Ботев Гълъбово измъчи Левски

"Сините" все пак победиха след гол в 111-ата минута

Публикувана: 20 Септември, 2017 11:16
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 489

Безобразен Левски се класира за осминафиналите за Купата на България, след като постигна измъчена победа с 1:0 след продължения над втородивизионния Ботев Гълъбово.

Мачът в Стара Загора премина в тренировъчно темпо от страна на "сините", които в редовните 90 минути не отправиха нито един точен удар. В допълнителния половин час игра картинката не се промени и отборът на Светослав Тодоров игра безупречно в защита. Така се стигна до 111-ата минута, когато Серджиу Буш изведе Антонио Вутов и той най-накрая вкара.

Без контузената си звезда Габриел Обертан обаче Левски игра трагично в предни позиции и нямаше кой да се нагърби с отговорността да организира атаките.