Браво! Десподов с две асистенции в първия си мач като титуляр за Щурм Грац

• кирил десподов-
  • щурм грац-
  • две асистенции

Българинът с добри изяви за новия си отбор, те обаче не бяха достатъчни за победа

Браво! Десподов с две асистенции в първия си мач като титуляр за Щурм Грац - 1
Източник: БГНЕС

Футболист номер 1 на България за 2018 година Кирил Десподов изигра първия си мач като титуляр за Щурм Грац, а същевременно с това записа и първите си две асистенции за отбора при равенството 3:3 с Матесбург. Щурм бе гост в тази среща от австрийската Бундеслига.

Матесбург поведе чрез Андреас Грубер в 10-ата минута, но скоро след това Десподов намери съотборника си Тасос Авлонитис, който изравни резултата.

В 24-ата минута българският национал центрира опасно от корнер и Филип Елхард прати топката в собствената си врата, което значеше - 2:1 за Щурм Грац.

В 58-ата минута Патрик Бергер от Матесбург изравни - 2:2. Торстен Рьохер изведе отново тима на Нестор Ел Маестро напред в резултата, но в добавеното време на срещата - Грубер оформи крайното 3:3 от дузпа.