• шампионска лига

Вини и Де Бройне със супер голове

Люта битка на "Бернабеу", Реал и Ман Сити ще решават всичко помежду си на "Етихад" - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Реал Мадрид и Манчестър Сити не се победиха в първия мач от полуфиналите на Шампионска лига този сезон. Срещата на "Бернабеу" завърши при резултат 1:1. Винисиус Жуниор вкара след силен шут за домакините в 36-ата минута, супер асистенция на Едуардо Камавинга. Кевин Де Бройне с още по-мощен изстрел пък реализира за гостите в 67-ата минута. Така всичко във футболния дуел между тимовете с наставници Карло Анчелоти и Пеп Гуардиола ще се реши на реванша в Манчестър. Срещата-реванш ще е следващата сряда. Първия мач премина при очаквано високо темпо. В другия полуфинален дуел на турнира ще спорят градските съперници Милан и Интер. Реал М е настоящ шампион в състезанието.