• ахмедов

"Червените" размазаха Струмска слава с 4:0

ЦСКА продължава със силните игри в контролите - 1
Снимка: cska.bg

ЦСКА записа нова победа в контролите. "Червените" надделяха с 4:0 над Струмска слава, а двубоят се игра на базата в Панчарево. Юнус Санкаре, Валентин Антов, Енрике Рафаел и Ахмед Ахмедов бяха точни за тима на Бруно Акрапович.

ЦСКА бе по-активният отбор в първите минути на двубоя и бързо стигнаха до попадение. В 12-ата минута Брадли Мазику разигра с Али Соу и центрира отлично, а халфът на "червените" Санкаре вкара на празна врата с глава.

В 21-ата минута ЦСКА поведе с 2:0. Тибо Вион центрира много добре от ъглов удар. Валентин Антов се отскубна от защитата на Струмска слава и оставен непокрит вкара с глава.

В 30-ата минута Тиаго Родригес бе изведен сам срещу вратаря на тима от Радомир, но не успя да реализира.

След 60-ата минута Акрапович подмени целия отбор, а в игра влезе и каращия проби ганаец Иса Худа.

В 72-ата минута "червените" поведоха с 3:0. Ахмедов изведе Джером Синклер по десния фланг, който центрира, а Рафаел изпревари защитник на тима от Радомир и вкара хубав гол за 3:0.

В 87-ата минута Адалберто Пеняранда направи отличен пробив до десния фланг на атаката на ЦСКА. Той навлезе в наказателното поле и намери Ахмед Ахмедов, който изпревари защитник на Струмска слава и на празна врата реализира четвъртия гол.

Преди този двубой "червените" изиграха три контроли на лагера в Турция и спечелиха с 4:0 срещу втория отбор на Алания, завършиха 0:0 със Стал Миелец и победиха Септември Симитли с 3:0. Следващата контрола на ЦСКА е на 29 януари срещу Пирин (Благоевград).