17 Януари, 2024 17:35 1 134 10

Левски със загуба от преднина 2:0, поражението е от тим от Б група на Унгария

Контролите не са много важни като резултат, но българският футбол сякаш отстъпва на унгарския

Левски със загуба от преднина 2:0, поражението е от тим от Б група на Унгария - 1

Левски започна 2024 година със загуба от унгарския Вашаш с 2:3 в първата си контрола. Тимът с наставник Николай Костов дапусна пълен обрат, след като поведе с 2:0 с попадения на Вандерсон Цунами и Илиян Стефанов. Те реализираха в 15-ата и 50-ата минута. В рамките на 20-ина минути, в края на двубоя, обаче Вашаш, който е в Б група на Унгария обърна мача. Срещата се игра в Белек, Турция.