Сити и Дортмунд с невероятен мач, всички резултати от ШЛ

• дузпа-
  • балотели-
  • суботич-
  • резултати

Шампионът на Англия Манчестър Сити и първенецът на Германия Борусия Дортмунд спретнаха истински спектакъл, но не се победиха. Двата тима завършиха наравно - 1:1. Борусия успя да надиграе англичаните, но дузпа в края на мача успя да възстанови ремито на терена.

Марко Ройс успя да открие резултата в 62-ата минута, а след това немците направиха още куп пропуски пред вратата на Джо Харт, който бе с основна заслуга тимът му да не получи втори гол. В 90-ата минута пък домакините си спечелиха дузпа за игра с ръка на Суботич в наказателното поле и Марио Балтотели донесе точката на своя тим за крайното 1:1.

Така домакините записаха първите си точки в групата и заемат третото място във временното класиране. Борусия пък вече е с актив от 4 точки и заема втората позиция.