Финалистката от риалити формата "Ергенът: Любов в рая“ Натали ясно показа в мрежата, че има нов мъж в живота ѝ, след като публикува кадри с фитнес треньора Велислав Ангелов месеци след раздялата с партньора си от шоуто Орлин. Двамата герои от телевизионното шоу сложиха официално край на отношенията си през март, подчертавайки, че са запазили приятелски и топли чувства един към друг.
От кадрите, заснети във фитнеса си личи, че хореографката отново се носи на крилете на любовта. Натали сподели снимки, на които позира в компанията на Велислав Ангелов, придружени от смелото послание "Моята друга половинка“. На кадрите двамата се държат за ръка, а мъжът я целува нежно по главата.
От личния профил на Велислав Ангелов в социалните мрежи става ясно, че той работи като личен треньор и от дълго време се занимава професионално с калистеника. Новото гадже на Натали е запален по екстремните преживявания и е покрит почти от глава до пети в татуировки - далеч от образа на чувствителния певец Орлин, който спечели сърцето на танцьорката в риалити формата.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Коментар
12:10 26.06.2026
4 Констатация
Коментиран от #6
12:16 26.06.2026
5 хихи
12:23 26.06.2026
6 Щом
До коментар #4 от "Констатация":
Питаш, значи си скъсан, и не знаеш! Прави като долния - не се интересувай! Не се заяждам, щом мечтата ти е Дачия, няма да имаш Ферари!12:25 26.06.2026
7 Ганьо
12:46 26.06.2026
8 Психолог с тридневен онлайн курс
Факти,моля следете тая двойка и давайте редовна информация,защото това усмисля живота на всичките ви читатели!
13:45 26.06.2026
9 Голем
13:54 26.06.2026
10 Авеее
14:10 26.06.2026
11 Тея са
14:28 26.06.2026
12 модно е
Момичетата днес са луди по подобни същества. Та как Натали ще остане с добре възпитаният
толерантен, фин и образован Орлин?!!! А в неговото семейство щеше да е заобиколена от грижа, внимание и сигурност.
Познавам поне 30 и повече млади мъже, които са сами , само защото не разполагат с безумни доходи, защото не са нацепени батки, само защото нямат татуировки, не са нагли и не се движат с маймунска походка, а са просто обикновени, работливи, любвеобилни момчета, които търсят жена, на която да посветят любовта и живота си, и да изградят стабилни семейства.
Но......Момичетата постоянно гледат към онези, които изглеждат богати и екстравагантни, въпреки, че после дълго си ближат раните.
Те си имат свое разбиране за живота. Една колежка казва следното - искам богат мъж за баща на детето си, а след като се разделим, ще си намеря някой, който да обичам.
14:53 26.06.2026
13 Венцислав
14:54 26.06.2026
14 Ретроспекция
Виктор пак от "Е."
Анна от "Живот на кантар"
Събков от една "кухня"
Евг. Генчев от "Е."
Трифонова и отново цитираният вече Събков от споменатата "кухня"
Всички те "блестят", "греят", "топлят", "лъчезарят" ... нещо да съм пропуснал?...от тукашните статии...
Моля някой еднозначно и недвусмислено да обясни какво любопитно вижда в житието-битието на въпросните екземпляри , които са известни единствено с това, че са "от"?
ПП. Кога ли е била публикувана тук за последно статия за Теодосий Теодосиев или за някой от учениците му?!?
15:29 26.06.2026
15 Ами,
15:38 26.06.2026
16 Няма полза от статията
15:43 26.06.2026
17 ИВАН
15:59 26.06.2026