Голяма битка за титлата в Гърция! ПАОК и Десподов громят солиден опонент

Четири гранда в 3 точки разлика

Голяма битка за титлата в Гърция! ПАОК и Десподов громят солиден опонент - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

ПАОК Солун и Кирил Десподов победиха Ламия с 3:0 в двубой от 13-ия кръг в шампионата на Гърция. Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр за "черно-белите" и остана на терена през всичките 90 минути.

Йоанис Константелиас откри резултата в 21-ата минута. Рафа удвои за домакините две минути преди почивката.

Жоан Састре оформи класическия успех за ПАОК в 57-ата минута на срещата.

Отборът на Десподов е 3-и в класирането с 29 точки след четвъртата си поредна победа, а лидерът Панатинайкос има две точки повече. Ламия заема седмо място до момента. АЕК е с 30 т., Олимпиакос с 28 пункта.