• цска-
  • войводина-
  • контрола
ЦСКА загуби от Войводина - 1

ЦСКА загуби с 0:1 от Войводина в контрола, която се игра пред над 2500 зрители в Нови Сад. Единственото попадение отбеляза Александър Катай в 24-та минута. Като цяло домакините надиграха българския тим и заслужено спечелиха проверката.

Армейците започнаха по-добре срещата и първоначално имаха лек превес. Постепенно домакините изравниха играта, а в 9-та минута можеха и да открият резултата, когато Абубакар изскочи очи в очи с Черни, но стражът на армейците  изби в корнер удара на нападателя.

В този период на първото полувреме играта бе двуостра и с опасности и пред двете врати. Така се стигна до 24-та минута, в която Александър Катай откри резултата. Футболистът на домакините бе изведен в наказателното поле на червените, преодоля Апостол Попов и със силен шут по диагонал от 5-6 метра разстреля Черни.