• ди мария-
  • кайехон
Моуриньо отново нападна съдиите - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Минути след като първото Ел Класико за сезона завърши с победа на Барселона (3:2), наставникът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо за пореден път обвини съдиите. Специалния бе недоволен от първия гол на Барселона при резултат 1:0 в полза на неговия тим. Той обяви, че при попадението Педро е бил в очевидна засада. Испанският национал получи топка, надигра Фабио Коентрао и отбеляза красив гол.

"Първият гол на Барселона стана след голяма грешка на страничния рефер, това е безспорно", отсече Моуриньо. "Не ми хареса как играхме преди почивката, но второто полувреме беше съвсем различно. Хосе Кайехон се представи много добре. Той създаде предпоставките за силното включване на Анхел Ди Мария", обясни треньорът на Реал Мадрид.

Идната седмица е реваншът на "Сантиаго Бернабеу" за Суперкупата на Испания.