ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Да, ама на селяните започва много сериозно да им писва. Не може някакви лигли да се*рат в златни кенефи, някакви келешчета да имат по 20 коли, маймуноидната паплач от Африка и Арабския полуостров да приижда на талази в Европа, а обикновените хора да се чудят как да свържат двата края. Пещите ще се разпалят отново, а гилотините ще щракат ли щракат... Необходим е много сериозен рестарт.
Още нищо незнаят.
Като им дойде,, соца,, първо тях ще избият,
а ние ще и говорим за правата на човека и за Американския Хелзински Комитет.
Може и да им изпрати малко роми за инструктори.
Не се нервирайте, само ще кажа едно - мерете щастието! Ако да кажем, щастието е от 0 до 100, то аз съм 85 щастлив, без да има пари! Пастира е 86, а тези дето казват, че бедните са селяни, са не повече от 40. За бедния и топла супа, нов половер е повече щастие и радост от 3 хеликоптера и 2 бентлита за тези горе. Нито приятелство, нито радост, нито любов може да си купят. С каквото идваме на този свят с това си отиваме, с две думи с нищо. Нищо не носим със себе си, единственото, което оставяме е добри или лоши спомени за нас, а тези горе много хора с радост ги чакат да си идат!
До коментар#8 кире прав си но,забравяш ощте едно важно нещо, че човек в тоя живот трябва да остави нещо зад себе си за да го споминат хората, припомни си ако си забравил на Йордан Йовков словото '' Песента на колелетата''. Вярно е ,че тези едва ли си се трудили чак пак толкоз меко казано, но това е друга тема
Това е много ясна поличба.Точно ,такъв начин на мислене и ,такова поведение са имали патрициите в древен Рим преди разпадането на империята.Сегашната империя на спекуланти и демагози ,ще се разпадне още по-драматично.
Преди години бачках лична охрана на един богат боклук и той имаше син на 7г аз и шофьора освен, че изпълнявахме длъжностите си по договор допълнително за да уплатняваме и малкото свободно време, което по някога имахме бяхме бавачки на малкия боклук. Един ден със шефа сме и го взимаме малкия от училище и караме ги пред тях и малкия вика на шофьора слез да ми отвориш вратата направо си помислих тогава да ги отърва от мъките и шефа и малкия, но разбира се само си го помислих. После по срещи с хора на сериозно положение в държавата, на които аз висях със шефа като преоценана луканка за да го пазя от незнайно какво точно той се хвалеше с това как 7годишния му син от малък карал шофьора да му отваря врата и всички други боклуци много се забавляваха. Заключението е следното никога не очаквай добро от богат това са дяволски изчадия!
Ами прави са,защото селяните са тъпи,груби,за тях са важни само основните инстинкти. Друг е въпросът, че някои от тях също са способни просто са нямали късмета или достатъчно желание да постигнат нещо повече от ежедневното слугуване за стотинки. И ще ви помоля да не правите расистки коментари,защото мразя такива неща.
Не че да се фаля, но да изкажа мнение :) Обикалял съм села градове, останах с убеждение че на село хората са по-добри по душа ...що ли е така.Мисля си защото от лапе съм се спуквал да помагам по кърищата,тежък труд,работа с трактори с магарета ..чували с пипери ,жита и к'во ли не... и изведнъж идва някой гражданин,дето не е стъпвал на село и казва ''ей ти не се спря бе, ще забогатееш'' ''какъв ти е кяра'' ''само работа,работа'' А във същото време ако му дадеш брадва на третото дръвце е припаднал :) щото свикнал да е на парно...да живее във апартамент... А като идат на пазара всеки търси домашно да яде...що бе...щото по градове къде ше видиш кокошка,крава, и всичко да е първо качество... :) А относно коментар номер 16..таз девойка където ни обижда :) миме сладко миме от моето село излезнаха учители във Германия, излезнаха адвокати в Англия...и доста други...а ако можеш да ни стигнеш по купони и пирове, и веселия-ше се гръмна :) Ай поздрави от село!
Минава натокана мадама покрай селянин който сее на нивата и решава да се направи на важна като му вика.Сей дядка сей да има какво да ядем в града,а той спокойно и отговаря.Ами сея си люцерна за говедата да има.
И каква е разликата между него и селянина?Поставени при еднакви УСЛОВИЯ селянина ще оцелее,а този глезльо ще гризне кокала.Самонадеяни глезльовци преживяващи от труда на другите,а всъщност без тия екстри с които живеят те не биха оцелели.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Ами
12:30 05.10.2017
2 OMG WTF
12:49 05.10.2017
3 123
Коментиран от #4
13:08 05.10.2017
4 Петко
До коментар #3 от "123":
Тогава и го.но с нож и вилица ще ядат.13:31 05.10.2017
5 123
Като им дойде,, соца,, първо тях ще избият,
а ние ще и говорим за правата на човека и за Американския Хелзински Комитет.
Може и да им изпрати малко роми за инструктори.
13:32 05.10.2017
6 Работник
Тежко Ви !
13:34 05.10.2017
7 Гост
13:37 05.10.2017
8 Kiril
16:19 05.10.2017
9 Jyusix HasiK
19:17 05.10.2017
10 селянин
19:50 05.10.2017
11 гост
19:57 05.10.2017
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Vasik Atanasova
винаги е било така
23:31 05.10.2017
14 Красимир Велчев
00:18 06.10.2017
15 Bako
05:09 06.10.2017
16 Mariq
Коментиран от #25
05:41 06.10.2017
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Кента
06:03 06.10.2017
20 гост
богатите са длъжни да мачкат бедните.
бедните са длъжни да очистят богатите.
кво са чудите
06:40 06.10.2017
21 Lyd1q
09:02 06.10.2017
22 kkk
11:09 06.10.2017
23 Гост
11:47 06.10.2017
24 pavel
13:07 06.10.2017
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Гост
16:53 06.10.2017
27 Гост
богатите също плачат ..само това да уточня. Рано или късно всяко нещо си идва на мястото.
16:59 06.10.2017
28 факт
18:51 06.10.2017
29 1234
21:27 06.10.2017
30 Ама
00:36 07.10.2017
31 оня
11:10 08.10.2017