Съперник на Лудогорец в ЛЕ продължава да страда в първенство си

Еспаньол отново не успя да победи у дома, Хетафе взе точка от каталунците

Публикувана: 24 Ноември, 2019 16:13
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 973
Оценка 1 от 1 гласа.

Съперникът на Лудогорец в груповата фаза на Лига Европа - Еспаньол отново не успя да постигне успех в Ла Лига. Футболистите на Пабло Мачин днес спечелиха едва първа точка на своя стадион от началото на сезона, след като направиха 1:1 с Хетафе в мач от 14-ия кръг.

Хайме Мата даде аванс на гостите още в 3-ата минута. Нападателят отклони топката с глава в мрежата на Лопес. В 45-ата минута Еспаньол изравни чрез Ву Лей, който се разписа от непосредствена близост.

През второто полувреме национала на Китай на няколко пъти пропусна да донесе три точки за каталунците. Хорхе Молина пропусна най-чистото положение за Хетафе, след като с удар от границата на наказателното поле удари греда.