• милан-
  • верона-
  • 3:2-
  • серия а

Гостите поведоха с гол на Капрари, а в 24-ата минута Барак бе точен от дузпа и удвои за Верона, но...

Милан показа характер и постигна обрат срещу Верона - 1
Снимка: EPA/БГНЕС

Отборът на Милан обърна Верона с 3:2 в мач от осмия кръг на Серия А, който бе с изключително драматичен резвой.

Гостите поведоха с гол на Капрари, а в 24-ата минута Барак бе точен от дузпа и удвои за Верона.

През втората част обаче Оливие Жиру върна един гол за "росонерите", което даде тласък на тима.

В 76-ата минута Кеси реализира от бялата точка и възстанови равенството, а секунди по-късно Гюнтер имаше нещастието да си отбележи автогол и да поднесе победата на противника.

Така Милан отново се изкачи на първото място, събирайки 22 точки, докато Верона е на 13-а позиция с 8 пункта.