10 Октомври, 2014 13:12 2 759 0

Попов: И без Ловрен, Хърватия е опасна

  • българия-
  • хърватия-
  • квалификации
Попов: И без Ловрен, Хърватия е опасна - 1
Снимка: БТА

Българското острие Ивелин Попов ще изиграе първия си мач за националния отбор в европейските квалификации срещу Хърватия утре. Нападателят пропусна победата над Азербайджан поради контузия .

"Напрежение няма, атмосферата е доста добра, тренираме и се готвим за утрешния мач, знаем как се играе в София и пред нашата публика. Противникът е разучил всичките ни силни страни, ние също техните. Още от неделя сме на лагер в Правец, не можем да влезем неподготвени в такъв мач. Не сме си губили времето. Не само този мач, всеки двубой е от ключово значение. Бих отправил апел към всички да дойдат и да ни подкрепят, защото имаме нужда", коментира той.

Попето не отдаде голямо значение на липсата на Деян Ловрен. Защитникът на Ливърпул в последния момент се оказа, че няма да вземе участие в мача.

"Всеки национален отбор е съставен от равностойни футболисти, поне по 24-25 силни единици, и ако Ловрен не играе, някой ще го замести", каза още Попов на пресконференцията преди мача.

"След световното първенство в Бразилия казах, че ще подмладявам отбора. Имаме трима по-опитни централни защитници и един млад. Решил съм кой ще играе вместо Деян Ловрен.

Вида играе в Динамо (Киев) като ляв бек, десен, стопер, в отлична форма е и не виждам проблеми да играе на която и да е позиция", пък коментира наставникът на хърватите Нико Ковач.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА