ФАКТИ публикува мнения с широк спектър от гледни точки, за да насърчава конструктивни дебати.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Папур Шпеков
19:00 14.06.2015
2 ПО смело
19:01 14.06.2015
3 демократ
19:20 14.06.2015
4 Гост
" Аз обаче силно се съмнявам, че тези хора изобщо са разбрали за какво става въпрос."
19:55 14.06.2015
5 Гост1
20:18 14.06.2015
6 РЕЧен ГЕНър
20:33 14.06.2015
7 диан
е само пясък е вече
20:57 14.06.2015
8 бай тошо
21:00 14.06.2015
9 БаХуРа
21:04 14.06.2015
10 223366
Такава възможност друга няма да имаме.........
21:05 14.06.2015
11 ROTH
22:42 14.06.2015
12 lelia Ani
00:07 15.06.2015
13 вожда
00:53 15.06.2015
14 onq s konq
06:56 15.06.2015
15
08:24 15.06.2015
16 робинзон
100 милиарда долара. Това, като имотният балон в България, купил апартамент за 5 бона и 2007 му иска вече 100 000 лв. :)
Щял да стане княз, да се предпази от купени избори?! :)
От коя психиатрия е избягал тоя човек?
08:30 15.06.2015
17 Евала
10:47 15.06.2015
18 капитен
11:15 15.06.2015
19 7777777
14:18 15.06.2015
20 jopo
15:53 15.06.2015
21 ilko
15:59 15.06.2015
22 не рално но факт
16:49 15.06.2015
23 грозната
17:33 15.06.2015
24 Мечтаещ за собствен остров
Хубава възможност за бизнес иначе е такъв остров - като възможност за туризъм, за регистриране на бизнес с офшорки, като промишлен добив на материали. Доколкото разбирам, островът е плаващ, т.е. няма връзка с океанското дъно, няма растителност, няма фауна.
В този си вид и засега обаче островът не представлява никакъв актив, а за да се превърне в актив ще е необходима много работа и инвестиции. Спомнете си Сийленд или Северен Судан. Сийленд бе печатница на паспорти и в много случаи, макар никой да не бе признал официално държавата, даже пътуваха без визи в Европа.
19:34 15.06.2015
25 ЯНИ
19:52 15.06.2015
26 kandidat jitel
19:53 15.06.2015
27 ЖълтаКнижка
П.С. Ех...пълно със балъци и лапни-шарани във нашата родина!!!
20:02 15.06.2015
28 onq s konq
22:53 15.06.2015
29 ХейтърПетров
12:52 16.06.2015
30 Монго
15:32 16.06.2015
31 къню кънев
17:19 16.06.2015
32 геле
толкоз ли няма кой да го пита от къде ги има тези100 милиарда долари??
и сега там ще стане най-голямата перачница на пари в света!!!
ако не с хубаво поне ще се прочуеме като мошенници!!
01:48 25.06.2015
33 горскийо
страхотно нека бъдем патриоти сега трябва да им помогнем!!!
да им пратим малко поданици от гърмен и от факултета и от столипиново за да има кой да гласува на изборите им и да има кой да ги забавлява че ще умрат от скука в тази водна пустош
айде от нас да мине ще им дадем и малко бежанци??? та белким станат прилична цифра като население!!!!
иначе ще си останат шуробаджанашка държава!!!
02:08 25.06.2015