5 Май, 2017 12:01 1 139 0

Роналдо: Не съм извънземен!

  • роналдо-
  • реал мадрид-
  • извънземен-
  • атлетико мадрид

Голямата звезда на Реал е повече от щастлив от добрата си форма и трите гола срещу Атлетико

Роналдо: Не съм извънземен! - 1
Снимка: БТА/АР

Голямата звезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо често е описван като футболист от друга планета, но определено португалецът има друго мнение за себе си и е здраво стъпил на земята. Той обяви, че е от "тази планета", след като вкара изумителен хеттрик срещу Атлетико Мадрид в първия полуфинален мач от Шампионската лига между двата тима.

"Аз съм от тази планета", обяви ибериецът, цитиран от Goal.com и медиите в Испания.

"Истината е, че в момента се чувствам наистина доста добре. Подготвих се перфектно както за финалната фаза на първенството, така и за финалната фаза на Шампионската лига. Радвам се, че нещата ми се получават".

"С всеотдайност и здрава работа нещата просто стават. Много съм щастлив поради този факт и не съм извънземен! От тази планета съм", каза още той.

"Наистина броят голове, който съм вкарал, е много голям, но това не се дължи само на мен, а е отражение и на работата, на целия отбор през годините. Принос за това имат всички, които са свързани с Реал, както и нашите феноменални фенове. Те са една допълнителна мотивация за мен".

"Трите ми гола във вратата на Атлетико направиха вечерта много специална за всички нас и това ме радва още повече. На крачка сме от финала и не трябва да изпускаме нещата от контрол", завърши той.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА