Стивън Хокинг
Геният на нашето време се колебае между историята за терминаторите и нуждата от роботи в домакинството
“ Развитието на изкуствения интелект може да се окаже най-опасното или най-полезното нещо за човечеството. Все още не знаем какъв ще бъде сценарият „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
14:39 13.02.2012
2 Prelude
Второ във вакуума енергия наистина няма.
18:14 13.02.2012
3 гост
За недоучените чифути като тоя по-долу ще кажа, че енергията е потенциал и вакума като таъв е с нулев потециал или с други думи с безкрайна енергия! ( прочети що е инплозия)
А какво ще кажете масата нараства ли при субсветлинна скорост! А колайдера? А неутриното? А скоростта на светлината = световен рекорд!??
Аинщаил лъже и то съвсем целенасочено или като всеки евреин е въздух под слабо налягане! Или е малоумник или лъжец = изберете сами! По=долу от евреин няма как да падне!
11:41 14.02.2012
4 Prelude
11:57 14.02.2012
5 DerFicker
12:18 14.02.2012
6 Гой
23:58 14.02.2012
7 Prelude
02:58 16.02.2012
8 Марков
19:27 06.02.2016
9 марков
15:50 21.02.2016
10 Стоян
01:07 29.07.2018
11 Вал40
Затова няма никакви записки от ранните му години, преди да се превърне от пълен некадърник в "гений".
19:16 22.02.2020
12 Вал40
Затова няма никакви записки от ранните му години, преди да се превърне от пълен некадърник в "гений".
19:18 22.02.2020