• шампионска лига-
  • байерн мюнхен

Вратарят бе заменен на полувремето на мача между Страсбург

ПСЖ губи Кейлор Навас за реванша с Байерн Мюнхен - 1

Вратарят на Пари Сен Жермен Кейлор Навас получи контузия при победата с 4:1 като гост на Страсбург в мача от Лига 1 и е под въпрос за предстоящия четвъртфинален мач реванш от Шампионска лига срещу Байерн Мюнхен на „Алианц Арена“. Навас беше заменен на полувремето на мача между Страсбург и ПСЖ и има основателни притеснения сред парижани, че костариканецът ще пропусне срещата във вторник.

Вратарят на Пари Сен Жермен се представи много силно в първия четвъртфинал на „Алианц Арена“. Ако Навас не бъде готов за реванша срещу Байерн, той ще бъде заменен от Серхио Рико.

Марко Верати и Алесандро Флоренци са възстановени от коронавирус. Двамата ще могат да бъдат на разположение на Маурисио Почетино за мача на „Парк де Пренс“.