Манчестър Юнайтед спечели срещу Кристиансунд с 1:0 в емоционална вечер

Публикувана: 31 Юли, 2019 11:27
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 859
Оценка 1 от 1 гласа.

Манчестър Юнайтед спечели само с 1:0 гостуването си на норвежкия Кристиансунд в контрола, въпреки че имаше предимство през цялото време на двубоя.

Срещата беше емоционална за мениджъра на „червените дяволи“ Оле Гунар Солскяер, тъй като тимът му игра в родния му град.

46-годишният специалист седеше на пейката на „червените дяволи“ с по-малкия си син Илайджа, а големият му наследник – 19-годишният Ноа, влезе в игра в 87-ата минута с екипа на Кристиансунд. Мениджърът на Юнайтед отиде да поздрави сина си точно преди той да се появи на терена.

Единственото попадение в мача беше дело на Хуан Мата, който се разписа от дузпа в първата минута на добавеното време.