Милан се издъни срещу Сасуоло (ВИДЕО)

Публикувана: 21 Април, 2021 21:28
1 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1154

Сасуоло победи Милан като гост с 2:1 в мач от 32-ия кръг на италианската Серия "А". Грандът от Милано изигра силно първо полувреме и изглеждаше, че ще спечели очаквано с лекота домакинството си.

Чалханоглу откри резултата в 30-ата минута и внесе спокойствие в редиците на "росонерите".

Четирите смени на Сасуоло след почивката обаче дадоха резултат и резервата Распадори наниза два болезнени гола в края на мача.

Гостите изравниха в 76-ата и стигнаха до пълен обрат на "Джузепе Меаца" в 83-ата минута. Пълният обрат беше изкован с много силна игра, а не плод на късмет.

Така Милан остава с 66 точки на второто място, но вече и с мач повече пред третия Аталанта. Сасуоло е осми с 49 пункта.