Трудна, но сладка победа за Григор Димитров във втори кръг на Australian Open

• григор димитров-
  • тенис-
  • тенис на корт-
  • australian open

Гришо победи Мартон Фучович с резултат 4:6, 6:3, 7:6, 6:2 след три часа и 30 минути игра

Трудна, но сладка победа за Григор Димитров във втори кръг на Australian Open - 1

Григор Димитров победи коварния унгарец Мартон Фучович в първи кръг на Australian Open с резултат 4:6, 6:3, 7:6, 6:2 след три часа и 30 минути игра.

Българинът имаше трудности в първия сет и в началото на втория, но след това успя да вдигне нивото в своята игра, като заслужено се поздрави с успеха.

В четвъртата част Фучович имаше физически проблеми, като се придвижваше по-бавно и краката му не работеха на добро ниво, а Гришо се възползва максимално от това, успявайки да се класира във втори кръг, където очаква победителя от двубоя между Себастиан Офнер и Танаси Кокинакис.