Георги Кадиев
Лидерът на "Нормална държава" Георги Кадиев призна, че и до него са достигали информации за корупционни практики
“ Десислава Иванчева категорично не става за кмет – дали е взела пари, или не е друг въпрос, но чисто като управленец тя не става. Да си добър протестиращ не значи, че автоматично ставаш добър управленец. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 JEEP
14:24 31.10.2017
3 ву madreca
14:40 31.10.2017
4 КАДРОВИК
16:07 31.10.2017
5 Антикомунисt 1
17:06 31.10.2017
6 Радо
18:16 31.10.2017
7 гост
19:25 31.10.2017
8 Хасан
19:41 31.10.2017
9 Колю
05:37 01.11.2017
10 Темидец
08:42 01.11.2017
11 да да
Коментиран от #13
09:28 01.11.2017
12 любов
17:51 01.11.2017
13 Осиновител
До коментар #11 от "да да":
Тук си много прав! "УМИРАТ"! Осиновяват ги, после ги водят в Израел на почивка! И там се почва, разфасоване като в мандрата, и клиниките купуват, дробчета, сърца, и всичко кот ти доди на главата! Бизнес майка даваш 5хилки и взимаш 500 назад!03:23 14.11.2017