Манчестър Сити разгроми Тотнъм, въпреки че губеше с 0:2 на почивката

• манчестър сити-
  • тотнъм хотспър

„Гражданите“ на практика извадиха „шпорите“ от спора за топ 4

Манчестър Сити разгроми Тотнъм, въпреки че губеше с 0:2 на почивката - 1

Манчестър Сити постигна нов знаменит обрат във Висшата лига срещу Тотнъм Хотспър. „Гражданите“ губеха с 0:2 на полувремето, а след паузата стигнаха до категоричен успех с 4:2.

Деян Кулушевски и Емерсон шокираха домакините с късните си попадения през първата част, а след паузата Хулиан Алварез и Ерлинг Холанд имаха нужда от по-малко от 3 минути, за да изравнят резултата.

След това Рияд Марез се разписа на два пъти и така донесе трите точки за своя тим, с което доближи Сити на 4 точки от лидера - Арсенал.

Тотнъм междувременно се превърна в аутсайдер в борбата за топ 4, защото възпитаниците на Антонио Конте изостават с цели 5 точки от Нюкасъл Юнайтед и вече са с мач повече от „свраките“.