Лудогорец загуби второто дерби с ЦСКА за сезона, като така авансът на тима се свлече до 2 точки, но това, от което не е доволен треньорът Станислав Генчев, е начинът, по който „орлите“ допуснаха попадение в собствената си врата.
„Цяла седмица говорим, че ЦСКА са най-силни при статични положения и центрирания, а накрая точно по такъв начин да получим гол. Това е една грешка, от която бяхме наказани“, каза Генчев в интервюто след мача.
Той изрази и притеснение от разликата на върха, защото играта на отбора му в последните два мача никак не му се е харесала. Наставникът на шампионите дори призна, че ще има поводи за притеснение, ако тенденцията от последните два мача се пренесе и през пролетния полусезон.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Левски 1914
Коментиран от #4
20:05 20.12.2021
2 До тук Домуси
20:08 20.12.2021
3 Алиага
20:29 20.12.2021
4 Този коментар е премахнат от модератор.