• пеп гуардиола-
  • фенове-
  • тотнъм-
  • висша лига

Искам нашите фенове тук, искам нашите фенове да подкрепят всеки корнер, всяко едно действие, защото Тотнъм са един от най-трудните противници срещу които съм се изправял

Гуардиола скочи на феновете на Сити - 1

Мениджърът на Манчестър Сити – Пеп Гуардиола, с е изказа доста критично по адрес на феновете на тима след знаменития обрат срещу Тотнъм. „Гражданите” се наложиха с 4:2 над лондонския си съперник, въпреки че на почивката губеха с 0:2.

„Нашите фенове бяха много тихи през първите 45 минути. Искам нашите фенове обратно. Искам нашите фенове тук, искам нашите фенове да подкрепят всеки корнер, всяко едно действие, защото Тотнъм са един от най-трудните противници срещу които съм се изправял. Освиркваха ни защото губехме в резултата, но през втората част играхме добре, имахме много повече шансове”, сподели Гуардиола след мача.