Херо: Счупиха носа на Василев, а фаул няма! Излизаме да елиминираме Левски за Купата

Бившият национален селекционер изрази възмущението си от съдийството на Георги Димитров

Публикувана: 27 Февруари, 2021 20:12
4 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1577
Снимка: fakti.bg
Оценка 3.5 от 2 гласа.

Наставникът на Берое Димитър Димитров даде своя коментар след загубата с 1:2 от Черно море на стадион "Тича". Бившият национален селекционер изрази възмущението си от съдийството на Георги Димитров. Херо довери, че преди първия гол на "моряците" е бил счупен носа на бранителя на заралии Александър Василев.

"Позитивите най-вече ги видях през второто полувреме, когато бяхме много по-активни и създадохме положения. Беше равностоен мач, за жалост вкарахме само един гол. Първото полувреме беше на домакините, второто наше. Реализацията не ни достигна. След почивката имахме положения, можехме и да спечелим мача. Говорим обаче за умение, за концентрация, за опит. През първото полувреме не стояхме добре. При първия гол счупиха носа на Александър Василев, а дори не дадоха фаул. Това е подигравка с футбола, какво да говоря. Даже да губим, искам да видя поведение, каквото видях днес през второто полувреме. Винаги има наказани и контузени, които липсват, но това е част от футбола. За Левски това е мачът на годината, ще хвърлят всичко за Купата на България, но и за нас е важен мач, ще излезем да спечелим този мач", заяви Херо след поражението във Варна.