Близначката Алекс стана майка за пръв път (СНИМКИ)

26 Юни, 2026 15:59 1 665 7

  • алекс и влади-
  • близначки-
  • майка-
  • бебе-
  • раждане

Певицата показа бебето Александър

Близначката Алекс стана майка за пръв път (СНИМКИ) - 1
Снимка: Instagram

Близначката Алекс от популярния дует Алекс и Влади съобщи радостната новина, че е станала майка за пръв път.

"Най-красивият момент в живота ми не беше сцена, концерт или прожектор. Беше тази болнична стая. Тук за първи път те прегърнах. Тук разбрах какво означава една любов да промени целия ти свят само за миг.

На 20.06.2026 г. се роди нашият Александър. 3 875 г. 51 см. А аз се родих като майка. Добре дошъл, любов моя! Оттук нататък всяка моя стъпка ще бъде с мисъл за теб. Обичаме те безкрайно.

Благодаря на моята АГ @marzenapanov, която е с мен повече от 12г. за грижите, търпението и професионализма, заедно с целия ѝ екип от болница Шейново!", пише Алекс в поста си.

Алекс и партньорът ѝ сключиха брак в края на 2025 г. със скромна церемония и едва няколко снимки в социалните мрежи, към които булката написа единствено "Изпращаме 2025г. официално семейство Боянови!". В друга публикация тя разкри, че със съпругът ѝ са се "гонили 13 години".


Поставете оценка:
Оценка 1.8 от 20 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Любопитко

    28 1 Отговор
    Колко близнаци и близначки има в България и особата "Алекс" с какво е по-интересна или по-заслужила от другите?!?
  • 2 За един приятел питам

    10 1 Отговор
    Тези близначки нямаха ли едно прелюбопитно клипче?

    Коментиран от #3, #5

  • 3 Мусорчик

    24 0 Отговор

    До коментар #2 от "За един приятел питам":

    Май беше музикално. Свиреха на нещо.
  • 4 Цървул

    4 1 Отговор
    Честито и успехи .
  • 5 То па

    24 2 Отговор

    До коментар #2 от "За един приятел питам":

    Клипчето да им беше проблема. И двете бяха проститутки. Този балък ядове го чакат.
  • 6 лют пипер

    3 18 Отговор
    Приказно красиви са двете рошави близнета!

    Коментиран от #7

  • 7 кисел трън

    18 1 Отговор

    До коментар #6 от "лют пипер":

    Не приказно, а съвсем реално недоскиФ са лютите пипери.🥸