Българи се организираха и заминаха за Вашингтон, за да се включат в протестите. Това заяви пред Нова телевизия журналистът Евгени Веселинов. Организацията се случвала основно в социалните мрежи.
„Днес ми се обади собственик на компания, който оказа пълно съдействие на нашите сънародници. Готов е да им занесе храна в хотелите, да даде подслон”, добави той. Според него изборите в САЩ са предизвикали разделение както между американците, така и между българите.
„Невероятно разделение, включват се и обиди. Действително това е отражение на случващото се на изборите. Моето мнение е, че няма да се случи нищо. Тръмп имаше изказване, с което ги призова да се приберат, и всичко свърши. Това са хора, които са научени да се съобразяват с управляващите”, обясни Веселинов.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 мдда
12:31 07.01.2021
2 Хора
12:32 07.01.2021
3 1944
Коментиран от #6
12:35 07.01.2021
4 Лоренцо
Коментиран от #14
12:38 07.01.2021
5 До коментари 1,2 и 3
Злоба,простотия,простащина.Ама как да е друго с тиква проста между кормило и скоростен лост.
12:40 07.01.2021
6 444
До коментар #3 от "1944":
Както винаги си безкрайност във вселената и в г...ста!Коментиран от #8
12:42 07.01.2021
7 !!!?
Коментиран от #9
12:45 07.01.2021
8 1944
До коментар #6 от "444":
как се наричат шлюхите дето го правят безплатно? русофили?Коментиран от #12, #13
12:48 07.01.2021
9 898
До коментар #7 от "!!!?":
Дайте му туристическа виза ,че да спре да циври, орева света!12:48 07.01.2021
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 БКП Коньовица
12:52 07.01.2021
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 444
До коментар #8 от "1944":
Аз съм за монорхия! Я иди в спешното да те превържат след лоботомията!12:54 07.01.2021
14 не ги мисли
До коментар #4 от "Лоренцо":
Те пак си живеят добре, не се коси. А това, че и в най -добрата демокрация може да се намери луд нарцис и да подлъже определени групи хора е нормално. По важното е , че там има ЗАКОННОСТ ,ред за спазването и и МОРАЛ в политиката. Както видя собствената му партия застана на страната на закона и се разграничи от откачалката. Кога това ще се случи в БГ-то, ПКП дори се унижи да я целуват публично след изтичане на записа, хрантутниците от ВМРО и НФСБ се хвърлиха като побеснели на амбразурата да бранят чекмеджевожда.13:07 07.01.2021
15 ИвановДен
13:25 07.01.2021
16 РУСИЯ Е ЗЛО
РУСИЯ Е ИМПЕРИЯ НА НАСИЛИЕТО!
13:44 07.01.2021
17 Русофоб БГ
РУСИЯ Е ИМПЕРИЯ НА ЗЛОТО!
13:46 07.01.2021
18 не е за хвалене
Копейкаджиите и там отидоха на заработване, като се върнат ще продължат работата си в ползу на другаря Борисов - все нарцистични диктатори.
14:03 07.01.2021
19 Левски
14:05 07.01.2021
20 Българин
15:10 07.01.2021
21 Ром
Как не им писна, тука на 2-3 кучета от форума, да плякат под всяка новина - за Кремъл, за комунизъм и т нт? Един и същи реппертоар на всяка статия
16:01 07.01.2021
22 БГ БГ
16:55 07.01.2021