Славия завърши лагера в Банско с победа над Марек

• контрола

Славия победи с 2:0 като гост Марек Дупница

Славия завърши лагера в Банско с победа над Марек - 1
Снимка: Архив БГНЕС

Славия победи с 2:0 като гост Марек в контролна среща. С двубоя на стадион “Бончук” приключи подготвителният лагер на “белите” в Банско.

Голове на Роберто Райчев и Кристиан Балов след почивката осигуриха четвъртия пореден успех в предсезонните проверки за отбора, воден от Златомир Загорчич. Удари на Иван Минчев и капитана Галин Иванов срещнаха гредите на вратата на домакините от Дупница.

Райчев откри резултата в 64-ата минута, а само пет минути след това юношата Балов оформи крайния резултат в полза на Славия.

На 12 юли (петък) от 18:30 часа на стадион “Александър Шаламанов” ще бъде официалното представяне на състава за новия сезон. Половин час по-късно ще започне приятелската среща със Спортист (Своге).

Състав на Славия: Николай Кръстев, Мартин Георгиев, Емил Стоев, Виктор Генев, Куентин Зеедорф, Емил Мартинов, Чунг Нгуен До, Галин Иванов, Тони Тасев, Роберто Райчев, Мартин Сораков (като резерви влязоха Светослав Вуцов, Владимир Николов, Венцислав Керчев, Ертан Томбак, Денислав Александров, Карл Фабиен, Васил Казълджиев, Иван Минчев, Кристиан Балов)