Украйна ще нанася превантивни удари по обекти, които Русия използва за военни цели, заяви украинския президент Володимир Зеленски в снощното си видеообръщение към нацията, предаде Ройтерс. Агенцията отбелязва, че това се случва на фона на разширяването на спектъра на ударите от страна на Киев срещу енергийната инфраструктура на Русия в опит да се принуди Москва да седне на масата на преговорите, предаде БТА.
"Дадох указания на разузнавателните ни служби и на въоръжените сили да действат превантивно срещу обекти, които Русия използва за разширяване на военните си действия", заяви Зеленски.
Вчера украински безпилотни летателни апарати прекъснаха електроснабдяването в най-големия град в контролирания от Русия Кримски полуостров и нанесоха удари по обекти в централната и южната част на руската европейска територия на фона на задълбочаващата се криза с горивото в Русия, вероятно породена от продължаващите удари на украинските сили срещу нефтопреработвателни заводи и съоръжения от енергийната инфраструктура, посочва Ройтерс.
Нефтопреработвателният завод в столицата Москва ще бъде изведен от експлоатация за поне шест месеца, след като претърпя значителни щети при украински атаки с дронове, съобщиха източници от бранша, което затруднява усилията на Русия да се справи с недостига на гориво, акцентира световната агенция.
Производството на нефтопродукти и кокс в Русия е спаднало с 13,5 процента на годишна база през този май, като темпът на спад се е ускорил в сравнение с по-ранните периоди, сочат официални данни, публикувани вчера. Русия, третият по големина производител на петрол в света, спря да публикува голяма част от данните си за производството и износа на петрол след началото на войната в Украйна през 2022 г., припомня Ройтерс.
Кремъл отбеляза вчера, че пратениците на САЩ Стив Уиткоф и Джаред Къшнър са били заети с други въпроси, и изрази увереност, че контактите с тях относно Украйна ще се възобновят в момента, в който двамата преговарящи са свободни, предаде Ройтерс.
Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков направи този коментар, когато беше запитан дали Вашингтон може да изпрати други преговарящи, докато Уиткоф и зетят на американския президент Доналд Тръмп са заети. Двамата са част от преговарящия екип на САЩ за мирното споразумение с Иран.
"Доколкото разбираме, контактите ще продължат", заяви Песков. "Естествено, те (Уиткоф и Къшнър - бел. ред.) са ангажирани с други дела, но в един момент ще се освободят и ние разчитаме да продължим работата си", добави той.
Говорителят отбеляза, че Русия е благодарна на пратениците за усилията им относно Украйна, които той определи като "много конструктивни". "Те имат желание да се вслушат във всички страни - това е изключително ценно точно сега", обърна внимание той.
Република България последователно подкрепя суверенитета и териториалната цялост на Украйна в нейните международно признати граници, както и европейската и евроатлантическа перспектива на Украйна. България е част от усилията на ЕС, НАТО и международната демократична общност в подкрепа на Украйна. Приоритет на българската външна политика е осигуряването на правата на лицата, принадлежащи към българското национално малцинство, което е важен мост на приятелството и сътрудничеството между двете страни.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Последния Софиянец
Коментиран от #8, #33, #95
07:17 25.06.2026
3 ЕВРОПИЙЦИТЕ
Коментиран от #52, #196, #198
07:17 25.06.2026
4 Отговорът
Коментиран от #166
07:18 25.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Само да питам, Германия Беше бомбардирана през ВСВ с " Тотални- килимни "бомбардировки.И предаде ли се, до като Червената армия на 9 май 1945 г не смачка нацистите в Берлин? Не.
А някои Немски подразделения са се били и след обявяването на капитулацията на Германия. Пример : боевете в Прага.
Коментиран от #60, #211
07:21 25.06.2026
7 Мишел
Коментиран от #208
07:21 25.06.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 ЗИЛ 117
Фидел Кастро 1992 г.
Коментиран от #69
07:22 25.06.2026
10 ЗИЛ 117
Динамиката по години изглежда така:
2022 - 118,5 хиляди
2023 - 405,4 хиляди
2024 - 595 хиляди
2025 - 621 хиляди
Всеки файл съдържа пълно име, снимка, обстоятелства на смъртта или изчезването, местоположение, контакти на роднини.
Коментиран от #15, #199
07:22 25.06.2026
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 ЗИЛ 117
07:22 25.06.2026
13 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Коментиран от #29
07:23 25.06.2026
14 Няма край руският позор!
07:23 25.06.2026
15 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #10 от "ЗИЛ 117":
Моите Данни са от вчера.07:24 25.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Някой да припомни
Коментиран от #105
07:26 25.06.2026
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Холо ко
07:27 25.06.2026
20 За Русия не ни пука
Аман от тия загрижени за Руссия статии!
Коментиран от #55
07:27 25.06.2026
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 ПРОДАВАТ
МОДИ ПЛАША В РУПИИ.
ИНДИЯ ПРОДАВА НА ПУТИН
БЕНЗИН
ПУТИН ПЛАША В ДОШАРИ
ЕЙ ТОВА Е
РУСКИ РЕЗИЛ .
БИЗНЕС ПО ПУТИНСКИ.
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
Коментиран от #107
07:28 25.06.2026
23 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Коментиран от #80
07:29 25.06.2026
24 Киев за три дни
Втората армия и първа ядрена сила в света опят абаcpaлась.
07:29 25.06.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 ТРАГИЧНАТА СЪДБА НА 404
07:30 25.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Жалки жертви на
Русия ще има
Европа ще се разтури от лудост
07:30 25.06.2026
29 Хм Хм
До коментар #13 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Една Жена Каза, че украински хакери са хакнали руското министерство на отбраната. Руските загуби от 3 руснака за един украинец през 2022 г. са нараснали на 6 към 1. И както се казва - Ужас!Коментиран от #46
07:32 25.06.2026
30 Всяка сутрин милиарди хора се събуждат
07:32 25.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА
Коментиран от #41
07:33 25.06.2026
33 ТИ ГЛЕДАЙ
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Да не Удари Бункера.Че КУЦОКРАКИЯ ПЛЪХ
ЩЕ го затрупат Завинаги.
07:35 25.06.2026
34 А КАКВО ЩЕ СТАНЕ
Коментиран от #39, #40, #44, #50, #108
07:35 25.06.2026
35 Така е
И повече изтрезвлтелни отделения.
07:36 25.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 СТРАХ И ПАРАНОЯ
ВЕЧЕ Е ПОСТАВИЛ
80 ПВО СИСТЕМИ
ОКОЛО ВАЛДАЙСКОТО ОЗЕРО.
ХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА
ПОСЛЕ В МАСКВА СЕ ЧУДЯТ
ГДЕ НАШЕ ПВО.
07:37 25.06.2026
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Кой? Къде?
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
Да не би Лондон да прави СВО в Мацква?Коментиран от #131
07:38 25.06.2026
40 ДАНО
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
ЧЕ ТОГАВА НАТОНАИСТИНА
ЩЕ ЗАПОЧНАТ ВОЙНА
СЪС
РАШЪН ПЕДЕРЕЙШЪН.
07:38 25.06.2026
41 реалистъ
До коментар #32 от "БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА":
На Острова е спокойно, Москва гори.Коментиран от #48, #49
07:38 25.06.2026
42 Дон Корлеоне
Коментиран от #45
07:39 25.06.2026
43 ТРЯБВА ДА СИ МНОГО ТЪП
07:40 25.06.2026
44 За тях нищо
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
За теб - ще те приберат за халюцинации заради употреба на бояришник.07:40 25.06.2026
45 Пиночет
До коментар #42 от "Дон Корлеоне":
А ти кога пускаш ,че не издържам вече ?07:40 25.06.2026
46 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #29 от "Хм Хм":
Вашите " Жени"саКу
Раи
И лъжат като за умряло. Ха-ха-ха
Знаем, колко Украинки" работят" у Немско. И какво работят също знаем.
И знаем колко скочи заболеааемоста с полово предавани болести например във Варна, след 24.02.2022
Коментиран от #106
07:41 25.06.2026
47 Този коментар е премахнат от модератор.
48 ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО
До коментар #41 от "реалистъ":
Спокойно е ЗАСЕГА.07:41 25.06.2026
49 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #41 от "реалистъ":
От Москва Ви пища рано сутрин.Спокойно закусвам.
07:42 25.06.2026
50 Тогава
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
рязко ще забравиш родния си руски и ще проговориш перфектен английски.Щото от бране на ягоди там не се научава.
Коментиран от #59
07:43 25.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 БРИТАНЦИТЕ ЕСКАЛИРАТ КОНФЛИКТА
07:44 25.06.2026
55 Зеленски опитва номера с "Вуте"
До коментар #20 от "За Русия не ни пука":
Или:"На нас ни е зле, ама и на Русия да не и е добре"Без да си прави сметката че Русия отвръща винаги десеторно и то на десеторно по-малка площ.
Но логиката и аритметиката не са му силните страни. Все пак има всички данни за журналист.
Освен това британците и европейците не могат произвежат на месец и част от ракетите и дроновете които Русия произвежд!
А и САЩ са заети да попълват изпразнените си складове и тези на Израел.
07:44 25.06.2026
56 Топчията
Коментиран от #61
07:45 25.06.2026
57 Тцъ, йок!
До коментар #51 от "Да се изредим дружно":
Не искам да пипна бордейни болести.07:46 25.06.2026
58 Българин
Коментиран от #66
07:46 25.06.2026
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Антирашист 763
До коментар #6 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Манипулация е да се съпоставя всв с рашистката войнаКоментиран от #72
07:47 25.06.2026
61 Все забравяш,
До коментар #56 от "Топчията":
че са неможачи. Могучая е само градска легенда.07:47 25.06.2026
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Не, знам го от завърнали се от Острова
До коментар #59 от "ТИ ОТ ОПИТ ЗНАЕШ":
твои колеги. Английския го докарват с руски окончания.07:48 25.06.2026
65 ТАГАРЕВ БИЛ СЪБРАЛ КУФАРИТЕ
07:49 25.06.2026
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Няма значение какво
07:51 25.06.2026
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Антирашист 764
До коментар #9 от "ЗИЛ 117":
Фашшзма сега е в просия,тя отговаря на почти всички критерии за фашистка държава . Не спори а чети за фашистката държава !Коментиран от #73, #200
07:51 25.06.2026
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Не на почти, а
До коментар #69 от "Антирашист 764":
на абсолютно всички.Коментиран от #202
07:53 25.06.2026
74 Дон Корлеоне
07:54 25.06.2026
75 Тоа па
До коментар #21 от "А МОЧАТА?":
Натресоха ти еврото без да те питат... прибират ти парите без да те питат, за да ги пращат за златни тоалетни...нафрашкаха те с бустери за да можеш да пътувашКоментиран от #79
07:54 25.06.2026
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Така е!
До коментар #75 от "Тоа па":
Копейската мъка край няма. И Земята е плоска, и те чипират с хеликоптери, и т.н.07:56 25.06.2026
80 Антирашист 765
До коментар #23 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Никога броя на жертвите не е повод за гордост !Коментиран от #88
07:57 25.06.2026
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Националист
07:58 25.06.2026
83 Атина Палада
07:58 25.06.2026
84 Артилерист
07:58 25.06.2026
85 Този коментар е премахнат от модератор.
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Гоце
До коментар #81 от "Оня с мотиката":
На рашиста мотиката трябва да бъде наврява в .... .Коментиран от #100
07:59 25.06.2026
88 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #80 от "Антирашист 765":
Само Ти го тълкуваш като повод за гордост, с ограничения си мзк08:00 25.06.2026
89 Вълк
До коментар #85 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Няма руска баня има финска баня. Те рашистите и за азбуката казваха че Ленин я написал.Коментиран от #98
08:01 25.06.2026
90 Този коментар е премахнат от модератор.
91 Урконюзинформ
Коментиран от #94
08:02 25.06.2026
92 Хахааа!
До коментар #85 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Шегаджия!Прекалено много руски филми, не само в петък вечер, м?
08:03 25.06.2026
93 Гошо
До коментар #70 от "Само копейките не се къпят":
Да ,даже още от преди Потопа сме ги имали тия баниКоментиран от #97
08:04 25.06.2026
94 Е да, в мечтите всичко
До коментар #91 от "Урконюзинформ":
е възможно.Коментиран от #99
08:05 25.06.2026
95 Мегафон
До коментар #2 от "Последния Софиянец":
Не е "сеизмично", а акустично оръжие. Има маааалка разлика. Виж за Турция и Филипините не е много ясно.08:05 25.06.2026
96 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
САЩ с най модерни ракети бомбиха Иран.
Сега ще платят 300 млрд " за въстановяване"
Хахааххах
Коментиран от #101, #102, #155
08:05 25.06.2026
97 Копей, тук където копнеш,
До коментар #93 от "Гошо":
разкопаваш терми с канализация.Глей си външните кенефи и си трай!
Коментиран от #110
08:07 25.06.2026
98 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #89 от "Вълк":
Ти рпзлика правиш ли между двете?08:07 25.06.2026
99 Пудел с пачки
До коментар #94 от "Е да, в мечтите всичко":
Май не ти ясно нито къде се намираш, нито какво може да ти се случи много скоро. Мнсипрост.08:07 25.06.2026
100 Оня с мотиката
До коментар #87 от "Гоце":
Гресирания ,мини да те пробвам със сапа и носи 5€врака за услугата .08:07 25.06.2026
101 Геостратег
До коментар #96 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Така се прави. САЩ бомбиха Германия и Япония - после ги възстановиха и САЩ станаха световна сила номер 1.А Русия - бомби, граби и навсякъде мизерия. Всички ги мразят.
Коментиран от #111
08:09 25.06.2026
102 Кво те касае
До коментар #96 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Хвърлят им стръв зарад канала.Е и?!
Аман от завистливци! Ами премести се в Иран бре!
08:09 25.06.2026
103 Русофил
Коментиран от #204
08:09 25.06.2026
104 Айше
08:10 25.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР
До коментар #46 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
НАЙ ТЪРСЕНИ САРУСКИНИТЕ
ЗА ПО 50 ЕВРО
ВСИЧКИ ГИ РАБОТЯТ
У ГЕРМАНИЯТА
РУСКИНЯТА Е НОМЕР 1 .
Коментиран от #117, #120, #130
08:10 25.06.2026
107 Мишел
До коментар #22 от "ПРОДАВАТ":
Фантазиташ. Търговските плащания между Русия и Индия са само в рубли и рупии. При държавите от БРИКС също са в национални валути.Коментиран от #129, #141, #145, #175
08:10 25.06.2026
108 Ха ха ха ха
До коментар #34 от "А КАКВО ЩЕ СТАНЕ":
Москва ще стане на стъкло.08:11 25.06.2026
109 Този коментар е премахнат от модератор.
110 Историк
До коментар #97 от "Копей, тук където копнеш,":
Ами тези терми са били римски ,кво общо имате с римляните бре тюркомонголски навлеци ?Коментиран от #143
08:12 25.06.2026
111 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #101 от "Геостратег":
И после- 80 Годино американски бази в Япония и Германия.Чуждо военно присъствие = окупация.
Без значение в каква красива хартийка си завил акуто- на нормалните хора им мирише.А На вас жълтопаветниците вие вкусно.
Коментиран от #118, #121
08:12 25.06.2026
112 Този коментар е премахнат от модератор.
113 ОТЛОМКА
ГОРИ.
ЛИТЪР БЕНЗИН А95 СТИГНА
140 РУБЛИ
НО ПО ВЕРОЯТНО Е
СКОРО ИЗОБШО ДА ГО НЕМА .
НЯМА КРАЙ РУСКИЯ ПОЗОР
08:13 25.06.2026
114 МеракЛията
До коментар #109 от "Шафьоро":
А ти пускаш ли отново в дивия ,след операцията за май. сълла ?08:13 25.06.2026
115 Този коментар е премахнат от модератор.
116 az СВО Победа 81
Запали храма Иов Почаевски пълен с цивилни, криещи се там от боевете в града.
Досущ нацистки зверства от времената на ВСВ!
Коментиран от #124, #150, #177
08:15 25.06.2026
117 Този коментар е премахнат от модератор.
118 Каквото и да напишеш, не е аргумент
До коментар #111 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Сега е 21 век, а не 19-ти. Тук е България, а не Раша. Ние сме в ЕС, а не част от РФ.България не те е бомбичка никога.
Млък!
08:16 25.06.2026
119 Копейкин
08:16 25.06.2026
120 Ами
До коментар #106 от "ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР":
Май кятти ,за 10 €врака я дърмонят турските тираджии 😬08:17 25.06.2026
121 Сол и Газ
До коментар #111 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Както щеш го наричай Япония и Германия са велики държави и хората живеят добре, а под рудко робство цари мизерия.Коментиран от #125
08:17 25.06.2026
122 Този коментар е премахнат от модератор.
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Този коментар е премахнат от модератор.
125 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #121 от "Сол и Газ":
Велики и богати са две различни неща. Сега са окупирани. А парите свършват.08:21 25.06.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Трол
08:23 25.06.2026
128 Врислав
08:23 25.06.2026
129 Дахау
До коментар #107 от "Мишел":
Това вече са фантазии. Нито рублата, нито рупиите са конвертируеми и за нищо не стават.Русия няма какво да купи за рупии, а индия за рубли.
Коментиран от #135
08:24 25.06.2026
130 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #106 от "ЧЕРВЕН ГЕЙТЪР":
Изтриват ми отговора, защото пища че мислиш ккраинките за рускини. Те не говорят украински в Германия, както и в БългарияКоментиран от #154
08:24 25.06.2026
131 Това ще да е
До коментар #39 от "Кой? Къде?":
по-вероятно.08:24 25.06.2026
132 Този коментар е премахнат от модератор.
133 Този коментар е премахнат от модератор.
134 Този коментар е премахнат от модератор.
135 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #129 от "Дахау":
Нацинални индийски или Руски стоки бе ограничен!!!!Коментиран от #144, #149
08:25 25.06.2026
136 Васил
08:25 25.06.2026
137 Стига
08:25 25.06.2026
138 Този коментар е премахнат от модератор.
139 Клатислив Фостенко
До коментар #112 от "Не че не сме много славяни, а никак":
Гледай само да вдигнеш кръвното. Нищо на никого не си дал, защото нито си славянин, нито си грамотен, нито си българин, анонси изметдолнациганска.08:26 25.06.2026
140 Да бе!
До коментар #105 от "Ха ха ха":
Толкова по-умен, че докара страната си до просешка тояга! Това, което ти поднасят за успехите на Украйна и упадъка на Русия, са приказки за наивни укрофили и русофоби... Нещата там изобщо не са такива, каквито тази категория хора биха желали да бъдат! Особено приказките за украинските военни успехи...08:29 25.06.2026
141 Дахау
До коментар #107 от "Мишел":
Понеже си много умен, обясни ми, как функционира следната сметка:"Общият стокообмен между Индия и Русия е около 70 милиарда долара, но Русия купува от Индия стоки само за 5 милиарда - тоест Русия има излишък от рупии, които не могат да бъдат похарчени."
ако търговията е рупии и рубли, които вървят само в РФ и Индия.
08:29 25.06.2026
142 Удри копейката с лопатЕто!
08:29 25.06.2026
143 Ами генът ми е средиземноморски бре,
До коментар #110 от "Историк":
кви да са термите? Няма да са руски я, недоучен "историко" с трети клас. Като Коцето, историкът с купените дипломи.Я бегай!
08:30 25.06.2026
144 Дахау
До коментар #135 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Прочети 141, отворко.08:30 25.06.2026
145 Този коментар е премахнат от модератор.
146 Този коментар е премахнат от модератор.
147 Този коментар е премахнат от модератор.
148 Този коментар е премахнат от модератор.
149 Дахау
До коментар #135 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Димек руснаците ще купят къри и кукурма за 65 милиарда до си похарчат рупиите.Коментиран от #162
08:31 25.06.2026
150 Този коментар е премахнат от модератор.
151 Опитите продължават
До коментар #148 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Точно пък го правят. Имбицилът си е имбицил. Ти си доказателство.Дори при животните се наблюдава.
08:33 25.06.2026
152 Русия затъва все по-дълбоко.До шия.
08:33 25.06.2026
153 Този коментар е премахнат от модератор.
154 Дахау
До коментар #130 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Путин, какво каза "украинците са руснаци".Противоречиш на Путин ли, шушляк?
08:35 25.06.2026
155 Този коментар е премахнат от модератор.
156 Този коментар е премахнат от модератор.
157 Бомбят Русия на поразия
Сам са нахендри с това СВО.
08:36 25.06.2026
158 Този коментар е премахнат от модератор.
159 Натовско оръжие громи Русия
08:37 25.06.2026
160 1001
Коментиран от #170
08:38 25.06.2026
161 Този коментар е премахнат от модератор.
162 Този коментар е премахнат от модератор.
163 Путине
Сега избиват и руснаци в...РУСИЯ
Честито ти СВО.
Коментиран от #181
08:39 25.06.2026
164 Този коментар е премахнат от модератор.
165 Този коментар е премахнат от модератор.
166 Многоходовото
До коментар #4 от "Отговорът":
градинско джудже Хаяско провали специалната ВО, унищожи 2 милиона руски войници и фалира Русия. Сега проси заеми от господаря си Китай.Коментиран от #176, #193
08:40 25.06.2026
167 1234
08:40 25.06.2026
168 Този коментар е премахнат от модератор.
169 Старчо Сарача
Коментиран от #173
08:41 25.06.2026
170 Този коментар е премахнат от модератор.
171 Този коментар е премахнат от модератор.
172 Този коментар е премахнат от модератор.
173 Русофил
До коментар #169 от "Старчо Сарача":
Украйна загуби отдавна. И ще продължи да губи до разпада на Руската федерация.08:42 25.06.2026
174 Този коментар е премахнат от модератор.
175 Спас
До коментар #107 от "Мишел":
Сега тва, че сиТъп е ясно! Но не е зле да прочетеш за брикс и после да фантазираш. Брикс до този момент е не приел нито едно, повтарям нито едно решение скрепено с договор помежду им. Долара остава валута помежду им. Опитите за смяната му са на Китай с тяхна валута, но това е пагубно за членовете му. В крайна сметка брикс си остана куха организация,както предшественика му Шанхайската организация. Апропо на Китай особенно след самоубийството на Путин в Украйна брикс не им е важен, те владеят членовете му и без организацията бриксКоментиран от #179
08:44 25.06.2026
176 Путенпе тактик
До коментар #166 от "Многоходовото":
Всъщност изчисти руското общество от алкохолици, бездомници, наркомани, пандизчии, длъжници и малоумници, включително турбопатриоти.08:44 25.06.2026
177 Ол1гофрен,
До коментар #116 от "az СВО Победа 81":
Източник?08:44 25.06.2026
178 КОЙ ДА ЗНАЙ
До коментар #162 от "Сульоо":
Световни лидери впеоизводство на лекарства1. Лидери по пазарна капитализация и иновации (Иновативни лекарства)Eli Lilly (САЩ): Към момента е най-голямата фармацевтична компания в света по пазарна капитализация (надхвърляща 1 трилион долара). Успехът ѝ се дължи главно на огромния глобален пазар на лекарства за борба със затлъстяването и диабета
.Novo Nordisk (Дания): Европейският лидер, който отбеляза рекорден глобален растеж благодарение на революционните си GLP-1 лекарства за диабет и редукция на теглото (Ozempic и Wegovy).
Johnson Johnson (САЩ): Дългогодишен гигант с изключително диверсифицирано портфолио, чието подразделение за иновативна медицина генерира едни от най-високите приходи в сектора (онкология и имунология).
08:44 25.06.2026
179 Този коментар е премахнат от модератор.
180 Този коментар е премахнат от модератор.
181 Цеко
До коментар #163 от "Путине":
Много руска смрадт измре.Мнохо нещо е това.И още ще измре.08:47 25.06.2026
182 Геноцида на Путин
Най големия геноцид за 21 век.
Коментиран от #188
08:47 25.06.2026
183 Отец Дионисий
Коментиран от #207
08:48 25.06.2026
184 Путине, Путине...
Гърчиш ли са в бункера.
08:49 25.06.2026
185 Хо хо
Хи хи хи.
Коментиран от #192
08:49 25.06.2026
186 Този коментар е премахнат от модератор.
187 Бензин НЕТ
08:50 25.06.2026
188 Спас
До коментар #182 от "Геноцида на Путин":
Безусовно си прав08:50 25.06.2026
189 Украйна
Натовско оръжие се тества там с небивал успех.
08:53 25.06.2026
190 СВО на руска територия
08:53 25.06.2026
191 Бг гражданин
08:54 25.06.2026
192 Спас
До коментар #185 от "Хо хо":
По кримския мост има колони от напускащи Крим, а в обратната посока почти никой. Няма бензин, няма и ток, няма продукти, няма да има и туристически сезон. Апропо украинците засега не удрят керченския мост за да има откъде да се изтеглят руснаците08:54 25.06.2026
193 Класика в жанра..
До коментар #166 от "Многоходовото":
ИИ с либерастки псевдо-интелект коментира във факти09:00 25.06.2026
194 Този коментар е премахнат от модератор.
195 Путине
09:02 25.06.2026
196 По точно
До коментар #3 от "ЕВРОПИЙЦИТЕ":
Важното е Русия да бъде изтощена докрай! Целта оправдава средствата.09:06 25.06.2026
197 Някой
09:11 25.06.2026
198 Украйна
До коментар #3 от "ЕВРОПИЙЦИТЕ":
е нападната и се защитава. Толкова. И го прави много успешно. А Европа й помага. И така и трябва.09:11 25.06.2026
199 И това съдържа
До коментар #10 от "ЗИЛ 117":
А и номера на гащите пропусна да споменеш.09:14 25.06.2026
200 Коста
До коментар #69 от "Антирашист 764":
И кои са те?09:14 25.06.2026
201 Този коментар е премахнат от модератор.
202 Коста
До коментар #73 от "Не на почти, а":
И кои са те?09:15 25.06.2026
203 АУУУУУ
09:16 25.06.2026
204 Антирашист 767
До коментар #103 от "Русофил":
За братята питай маика си а братушки няма от как болшевиките избиха царската фамилия заедно с децата09:18 25.06.2026
205 Геро
Не плашете руснаците с войната, те повече
знаят, какво е войната за тях!
Коментиран от #212
09:19 25.06.2026
206 България подкрепя
с арогантно задоволство - тука е Украйна!
Браво на българите!.....
Коментиран от #209, #213, #215
09:19 25.06.2026
207 “Когато се почувстваш нещастен,
До коментар #183 от "Отец Дионисий":
иди в Русия. Всеки, който опознае тази страна, ще разбере, че е истинско щастие да живее в което и да е друго кътче на света.” Казал го е известният френски пътешественик, журналист и писател маркиз Астолф дьо Кюстин в книгата си “Русия през 1839”.Маркизът е поканен от руския император Николай I да посети Русия и я опише, за да излъска имиджа ѝ, значително пострадал в Европа след жестокото потушаване на полските бунтове от руските казаци. Императорът обаче яростно захвърля книгата след като прочита в нея, че Русия е “затвор за народите”.
Коментиран от #210
09:31 25.06.2026
208 Бай Араб
До коментар #7 от "Мишел":
Мишкел знам че ти е гадно да гледаш колко е безпомощна Русия,свиквай .09:37 25.06.2026
209 Барни ти май
До коментар #206 от "България подкрепя":
Не знаеш ,че преди украинците там са руснаците имат 5000 имота.В Балчик има квартал Малката русия.Що пропускаш тез факти .И многа израелци от бившите руски републики се ореселват тук има и западняци.Ко ши каиш а.09:40 25.06.2026
210 Бай Араб
До коментар #207 от "“Когато се почувстваш нещастен,":
Ами от това време до сега нищо не се е променило, абсолютно нищо. Кой бяга от хубавото? Децата на всички които по някакъв начин участват в управлението на РФ са в чужбина.Няма какво друго да се каже.На Корнелия Нинова и нейния син е в Щатите.09:42 25.06.2026
211 Верно
До коментар #6 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Си куха лейка от Игнатиево09:44 25.06.2026
212 Глу пи сла се
До коментар #205 от "Геро":
Русията ти вечно дрънка оръжия и плаши.Щяла нападне тоя оня ракетите и летели за толйова до тук до там.В Калининград имат ядр.оръжия.И цялата им политика се крепи на това ,че някой щял да ги напада и целия свят е срещу тях,за това от малки зомбират децата.А да те питам до 2022 г си бяха добре продаваха нефт и газ на Европа трупаха пари и си помислиха ,че могат да изнудват ,но го изядоха немит.09:44 25.06.2026
213 Не се заблуждавай,
До коментар #206 от "България подкрепя":
повечето украински граждани у нас са с руско самосъзнание. Избягали са от окупираните територии за да не бъдат мобилизирани от руснаците. Възползват се от украинските паспорти за да бъдат уважавани в чужбина защото като руснаци са ненавиждани навсякъде. Нарочно се държат нагло и надменно за да компроментират истинските украинци както правят нашите цигани в чужбина представяйки се за българи. Говорят помежду си на руски и псуват Зеленски.09:45 25.06.2026
214 Укрофоб
09:53 25.06.2026
215 Чети история
До коментар #206 от "България подкрепя":
Българите са дошли от Украйна и са изтласкали местното население.09:55 25.06.2026
216 Мирен гражданин
09:57 25.06.2026