Футболист остана недоволен от съдията и си извади...(ВИДЕО 18+)

Стивън Монроз от азербайджанския Габала показа гениталиите си

Публикувана: 16 Април, 2019 14:31
3 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1941

Футболистът на азербайджанския Габала Стивън Монроз си показа гениталиите и си развя мъжеството пред главния съдия на мача по време на гостуването срещу Интер (Баку) от 24-ия кръг на местния шампионат. Габала спечели с 2:1, а изключителни куриозният момент се случи в 40-ата минута, когато реферът помоли 28-годишния френски нападател да смени клина си, който не бил в един цвят с шортите.

На видеото се вижда как четвъртият съдия настоява Монроз да вдигне екипа си, а французинът отговаря демонстративно, показвайки интимните си части.