• полицайка-
  • секси-
  • колумбия

Феновете искат да бъдат арестувани

Америка де Кали спечели с 4-1 срещу Атлетико Насионал в 14 кръг на Първа колумбийска лига в мач, който направи полицайката Алекса Нарваес известна по целия свят.

Бариос отбеляза дубъл през първото полувреме, а домакините влязоха в съблекалните с два гола преднина. Ангуло намали разликата в 78-ата минута, но Ибарбо в 88-ата минута и дузпата на Кардона в четвъртата минута на добавеното време донесоха гол на втория колумбийски отбор.

Алекса Нарваес, обявена за фенка на Америка де Кали, публикува видео в социалните мрежи, с което се прочу при последния успех на любимия отбор. Кадрите събраха милиони гледания, близо 200 000 харесвания и хиляди коментари, снимките ѝ в Instagram, събират рекордни харесвания.

Видеото също събра десетки хиляди споделяния. "Отивам на мачовете само, за да я видя", "Следващия път ще вляза на терена и ще видя какво става", "Ще се преместя в Колумбия" или "Мисля, че трябва да бъда арестуван", бяха само част от коментарите на потребителите на мрежата, видяха DigiSport и "Фокус".

Жестът на полицайката да отпразнува попадението не е съвсем обичаен, като се има предвид, че органите на реда обикновено дори не са с лице към терена, а към трибуните, за да предотвратят потенциално опасно събитие сред тифозите.