Целият футболен свят говори за този гол (ВИДЕО)

• гол шедьовър

Той се случи в рамките на турнира Лига на конференциите

Целият футболен свят говори за този гол (ВИДЕО) - 1
Снимка: EPA/БГНЕС

Френският Олимпик Марсилия победи гръцкия ПАОК с 2:1 у дома в първи четвъртфинал между двата отбора от Лигата на конференциите.

Мачът бе маркиран от изключителен гол от звездата на домакините Димитри Пайе. Офанзивният френски футболист отправи изящен удар в 35-ата минута на мача от воле, а топката влетя зрелищно от разстояние във вратата на солунския отбор.

Целият футболен свят говори за изпълнението на бившия играч на Уест Хем, а дори в социалните мрежи се срещат твърдения, че това е най-добрият гол, вкарван някога във футбола.