19 Май, 2012 10:44 1 974 1

Metropolis - Бал в бяло

  • metropolis-
  • бал в бяло

На 19 май 2012 година от 22,00 часа в Зимния дворец в София ще се състои поредното издание на „Бал в бяло”, организиран от Metropolis.

Едно от най-мащабните концептуални партита в България – „Бал в бяло” и тази пролет ще представи световноизвестни звезди, поканени специално за събитието, а дрескодът за всички фенове както винаги на тези партита отново е бял.

Специални гости на бялото парти ще бъдат световноизвестните ди джеи – Steve Lawler и Ida Engberg.

STEVE LAWLER е британски ди джей и музикален продуцент роден в Бирмингам през 1973 година. Много често англичанинът е наричан “King of Space” заради успешните си партита в Space – Ibiza. Steve Lawler започва да се занимава с музика още от 16 годишен. На 17 години вече участва в незаконни партита в тунела под магистрала М42, на които се събират повече от 500 човека. Големият успех на Lawler идва през 1995 година когато DJ Jason Bye го кани за ежедневни партита в Café Mambo в Ibiza. Сингълът му “Rise In” достига 50-то място в UK Singles Chart и 15-та позиция в Billboard’s Hot Dance Music/Club Play. През 2002 година Steve Lawler започва да прави “Harlem Nights” в Лондон. Lawler често е наричан техно-ди джей, но британецът предпочита да не бъде свързван с конкретен музикален жанр и сам описва своя музикален стил просто като дълбок и секси.

Ida Engberg е родена през 1984 година в Швеция и започва да се занимава с музика още на 18 години. Нейният голям пробив започва в известния клуб в Стокхолм – The Spy. Работила е с такива имена като Roger Sanchez, John Dahlbäck , Sebastian Ingrosso и Eric Prydz. Първият си сингъл Disco Volante издава през 2008 година заедно с известната исландска певица Björk, който веднага става хит в Холандия, Белгия и Германия. Ida е участвала в такива събития по целия свят като – Detroit Electronic Music Festival, Exit Festival Serbia, Tomorrowland Belgium, Dance Valley Amsterdam, Miami’s Sunday School for Degenerates, Cocoon Frankfurt, Yes at Watergate Berlin, Awakenings Amsterdam, Rote Sonne Munich и много други.

В „Бал в бяло” освен двете чужди звезди ще се включат и диджеите Jassen Petrov, DJ Steven, Miss Lidiya & DJ Smurf и DJ Petar.

Билети за събитието може да се закупят на промо цена от 20 лева и предварителна цена – 25 лева в мрежата на Eventim и Ticketstream и онлайн на www.eventim.bg и www.ticketstream.bg


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.



Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 дфгхй

    1 0 Отговор
    айде дроги вие сте