• гърция-
  • норвегия-
  • контрола-
  • евро 2020

Звездата на скандинавците Ерлинг Холанд игра цял мач, но не успя да спаси тима си от поражение

Гърция би Норвегия в контрола - 1

Отборът на Гърция победи с 2:1 Норвегия в контролен мач, който се изигра на стадион “Ла Росаледа” в Малага. Звездата на скандинавците Ерлинг Холанд игра цял мач, но не успя да спаси тима си от поражение. Само преди дни той именно донесе успеха с 1:0 над Люксембург с 1:0 в добавеното време.

Южните ни съседи откриха резултата в 13-ата минута чрез Йоргос Мацурас. Само осем минути по-късно резултатът беше удвоен, като попадението отбеляза Анастасиос Андруцос. През втората част Норвегия стигна до почетен гол чрез Стефан Страндберг след асистенция на Мартин Йодегор. Резултатът се запази до края.