Манчестър Юнайтед отново загуби като гост, този път от Уест Хем

• уест хем

''Червените дяволи'' продължават с изключително неубедителните си изяви

Манчестър Юнайтед отново загуби като гост, този път от Уест Хем - 1
Източник: БГНЕС

Уест Хем надигра Манчестър Юнайтед с 2:0 в двубой от 6-ия кръг на английската Висша лига. Головете за успеха на "чуковете" бяха реализирани от Андрий Ярмоленко и Аарън Кресуел.

В 36-ата минута Де Хеа направи отлично спасяване след удар на Ноубъл, а 8 минути по-късно Уест Хем откри резултата в 44-ата минута, след като Ярмоленко развенча вратаря на "червените дяволи".

Уест Хем реши всичко в двубоя с попадение в 84-ата минута, след като Аарън Кресуел отправи страхотен удар към вратата на Юнайтед, с който не остави абсолютно никакви шансове на Де Хеа.

С този си успех Уест Хем се нарежда на 4-о място с 11 точки, а Манчестър Юнайтед е 8-ми с 8 пункта.

В другия мач от този кръг, игран по същото време - Кристъл Палас и Уулвърхямптън завършиха наравно 1:1.