Полиция нахлу в дома на опозиционната активистка Любов Собол призори и я отведе за разпит, съобщи критикът на Кремъл Алексей Навални и неговите поддръжници.
Привържениците на Навални заявиха, че мислят, че полицейските действия са отговор на опита ѝ да почука на вратата на предполагаем агент на ФСБ в Москва, който според Навални е участвал в заговор за отравянето му.
ФСБ отхвърли твърденията на Навални като провокация.
Поставете оценка:
Оценка 4.4 от 14 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Бесен Язовец
Коментиран от #15, #51
12:32 25.12.2020
3 Аз40
Коментиран от #25
12:37 25.12.2020
4 пуснете я
12:38 25.12.2020
5 случаен
12:38 25.12.2020
6 Българин
Коментиран от #12, #13
12:38 25.12.2020
7 Али Раза
12:53 25.12.2020
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 пешо
Коментиран от #11, #14
12:56 25.12.2020
10 2020
До коментар #1 от "мечо":
Много си жалък бе селяндур .13:01 25.12.2020
11 Шлосер
До коментар #9 от "пешо":
Никой не го боли като цяло за Рассия и СРАЩ, нека малко гледаме малко у своята паница, а не да ближим на "световните сили"13:01 25.12.2020
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Ийййй ИДИН ДА КАЖЕ ИСТИНАТА
До коментар #6 от "Българин":
Направу...13:03 25.12.2020
14 така така
До коментар #9 от "пешо":
но освен използвани подлоги са и предатели,за тях съд и Сибир без церемонииКоментиран от #21
13:03 25.12.2020
15 Стефан
До коментар #2 от "Бесен Язовец":
Каква лигава мурзилка си ти, значи всичко каквото каже Путин е истина, а Навални е слуга на западните служби, само че ако човек на запада то той няма от години да говори за корупцията в Кремъл ами ще е от обкръжението на малкото човече.Коментиран от #27
13:09 25.12.2020
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Серьога Клатику'ров
Тая пък журналистка е ВИНОВНА защото Задава въпроси към...ЧИСТАЧА от КГБ, и то пред скапаният му ..смърдящ на алкохол.. апартамент?!?
ПУ'ТКИНСТАН е НАЙ-ДЕМОКРАТИЧНИЯТ.. КЕ'НЕФ
13:21 25.12.2020
21 А не мислиш ли
До коментар #14 от "така така":
че е по-добре направо да ги разстрелват на улицата май ще е най-правилно, нали бе, комунде пос раноКоментиран от #35
13:22 25.12.2020
22 цербер
13:27 25.12.2020
23 Да ти кажа
До коментар #18 от "питай майка си":
че га клатех твойта, ти беше още любовен пламък в очите на Яшар романина...Коментиран от #30
13:27 25.12.2020
24 АНАРХИЯ
САМО ТОГАВА БЪЛГАРИЯ ЩЕ БЪДЕ..РАЙ!
Коментиран от #28
13:28 25.12.2020
25 Това
До коментар #3 от "Аз40":
го обясних вече. Банания е зверски корумпирана, българите са склонни на всякакви схеми и рискове, поради тази причина е основната през лоято се точат УС пропагандни фондове. Прокопова, Кръстев и много други плащат стотинки на пост, изписват на американския чичка милиони на хартия, любят го безплатно и делкат гепеното. Поради което форума бумти с по хиляда коментара и измислен дебат русофили-русофоби. Ако се спре източването на народна американска пара по този начин, темата САЩ-Русия ще изчезне из форумите.13:30 25.12.2020
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 виолет
До коментар #15 от "Стефан":
трябва да си тотално кух да мислиш,че Путин те лъже, а ББ и чорбаджиите му без умора ти говорят истината, нон стоп ,24 часа в денонощието едно и също,тока спира те не спират,все някоя куха лейка ще се върже13:33 25.12.2020
28 + от 2 000 000 Българи
До коментар #24 от "АНАРХИЯ":
Това заслужава червената престъпна мафия13:37 25.12.2020
29 съжалявам
До коментар #19 от "Да питам":
значи няма кого да питаш13:42 25.12.2020
30 некрофил
До коментар #23 от "Да ти кажа":
къде я намери, на гробищата ли ,от 30г не е живаКоментиран от #33
13:53 25.12.2020
31 ПЕС пушистый
Коментиран от #36
13:56 25.12.2020
32 хрантутник
До коментар #12 от "Да питам":
кви павета са те патили,шматарок13:56 25.12.2020
33 Това ми хареса
До коментар #30 от "некрофил":
Аха, значи и твоя некролог се показва от джоба. Ми стегай се, че скоро ще си пътник...костюм купи ли или с дочените ще те изпращат.Коментиран от #38
14:01 25.12.2020
34 Като чуя Навални
14:06 25.12.2020
35 не става
До коментар #21 от "А не мислиш ли":
идеята ти не е демократична и е в разрез с атлантическите ми ценности, съд трябва,а комундетата са в Китай,нито си виждал нито ще видиш,Мики Маус недоправенКоментиран от #39
14:10 25.12.2020
36 напоследък
До коментар #31 от "ПЕС пушистый":
нема в магазина в грейт британ олио, мани мед и масло. Руснаците за папкане от пиле млеко в магазине. Позяпай някой руски инфлуенсър как папка засукани манджи из питере.Коментиран от #44
14:16 25.12.2020
37 Грогу
14:20 25.12.2020
38 помисли пак
До коментар #33 от "Това ми хареса":
не копай гроб на друг, да не заровят тебе в него е казал народа, ама ти в гетото не си ги чувал тия неща, ако се случи ,костюма е от менКоментиран от #42
14:20 25.12.2020
39 Това ми хареса
До коментар #35 от "не става":
А, мислиш че лъжеш някого ли .Ето какво остава след комундерите..гледай хубаво..пък и като се разходиш из територията, няма да видиш нещо по-различно Тиквата какъв е ...Коментиран от #53, #70
14:20 25.12.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 АБЕ
14:25 25.12.2020
42 Отговарям
До коментар #38 от "помисли пак":
Хахахаха, аз гетото наречено Бъл(г)ария отдавна съм го напуснал, там останаха такива като тебе, дето за нищо не стават. И ако не съм аз или такива като мене, от глад ще пукнеш бе, че те мързи два стръка домати да насадиш..А за моя гроб не се тревожи, ще е доста по-луксозен от твоя, може да си сигурен...( буквата в скоби замени с''х'' и ще получиш правилния отговор). Дали ме разбра, бъл(г)арино14:28 25.12.2020
43 Рико
До коментар #16 от "Циганите БГ ромите":
Не, не си циганин - руснак си! Циганите може да са всякакви,но не са злобни. Сравнено с вас са направо джентълмени. От писаниците от вас тук е видно че сте генетично отровени от злоба и омраза. Към всяко нещо ,което не от "великата"- само злоба и омраза.14:29 25.12.2020
44 Да питам
До коментар #36 от "напоследък":
За тези ли говоришКоментиран от #60, #62, #73
14:35 25.12.2020
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 АБЕ
14:58 25.12.2020
47 Тататрчев
Коментиран от #57
15:10 25.12.2020
48 СЛАВА РОССИИ ! СЛАВА СССР !
15:34 25.12.2020
49 До 44
Коментиран от #50, #52
15:45 25.12.2020
50 Македониj
До коментар #49 от "До 44":
Напротив, Адолф си е ваш , не си ли чул за бугарския фашистчки окупатор бре, татарче...Коментиран от #55
15:50 25.12.2020
51 Rado
До коментар #2 от "Бесен Язовец":
Боко да заповяда същото за Курни и Фатмака15:54 25.12.2020
52 Хасан
До коментар #49 от "До 44":
Абе, ти па за кво си се разтревожил..Като ни вземе Ердоган султан под крилото си и ше се опраим. Ама тия в Московията по-зле ще стават. Така че не се притеснявай, ами учи ускорено турски..скоро ще ти тряба, че да можеш да четеш крайпътните табели.15:55 25.12.2020
53 Ами не пич
До коментар #39 от "Това ми хареса":
Такива клипове мога и аз да ти дам от всяка една държава по света..-просто защото винаги ще има недоволни от живота и властта..Та това не е критерии-гледай си ги,ама потърси и от САЩ да видиш и там реалито...Коментиран от #54
16:14 25.12.2020
54 Това ми хареса
До коментар #53 от "Ами не пич":
Какви клипове ще ми постнеш..че в САЩ отдавна са подминали 2700$ средна заплата, преди десетилетия, ако не се лъжа.Такава мизерия може да ми постнеш само от някоя африканска държава, като Конго или Сомалия. Ама и там са по-добре, че барем е топло целогодишно. Всъщност, от къде на къде намесваш САЩ. Ааа да, и ти си от праволинейните - който не е с Русия, значи е със САЩ .Такова опростенческо мислене имаха само комунистическите кратуни, дето разпродаваха България на ангро...16:50 25.12.2020
55 Грогу
До коментар #50 от "Македониj":
Къде сте тръгнали да влизате в ЕС като повтаряте , фашисти та фашисти .... Меркел като ви слуша изпада в умиление , германците много обичат да им го напомнят . Скоро ще влезете в ЕС , да знаеш .Много прост народ ,ей !Коментиран от #56
16:54 25.12.2020
56 Македониj
До коментар #55 от "Грогу":
Греманците са наши братя, па вие сте си биле и си оставате монголотатарско племе..по погрешка разтоварени от гърба на малките кончета на македонската зЕмля. Достатъчно е да ви прочетем коментарите в таа тема и сте ясни от всекъде. Айде оди люпи семки...Коментиран от #59
17:15 25.12.2020
57 Тататрчев
До коментар #47 от "Тататрчев":
..от Татаристан.17:18 25.12.2020
58 Абе Македониj
17:26 25.12.2020
59 Грогу
До коментар #56 от "Македониj":
Аз семките си ги люпя в ЕС , а вие ще си оостанете безродно племе От както ви взееха Ал. Македонски , историята ви се крепи на омразата към България . Само тази история имате .Коментиран от #66
17:38 25.12.2020
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Всички отговори ще намериш
Коментиран от #65
17:51 25.12.2020
62 Всички отговори ще намериш
До коментар #44 от "Да питам":
Не се стеснявай , наври се вътре и питай !17:53 25.12.2020
63 Същия
18:13 25.12.2020
64 Да отговаря
До коментар #12 от "Да питам":
Соболь Любовь Эдуардовна не е никаква журналистка. Тя е политик от партия Ябълка. Партията на Навални. По образование е юрист.Беше адвокатска на Навални по време на процеса срещу него.
19:05 25.12.2020
65 Абе аз и без
До коментар #61 от "Всички отговори ще намериш":
- да те питам ми е ясно,че ти от там си излязъл. Всичките комундета от там излизате.19:39 25.12.2020
66 Македониj
До коментар #59 от "Грогу":
Абе като гледам, май че само шлюпките дъвчеш в ЕС. Най-бедните..най-корумпираните и най-мързеливите.Коментиран от #69
19:42 25.12.2020
67 Иван
20:31 25.12.2020
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Грогу
До коментар #66 от "Македониj":
Най , най ,ама сме там , а вас сръбски мекерета все някога ще ви изметат от власта ...точно вашите приятели от САЩ ще ви вземат власта и ще я дадат на по-модерни политици . Никой няма да търпи комунистическите ви партии в НАТО .22:43 25.12.2020
70 България
До коментар #39 от "Това ми хареса":
Реването на Навални съм го слушал и друг път. И това е от неговия блог и канал. Същото, че и много по-страшно мога да ти покажа и в България. Поне 90% от селата и малки градове в провинцията са в това състояние. Иначе е вярно, че Карелия е най-бедния район на Русия. В Карелия не съм ходил, но на доста други места в Русия съм ходил. Не само в Москва и Санкт-Петербург. Но баш такова, не съм видял.23:45 25.12.2020
71 Залпът на Аврора
04:16 26.12.2020
72 Този коментар е премахнат от модератор.
73 Бай Шиле
До коментар #44 от "Да питам":
Евала браточка! За този клип ще получиш двойно заплащане.Нека цял свят знае,че никъде по света няма просяци.Само в Русия:пълно.23:38 26.12.2020
74 Този коментар е премахнат от модератор.