11
17:47 06.06.2019
5 Plovdiv
17:48 06.06.2019
6 Четох
17:50 06.06.2019
7 Николов
17:55 06.06.2019
8 Цв Цв
18:05 06.06.2019
9 туй беше
До коментар #2 от "Шшшт":
ТОТЕВ кмета на Пловдивските цигани ! Изберето го пак !18:20 06.06.2019
10 Ееееее
18:52 06.06.2019
11 Вежди рушвета
До коментар #4 от "нагуш":
Веждито да не взимал и в Пловдив ? В София не остана паметник на културата покрай Веждито !19:08 06.06.2019
12 КОЧА
19:42 06.06.2019
13 Гост
21:26 06.06.2019
14 Анонимен
22:33 06.06.2019
15 Зайко Байко многознайко
22:34 06.06.2019
16 животновъд
22:40 06.06.2019
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 За пловдив
02:30 07.06.2019
19 KENEPH BG
11:07 07.06.2019